Jump to content
PirateClub.hu

Abszint (hogy csináljuk a mágikus italt)


BekeVon
 Share

Recommended Posts

Húúú gyerekek ez a abszint ez kész!!! 7végén először ittam és csúnya vége lett :D majd fél litert eléggé jó állapotba kerűltem :D teleportálás volt.. Kül tényleg nehéz beszerezni és szerintem nagyon kár mert iszonyat jó aki teheti fogyassza nyugodtan :D party

Link to comment
Share on other sites

Majd' fél liter abszintot legyűrtél??? LOL Az már igencsak durva! Az már nem "eléggé jó" állapot hanem KO! Nem mind1 ám h kísérővel volt e fél liter!?? :lol: :lol:

 

Mellesleg egyáltalán nem nehéz beszerezni, hiszen minden nagyobb bev.központban (Tesco, Cora, Auchan) ott van a polcokon, és eddig minden beülős helyen is ahol kértünk ott volt!

Link to comment
Share on other sites

NEm volt semmi kisérő :D magában de jó volt XD :D És nem volt KO mert már nagyjából mindenre emléxem.. :D de másnap eléggé érdekes volt egész nap az a mentolos szag uhhh még a pisám is olyan volt komoly :D megnéztem nem majd fél liter hanem fél liter volt

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

maylo ecsem ha te megittal volna fel liter tiszta abszintet akkor komoly alkoholmergezesed lett volna ami mondjuk minimum filmszakadast idezett volna elo de akar be is komazhattal volna. amit megitattak veled az valami higitott szar lehetett vagy tablettas abszint :P

Link to comment
Share on other sites

hmm rendkivul erdekes en italnagykerbol tudok hozni 6%kedvezmennyel eredeti voros abszintet netto aron 15000 HUF szoval amit te ittal az pancs volt.... (ja es ez meg nem is a legrdagabb!!)

Hát valamit nagyon eltolhatál vagy átvertek de a nagykerbe 5200 ft számlásan és eredeti zárjegyel!!!!! És nem pancs hanem eredeti! Pár éve kereskedö vagyok! :)

Link to comment
Share on other sites

Húúú gyerekek ez a abszint ez kész!!! 7végén először ittam és csúnya vége lett :D majd fél litert eléggé jó állapotba kerűltem :D teleportálás volt.. Kül tényleg nehéz beszerezni és szerintem nagyon kár mert iszonyat jó aki teheti fogyassza nyugodtan :D party

Tudod az esti mese késöbb van nehogy már 80% szexkobol te fél litert ááá mese!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Hát valamit nagyon eltolhatál vagy átvertek de a nagykerbe 5200 ft számlásan és eredeti zárjegyel!!!!! És nem pancs hanem eredeti! Pár éve kereskedö vagyok! :)

en is a kereskedelemben dolgozok mar jo par eve ha tudni akarod saccperkabe 4k HUF Netto aron hozok neked absinthe-t pl a Tunel,Prenet es egyeb olcso fajtak, de ezek meg mondjuk mindig a pancs kategoria. Egy igazi jo 90% feletti absinthe-t nem hozol nekem 15k alatt maradjunk annyiban.

Link to comment
Share on other sites

robox Hozzászólás Tegnap, 22:31

 

IDÉZET(maylo @ 2007. Aug 5. 13:22) *

Húúú gyerekek ez a abszint ez kész!!! 7végén először ittam és csúnya vége lett biggrin.gif majd fél litert eléggé jó állapotba kerűltem biggrin.gif teleportálás volt.. Kül tényleg nehéz beszerezni és szerintem nagyon kár mert iszonyat jó aki teheti fogyassza nyugodtan biggrin.gif party

 

Tudod az esti mese késöbb van nehogy már 80% szexkobol te fél litert ááá mese!!! smile.gif

 

 

Hát robox barátom nekem mind1 ha hiszed ha nem ennyi volt és kész egyéniszocprobléma ha nem hiszed nekem mind1 én tom szal....... ÉS nagyker áron volt 6000 FT :D ...90% os az igen lehet :D az már tényleg ütős

Link to comment
Share on other sites

hát vannak érdekes hozzászólások az szó mi szó a témában! :lol:

pl. a fél liter megivása kisérő nélkül, meg a 90% abszint - ami igaz de csak feketén lehet beszerezni tőlünk keletre lévő szerencsétlen fejlődésű országokból... a legerősebb a 94%-os fekete ami azért hagy maga után valami kívánni valót... na abból félitert gyűrjön le valaki...

a magyarországon kapható legerősebb is a fekete szinű ami pontosan nem tudom de nincs 70% viszont az is ütős

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...