Jump to content
PirateClub.hu

Heroes


etooo
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3- 1 szeptember 22.: (Volume Three: Villains) The Second Coming

3- 2 szeptember 22.: The Butterfly Effect

3- 3 szeptember 29.: One of Us, One of Them

3- 4 október 06.:I Am Become Death

3- 5 október 13.: Angels And Monsters

3- 6 október 20.: Dying of the Light

3- 7 október 27.: Eris Quod Sum

3- 8 november 10.: Villains

3- 9 november 17.: It's Coming

3-10 november 24.: The Eclipse : Part 1

3-11 december 01.: The Eclipse : Part 2

3-12 december 08.: Our Father

3-13 december 15.: Duel

3-14 február 02.: (Volume Four: Fugitives)

3-15 február 09.: Trust and Blood

3-16 február 16.: Building 26

3-17 február 23.: Cold Wars

3-18 március 02.: Exposed

3-19 március 09.: Shades of Gray

3-20 március 23.: Cold Snap

3-21 március 30.: Into Asylum

3-22 április 06.: Face The Stranger

 

Március 23. a köv. rész, 16-án nem is volt tervben az epizód leadása!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Én nem tudom mennyire lehet még lejjebb vinni a színvonalat. Komolyan! Ebbe a 21. részben már semmi sem történik. Hosszú percek telnek el a semmivel. Szerintem elfogyott a pénzük, vagy kiléptek a forgatókönyv írók, mert ez már kezd Jóban-rosszban szintre süllyedni. Mostanra egyébkent abszolút Syler rajongó lettem. Ő az egyetlen érdekes karakter.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bizony amúgy hétfőn adják csak nálunk már kedd éjszaka van olyankor...

Egy rövid hír a 4.évadról és a mostani fináléról.

Hivatalosan még nem jelentették be a Heroes 4. szezonját, de ismét megemlítették, hogy rövidített valószínűleg 18 részes évadra kell számítani, s ha lesz is szünet a részek között, akkor minimális.

Hivatalosan még nem jelentették be a Heroes 4. szezonját, de ismét megemlítették, hogy rövidített valószínűleg 18 részes évadra kell számítani, s ha lesz is szünet a részek között, akkor minimális.

Ezzel kapcsolatban Bryan Fuller elmondta, hogy most jöttek meg az írói összetartásról (writers retreat), mely során megalkották az első 5-6 rész vázát, amikre nagyon büszkék, mert annyira jóra sikerültek. (Igen, lesznek új hősök.)

A Heroes-fináléval kapcsolatban Fuller elmondta, hogy két hét alatt tervezték meg, hogy minden a helyére kerüljön és még Ausiello szerint is pazar lett. Majd kiderül. A szokásos: lesz benne meglepetés, halál és visszatérés, sőt, a következő fejezet főgonosza is bemutatkozik.

Infó sorozatjunkie

Ami azt illeti nem csodálom mert a 3.évad röhejes és unalmas volt leszámítva pár részt ami viszont jóra sikerült

Link to comment
Share on other sites

szerintem ebben nincs semmi izgalmas, hacsak nem az, hogy majdnem összecsináltam magam, amikor Angela felordított, mert fülhallgatóval néztem! :D

De én sem értem a Clear dolgot, hiszen az ő vére mindet meggyógyít. hagyhatták volna Sylart bebújni egy takarító bőrébe, és Nathan élhetne. Arról nem tud valaki valamit is, hogy mikor jön az új évad?

egy kis infó:

http://www.heroestheseries.com/heroes-volume-4-to-be-called-fugitives/

Link to comment
Share on other sites

Az életben képességek nincsenek szóval simán visszanőtt volna feje ahogy az írókat ismerem :D

Innentől spoilerbe (kijelölöd és meglátod) mert aki még nem látta annak szívás lenne...

Mondjuk így Sylar hallhatatlan lett mert azt a pontot alakváltoztatás képesség segítségével átrakta máshova amit csak ő tud...

Ez az évad borzalmas volt 1-2részt leszámítva és a finálé sem hozott annyira lázba,hogy úristen mikor lesz már szeptember amikor jön az új évad....

Na és a 5kötet (végén uccsó két jelenet) amikor látjuk,hogy Tracy visszatért és bosszút fog állni mindenki aki miatt a parkolóban "meghalt"

Komolyan ő lesz az új főgonosz mert azt ígérték a rész végén kiderül,hogy ki lesz és mivel a másik Nathan (Sylar) jelenet volt...

Azért volt jó is a fináléban amikor Slyar -t megszívatta Peter na meg amikor azt hittem Nathan meghal és meg is halt igazából mert Sylar úgy is visszatér főleg,hogy az egész sorozatot ő húzza mert egy jó színész és a karaktere is jó.

Link to comment
Share on other sites

Gabi teljesen igazad van. Hozzátennék még annyit, hogy ehhez az évadhoz tartoznak azok a részek is, amikor Knox meg a többiek kiszabadulnak, és Petrelli papa visszatér.

Szóval azokkal együtt pedig mondhatjuk akár azt is, hogy jó évad volt ez is. Amit nagyon sajnálok, hogy Peter ilyen béna képességként kapta vissza a sajátját. Bár most így látva az utolsó részt, lehet hogy ez is megoldódott.

Én várom mindenképpen az új évadot, na meg a 3 évadot DVD-n.

 

Link to comment
Share on other sites

Spoiler: :)

Gabi89 nem értek veled egyet, mert az sztem nem Tracy, mert ő meghalt, és más a képessége...

Volt 1 olyan rész, Amikor Tracy elment a kitörölt agyú doktorhoz(Dr. Zimmerman),aki elmondta neki,

hogy ők Nikivel hármasikrek.., és sztem ez a 3. testvér

Amúgy sztem mivel Peternek is visszagyógyultak az emlékei, ezért előbb utóbb Nathennek(Sylarnak?)is vissza fog gyógyulni.

Link to comment
Share on other sites

Ez igaz,hogy 3an vannak ,de amikor Tracy "meghalt" akkor pislogott egyet amit elég sokan úgy vettünk le,hogy nem halt meg.

Na és elvileg a képessége mindenkinek fejlődik na most a fagyasztás meg a vízzé alakulás elég hasonló szóval fejlődött a képessége.

A harmadik pedig,hogy Tracy -nek van oka kinyírni az ügynököket (Danko embereit)

Ennek ellenére majd szeptemberben tudjuk megy úgy is tutira.

 

Link to comment
Share on other sites

Igen, de Danko utána még belelőtt a fagyott Tracybe, és szilánkokra esett szét, és szerintem valószínűbb, hogy a 3. az, minthogy azt túlélte...

Mástrészt az a néger ember biztos hogy Danko embere volt?

Előfordult már az is, hogy a rokonoknak hasonló képessége volt...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

én megint Gabival értek egyet: az a pislogás túl feltünő volt, hogy ne jelentsen semmit. Teljesen biztos voltam benne, hogy valahogy még viszontlátjuk szeretett qrvánkat (én csak így nevezem), és nem is tévedtem, mert az tuti hogy ő.

lehet, hogy családon belül lehetnek azonos, vagy hasonló képességek, de Niki (az első testvér) és Tracy képessége közel sem hasonló. Mivel mind a 3-an kapták a képességeket, ahogy ez Dr. Zimmermann is elmondja.

 

Szóval egy szónak is sóhaj a vége: szerintem az Tracy volt, és punktum B)

Link to comment
Share on other sites

Én is szeretem a Hősöket; még akkor néztem, amikor TV2-n ment, de így, hogy a harmadik évadot -egyelőre- nem kezdték el leadni, jó ideje már nem igazán foglalkozok vele. Nemrég elkezdték TV6-on adni az első évadot, lehet, hogy elkezdem nézni, hogy ne maradjak Hősök nélkül addig se, amíg itthon vetíteni nem kezdik a harmadik szezont (ha ez egyáltalán megtörténik ez valamikor :mellow: )

Link to comment
Share on other sites

Hát én még csak pár napja néztem meg az utsó részt, mert mostanában nem annyira élvezetes. Szerintem is Tracy az, hogy lenne a 3. iker? Az nem Jessica aki meghalt már rég? na mindegy. aki nem hiszi, h Tracy olvassa el ezt a cikket:

http://www.buddytv.com/articles/heroes/heroes-tracy-as-season-4-villa-28214.aspx

és az komolyan senkit nem idegesített az utsó részben, h megint elmaradt a Sylar vs. Peter harc? mármint hogy csak az ajtót láttuk meg a villanásokat, de hogy mi volt és Peter miért nem ment Sylar után? Hát így elég érdekes volt ... de legalább Peter hátha megint nem lesz olyan nyomorék mint az utóbbi 10-20 részben ... remélem ő is meg akarja majd szerezni mások képességeit (mert ugye sylar alapképességével jár ez is), összehaverkodik Sylarrel és megölnek mindenkit. Ez jó befejező évad lenne. :)

Módosította Gabi89
Direkt link tilos!
Link to comment
Share on other sites

Slam, ha láttad a harmadik évadot, tudhatnád hogy a harmadik nővér Barbara, Jessica Nikinek a mostoha nővére volt, utána meg csak a tudatalattijában létezett (vagy valami ilyesmi). De a végén szerintem is Tracy volt, lehet a harmadik iker még egy évaddal később jön :P.

Másrészt elég gáz, hogy nem láthatunk Peter vs. Sylar harcot, lett volna rá több lehetőség is.

Harmadik, szerintem Peter nem "örökölte" Sylar alapképességét, mert akkor már rég ölt volna.

Ez legalábbis az én véleményem.

Link to comment
Share on other sites

Az tuti! :) Meg így a sorozat közben is elgondolkodtam 1-2 dolgon (nem sokon, mivel elég felejtős részek voltak), hogy pl. mikor Angela nővérét megtalálták és a rész végén köddé vált, na az nekem már ilyen totál Mary Poppins-os feeling volt, megérkezik a keleti széllel és távozik a nyugatival :D Kb. :D (aki látta, érti mire gondolok :) ) Szóval valamit már annyira rejtélyesre akartak csinálni, hogy inkább csak húzza utána az ember a száját :-/

Link to comment
Share on other sites

De igaz, nem? :D :D Az a vége meg hát annyira várható volt, hogy legyen valami "izgalom" is a köv. évadra... Ami kb. úgy indul majd, hogy Nathan meglát egy hógömböt aztán lassan eszébe jut hirtelen minden, akár több dologtól inkább, pl. a gyerekkori kisautójának a másolata, hógömbök dögivel, 1 véres konyhakés... :) Aztán mittomén jön valaki, aki ki tudja szedni Sylarből Nathan személyiségét és Nathan megint élni fog. Esetleg Sylar néha kicsit visszaalakul és lelepleződik a dolog, megint ellene harcolnak, lesz sírás, hogy Angela miérrrrrrt? Mert ő a fiam és szeretem, de Sylar eztmár nem bírja elviselni és beleugrik a Napba. És még némileg reálisnak is érzem a gúnyolódás ellenére :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hát... Nem tolonganak a Heroes-rajongók, én azért elhoztam nektek a 4. évad első 8 részének a címét.

 

Episode 4.01 - Orientation

Episode 4.02 - Jump, Push, Fall

Episode 4.03 - Acceptance

Episode 4.04 - Ink

Episode 4.05 - Hysterical Blindness

Episode 4.06 - Tabula Rasa

Episode 4.07 - Strange Attractors

Episode 4.08 - Once Upon A Time In Texas

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...