Jump to content
PirateClub.hu

Diablo 3


Lukács
 Share

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nekem pl személyes kedvencem a Blizzard :) Szinte minden játékuk le tudott/tud kötni :) Remélem ezt is jól megcsinálják. Egy Blizz+Activision egyesülés nem lenne gyenge :P EA sehol sincs hozzájuk képest.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem 2010 tele lesz az ideális,mert ne feledjétek,h:

 

-elöbb befejezik a Starcraft2-t

-a Blizzard sosem csinál xar játékot!

 

Haverral találgattunk,h milyen lesz a gépigénye a Dio3-nak ,s kb ott tartunk,h talán 1 Titan Quest-t et érö gépen már fog szépen futni ,ami valjuk be nem nagy igény mai szemmel! ;)

Link to comment
Share on other sites

már nagyon várom, hogy kijöjjön...

bár már vannak videól, amit állítólag a játék egy részét mutatják be... mindenki megnézheti kedvenc video-megosztó oldalán! :D

Ja, és a Diablo 2-ben nekem a kedvencem a paladin volt a tuti kis auráji miatt, na meg amiatt a kis kerek pajzs miatt, amit csak ő tud hordani, és mindig valami sirály képessége van a pajzsnak! az a pajzs, miről Arbiter beszélt, az sincs nagyon eldugva amúgy... ;)

Link to comment
Share on other sites

Dio 2ben nekem is a paladin volt a kedvencem,de volt 1 faca varázslom (fagyasztásra volt képeszve),s normálon a 3 barbár-t kb 1 perc alatt likvidáltam igaz normálon...Palának volt 1 skillje,h 1 csillagot féleség jött a magasbol bele az ellenségbe,s onnan az háromfelé ment,s 30-as szinten tudtad elöször aktiválni a skill-t.

Barbár-t sosa nem szerettem,mert valahogy nem tetszett...

 

Link to comment
Share on other sites

Hát ha a Fist of Heaven skillre gondolsz a palánál, az hellen semmit nem ér (maxolva sem). Én a Zeal és Fanaticstirm kombóra esküszöm (persze a sinergy skillek is maxon). Tehát én builden kb. így nézett ki:

Sacrifice:20

Smite: 10

Zeal: 10

Holy Shield: 20

Fanaticstirm:20

+még az ezekhez szükséges skillek, de a Defensive Auras részben nincs 1 értelmes skill se, úgyhogy azt teljesen kihagytam.Csatlósnak a fagyasztós aurás lándzsás zsoldos.

De perze létezik egy másik über-build: Hammerdin. A nevéből rá lehet jönni milyen szkillt használ. De ez olyan szinten könnyű, hogy elment tőle a kedvem.

Link to comment
Share on other sites

A Sacrifire az a skill,amivel erösebbet csapsz,de picit te is sérülsz?

Ha gondoljátok megkeresem a fagyasztos varázslom-nak a mentését s felteszem nektek,kivi vok,h csinálnátok meg a nightmare fokozat legvégét (ott akadtam el)

Link to comment
Share on other sites

Ja a sacrefice az amitől visszakapod a sebzésed 8%-át. De azt nem használtam, csak erősíti a zealt, azért maxoltam. 1bként sztem nightmare a legkönnyebb fokozat, mert itt már nagyjából megvannak a legjobb skillek, de a szörnyek még nem olyan erősek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ha jól látom a régi link nem működik, valaki tudna adni egy jó minőségű letölthető cinematic-hoz és gameplay-hoz linket adni? :) Kicsit lemaradtam.

Link to comment
Share on other sites

Ajánlom, hogy a 3 előtt játszd végig legalább a második részt. Itt Pirateclubon is fentvan, ráadásul Data.hu-ra töltve, szal pár óra alatt le lehet szedni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Amíg a Diablo3-ra várakoztok, szerintem érdemes lenne leszednetek a Spellforce-t is. Nagyon hasonlít a játék a D2-höz, csak jobb a grafikája és sokkal több küldetést lehet teljesíteni. Csak annyi a bibi vele, hogy kevesebb karaktert tudtok választani, de amúgy ez is nagyon kafa :).

Innen is letölthető:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=5845562&hl=spellforce

Csak sajna rapidos, nem datás :(.

 

Link to comment
Share on other sites

A Spellforce-ban vannak stratégiai részek is, sokkal kevesebb cucc, nem random pályák. Sztem rosszabb mint a diablo.

Én most akartam újratenni a II-t, de elveszett a régi 91-es paladinom! (újabb hammerdinomat meg nem mentettem ki) Sadface:(. Nincs kedvem nulláról kezdeni, úgyhogy most kihagyom ...

Link to comment
Share on other sites

Gondolom, egy speciális képességekkel ellátott paladin :).

Én is sok mindenre menet közben jöttem rá, és most verem a fejem, hogy mi a francért kellett eladnom az elején az ékköveimet, amikor azok segítik a védelmet, támadást stb.

Szóval maga a Diablo2 tényleg nagyon tuti game, kíváncsi leszek én is a 3. részre :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Én elég sokat d2tem bneten, segitek kicsit:

A FoH pala (fist of heaven) pvp-be egyik legerősebb kari, ha nincs az ellen tunkolva resistel. De nagy lámaság, célozni sem kell vele. Sztem noskill noob kari. És drága..csak a legjobb cuccokba ér vmit is.

A hammerdin a kalapács pörgetős, erős balanced kari, egyaránt pvp és pvm be is, persze ha van enigmád (teleportálós rúnaszó páncél^^).

Szerezzetek cuccokat, regeljetek d2jsp-re (d2 tradelő forum) ott forum goldér megvehettek mindent, lehet cserélgetni...Megéri. Játékba sose tradelj sztem random emberekkel.

Személy szerint pvp-re (public szerverre nem hivatalosra) a legjobb kari a poison nova necro. Nagyon kevesen vertek el. Persze drága cuccokban. Csak sokan nem szerettek :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Én csak egy karakterrel vittem még végig a sorceress-el, de az a karekter nagyon tetszett, csak az a baja, hogy természetmanipulálo varázslatai vannak (jég, tűz) és hell-en sok mob immúnis rá, ezért nehéz. Nekem a tűz és a jég volt kimaxolva, de ha jég immunisak jöttek fostam, pedig 6k-t sebzett a tűzfalam is.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...