Jump to content
PirateClub.hu
Lukács

Diablo 3

Recommended Posts

Diablo III. misztikum: Közeledik a bejelentés?

A PCGAMER magazin augusztusi számának címlapját teljes egészében a Starcraft II. foglalja el, ám néhány szemfüles rajongó kiszúrta, hogy a borító alján ott díszeleg egy sokat sejtető felirat: What happened to Diablo 3, azaz mi történt a Diablo 3-mal címmel. Egy napig volt látható a friss borító, másnap már a kiretusált változat volt elérhető. Lehet, hogy a szintén augusztusban esedékes Blizzconon bejelentik a Diablo 3-at, ezért csaptak rá a szerkesztők kezére. Amennyiben még idén bejelentik a folytatást medvekosztümöt öltök és körberohanom háromszor a parlamentet.

hwnews_3215_.jpg

hwnews_3216_.jpg

-----

By Blox

Edited by Gabi89

hmmm... a 2-t többször is kijátszottam, szal én is remélem, hogy lesz 3 is :D:P

bizony lesz, egyre több kis info kerül ki róla

Mint pl milen infók? Sztem nagy elpuskázott lehetőség volna ha nem csinálnának 3-t...

sziasztok persze hogy lesz valahol olvastam is róla asszem 2007es E3on lessz ivideó róla söt azt hallotam hogy már a 2006oson is kellet volna lennie. De olyan hirek is keringnek hogy lehet hogy a diabló3 csak playstation-re lessz még pedig azér hogy a WoW-tol ne vegyék el a játékosok számát de remélem nem igy lessz Blizzarrd mindigis pcés volt remélem az is marad :P

remélem nem csak ps-re adják ki de szentem 100 hogy kiadják pc-re is

Edited by Gabi89

video már van róla, de felesleges megnézni semmit nem tudsz meg a játékról pár másodpercesmeg kivan irva h. diablo 3

én örülnék neki ha lenne! :rolleyes:

Akkor most mindannyian 1x-re imádkozzunk azért, hogy legyen D3...

:P:lol::rolleyes::lol::P

ja

én nem örülnék ha 3d-s lenne!

annak én se örülnék most ahogy van tökéletes

jah, kicsivel jobb grafika, 2D, rengetek kari meg rengeteg pálya. ez lenne a tökéletes diablo3

Hát én nem tudom, de a Doom 3-at is annyira vártam aztán csak csalódtam benne:(

Remélem a Blizzardban nem fogunk csalódni.

jah, kicsivel jobb grafika, 2D, rengetek kari meg rengeteg pálya. ez lenne a tökéletes diablo3

ugy van ahogy mondod

megjelent már a diablo the sin war cimü könyv magyarországon??????

Újabb nagy adag pletyka látott napvilágot a Diablo 3-mal kapcsolatban. Egyesek sejteni vélik, hogy a Blizzard a játékot Playstation 3-ra fejleszti!

A pletykák alapját adta, hogy a fejlesztők az egyik jelenleg készülő játékukhoz nemrég megvásárolták a Havok 4.0 fizikai implantátumot - de hogy ezt miért kötik össze a Playstation 3-mal? Az ok az, hogy a Havok Engine háromszor nagyobb teljesítményre képes, ha Playstation 3 játék alatt dübörög, így logikusnak látszik, hogy a Dió 3 ezzel az új Sony konzol nagy erejét szeretné minél jobban kihasználni. Apró érdekesség még, hogy a Havok-ot általában nem a fejlesztés kezdeti stádiumában szokták beleépíteni a játékokba, tehát készülhetünk a bejelentésre - legalábbis a pletykákat útjára indító egyének szerint. Mi nem hisszük el egy szavukat sem, de a pletyi érdekes és logikus okfejtésének köszönhetően helyet kölcsönzött magának itt, a GK-n.

elvileg pc-re és ps3-ra adják ki

de lehet hogy csak ps3-ra :(

rpg-t csak Ps3-ra :S pff :S

mondjuk megin lehet új egeret venni :D

Nekem a Blizzardról mindíg egy pénzéhes banda jut az eszembe, úgyis úgy fogják kiadni a D3-at ahogy nekik azt a legtöbb profitot hozza, tehát biztosak lehetünk hogy csak ps-re adják ki.

Sztem meg ha már ps-re adják ki, akkor biztos egy kis hasonlóság sem lesz az előző részekhez képest a túlspirázott grafika miatt, de lehet hogy nem is lesz D3, mert mindenhol csak ködösítenek, legalábbis ahol eddig olvastam róla,

Igazad van, bár sztem megcsinálják, csak nem mondanak határidőt, hogy ne késsenek

szentem nagyon el***ák ha nem adják ki pc-re mert az emberek töbsége azon játszana rajta

hát szerintem Pc-n jobb is ez a játék mint egy konzolon...dehát ők tudják nagyon örülnék neki ha pc-n is lenne....alapjáraton nem kell semmit változtatni a játékon csak pár karakter kell meg új pályák ennnyi.felőlem a régi grafikai is maradhat csak legyen!!!!! :rolleyes:

jaja

én is remélem h nemcsak konzolra jön ki (mivel nincs semmilyenem). :P az rpgk csak maradjanak pcn.

egyetértek :)

mondjuk a kegyetlen hardcore d3 fanok(regi osztalytarsaim kozul pl) lehet h megvennek a ps3at csaka a d3ert.... mi ugye nagyon megerne a sonynak!

jah meg vegulis jo lenne ha a regi 2d,csak agyontuningolva, ugy hogy ha razoomolunk, latjuk ahogy abogar odaszarik a levelre stb :D

kulonben neis jatszottam a d2-vel, tobbszor is kivittem, nagyon jo jatek volt... bar ha kijon pcre en alapbol a cinematics-ok miatt leszednem, mert a blizzard hihetetlen elethu kis clipeket csinalnak mindig, mint pl ugye a d2 introja... szal hajra

a d3 ugyis fizetös lesz ezzel elveszik az egész élvezetét... szerintem naon nehéz lesz überelni a d2öt .. állítólag már egyszer kész volt ... de nem volt elég jó ezért ujra készítették... az biztos h ha egyszer kész lesz akkor überelnie kell minden eddigi blizzard játékot....

nemtom, aki szeretne egy kicsit diablo fellenget kapni 3dben az szedje/vegye meg a titan questet, nekem azis bejön, de az tény, hogy a d2-t nehéz lesz überelni bármely cégnek is

A Youtobe-on van 2 video Diablo 3 -rol!

törölték

Nézzétek meg,s utána közvetlenül láthatod az uj videot!

Edited by Gabi89