Jump to content
PirateClub.hu

Diablo 3


Lukács
 Share

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
az biztos hogy kijön idöpont még nincs de az már biztos hogy 3D-s lesz csak az felvet egy kérdést hogy megmarad-e a diablo feeling?!

 

 

sztem teljesen más lesz ez a rész,mint a többi,ugyanis tobb emberke akkik az elöző részen dolgoztak már rég elmentek a blizzard-tól,sajnos,pedig ez a játék egy LEGENDA

Link to comment
Share on other sites

Hát egy darabig nem lesz. Mivel a Blizzard a várva várt bejelentése nem a D3, ha nem a Starcraft 2 lett. Kicsit csalódott voltam, már régóta várom, viszont nem olyan régen, talán a youtube-on láttam róla et trailert. Ez volt az egyetlen bizonyíték arra, hogy nem maradt annyiban a game fejlesztése.

Link to comment
Share on other sites

Én is csalodott vagyok,de azért a Starcraft is 1 legenda már,s biztosan uton akarták érni a Diablo-t részben.a D3-ra szerintem 2010-ig várnunk kell,de megéri majd!!!

Mert mint tudjuk a Blizzard sz@rt nem ad ki a kezéböl!

csak az a baj hogy addig beleörülök :)

Link to comment
Share on other sites

én is,de addig lesznek olyan játékok,amivel simán kibirjuk.S különben is minöséget vagy összecsapott Diablo 3-t akarsz látni? Mert én inkább minöségre pályázok.

na de ebben nem értünk egyet most van egy tökéletes példám a stalker kb. 4 éven át csinálták és akkora szar lett mint állat a half life 2 szerintem 100x jobb és azt sokkal kevesebb idö alatt készült el

Link to comment
Share on other sites

Nem minden játék lehet tökéletes,ezt a HL2-ota meg tanultam 8nekem az volt csalodás),ahogy felvezették,h ilyen lesz olyan lesz... oké olyan is lett,de a sztori hát kicsit fura volt.

Meg ne felejsd,h a Diablo 1-2 -t még az öskorszakban csinálták,amikor még a Stalker-Shadow of the Chernobyl még a levegöbe se volt...

Légy optimista,s figyeld meg,h lesz Diablo 3 !Mellesleg a Half-life 2 -t 6 évig csinálták!!!

 

Link to comment
Share on other sites

A HL2 kicsit bennem is kiábrándultságot ébresztett, de nem a motorjával volt a gond, hanem hiányzott belőle az, amiért a HALF-LIFE HALF-LIFE. Nem találtam benne azt a szellemiséget, ami az elsőbe lenyűgözött. A D3-at pont ezért féltem, a jó kis D2 két és fél dimenziós motorját lecserélik valami szuperszónikus sz@rra, aztán oda lesz a diabló spiritusza is. Remélem tudnak majd vele újat mutatni.

Link to comment
Share on other sites

http://www.filecloud.com/img/sized/00/00/27/00002748.jpg
http://www.gamer.nl/images_v2/content/Erwi...116623538_3.jpg
http://image.jeuxvideo.com/images/pc/l/o/lokipc003.jpg

Elvileg ez 3 kép a d3 ról (nem biztos, ha vki felismeri irja már meg pls ha nem az)

Módosította Gabi89
Code tag
Link to comment
Share on other sites

valaki tud valamit rolla lesz-e egyáltalán???????????????????,, :(

 

azért remélem leszz 3is

 

 

XD nem lesz de gondolom már te is halottad és én ennek nagyon örülök mert cserébe a az sc2 ;) jön de amugy az biztos megfog jelenni a diablobol is a 3 de nem várom mert aazt mondják mmorg lesz

:angry:

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ezek a képek a Titan Quest-ből vannak.

 

Diablo 3 pedig egyenlőre nem készül, hogy később lesz-e az majd kiderül.

Link to comment
Share on other sites

Diablo III. misztikum: Közeledik a bejelentés?

 

A PCGAMER magazin augusztusi számának címlapját teljes egészében a Starcraft II. foglalja el, ám néhány szemfüles rajongó kiszúrta, hogy a borító alján ott díszeleg egy sokat sejtető felirat: What happened to Diablo 3, azaz mi történt a Diablo 3-mal címmel. Egy napig volt látható a friss borító, másnap már a kiretusált változat volt elérhető. Lehet, hogy a szintén augusztusban esedékes Blizzconon bejelentik a Diablo 3-at, ezért csaptak rá a szerkesztők kezére. Amennyiben még idén bejelentik a folytatást medvekosztümöt öltök és körberohanom háromszor a parlamentet.

hwnews_3215_.jpg

hwnews_3216_.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

RPT SITE: Nagy hiba volt kihagyni, nagyon jó, nemrég leporoltam az 1-et is, hát kicsit furi volt a 2-ő után, de megint végigtoltam :)

Csak a Hell Fire-vel nem játszottam :( , de majd be kell pótolnom :)

Egyébként én is nagyon várom a 3-mat, remélem nem lesz MMORPG és szerintem se kell ide csúcs grafika, jó az a régi Diablo 2-es is, csak 1 picit kell itt-ott csiszolgatni rajta. Arra azért kiváncsi leszek hogy ugyanúgy ki tudom e játszani a progit mint eddig(Ugye tudjátok mire gondolok?)

Ti mennyit "csaltatok" a Diablo 2-ben?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...