Jump to content
PirateClub.hu

Heroes


etooo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neeeee, csak ennyi lenne Petrelli mama képessége? mármint ez is szuper, de szerintem valami sokkal nagyobb kellett volna, hogy legyen...

viszont menjenek a fenébe (persze jó értelemben), mert a 3. részből sem derült ki semmi Mohinderről... <_<

szóval még izgatottabban várom (már ha ez lehetséges) a 4. részt!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Amugy csak én vagyok figyelmetlen vagy a második évad nem lett lezárva teljesen? Mert volt Peternek az a barátnő szerűsége azzal mi lett?Előbb néztem meg az ötödik részt, ez egyre durvább :D Lehet megkéne nézni újra az első 2 évadot is, mert már sokmindenre nem emlékszem 

pl. hogy hova tűnt Angela Petrelli férje, mivel ahogy észrevettem most ő a főgonosz

:D

Link to comment
Share on other sites

Hát több lehetőség is van a formula amivel már 20ével ezelőtt is vettek/adtak képességeket.Na meg szerintem Petrelli apuka nem csak elvenni tud hanem adni is.Legalábbis így logikus.

Szegény Adam meg eltűnt szó szerint kér érte jó karakter volt szerintem.

Link to comment
Share on other sites

persze, hogy nem tud adni a Petrelli papa! Ha tudna, akkor adott volna Nathan-nek is, amikor csecsemő volt! Nem? De nem tudott, és nem tud most se. Bár az utolsó kijelentésemben nem vagyok biztos, tudván, hogy a Hősök sorozatról van szó, ahol tényleg szinte bármi megtörténhet! :D és ez a baromi jó benne!!!

Link to comment
Share on other sites

Az elnökválasztás miatt csak két hét múlva lesz rész. De az múltidézős rész lesz. Méghozzá az első évad első része előtti néhány napot ismerjük meg.

 

3x08 promo

http://heroesspoilers-odi.blogspot.com/2008/10/episode-3x08-villains-canadian-promo.html
http://heroesspoilers-odi.blogspot.com/2008/10/episode-3x08-villains-nbc-promo.html

 

Amúgy mekkora beszólás volt már Hiro-tól (még a 3x06-ban) az,hogy Mr. Afrikai Isaac :D

Link to comment
Share on other sites

Szerintem eddig a 3. évad a legjobb, és én azthiszem mindent értek belöle :D :D Petrelli papa nagyon durván tolja eddig.

A Villains rész a S1E1 előtti dolgokat fogja bemutatni, mi történt Arthur Petrellivel, hogyan kezdett el ölni Sylar és még sok más jó móka :P Várom.

Link to comment
Share on other sites

Amúgy mekkora beszólás volt már Hiro-tól (még a 3x06-ban) az,hogy Mr. Afrikai Isaac :D

egyetértek! ott én is nagyon feröhögtem! :D meg hosz utána hogy ki van borulva, amiért nem megy az időutazás! :D

amúgy nem tudnának olyat, hogy csak úgy odaadják a kövi rész? azt az amcsik meg megnézik később... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

na meg a napfogyatkozás!!!!!! az se semmi :D mindenki csak "integet" a kezével, azt nem történik semmi... :D marha vicces! meg ahogy Nathan-t elrabolják, az is jó, kiváncsi vagyok, mi lesz vele...

azt nem tudja valaki, hogy mikor jön ki a második évad hivatalosan DVD-n? mert már nagyon meg akarom szerezni az extrákat!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Új szereplő lesz a Heroesban mégpedig John Glover (már szerződtették szóval tuti)

gloverheroes.jpg

 

és akkor spoilerben, hogy kinek a szerepére

ő lesz Sylar apja!

:)

 

 

Saját véleményem,hogy nagy ötlet volt szerződtetni Luthor papát :D Remek színész is illik is a sorozatba :)

Link to comment
Share on other sites

kajak, hogy beszervezték a Smallville egyik legkarakteresebb arcát a Hősökbe???? mekkora már! kíváncsi vagyok, hogy fogja megállni a helyét, na meg persze, hogy mi lesz a képessége... nem lehet valami mega-atom-turbó-dolog, hiszen akkor már szerepet játszott volna korábban is...

na és az mekkora volt már, ahogy Sylar be akarta bizonyítani, hogy nem csak ő, de mindenki szörnyeteg?!?!?! tud a srác! :D csak egy kérdés a végére: Meredith-szel most mi lett? (aki nem látta a 13. részt, az nem is gondoljon arra, hogy tovább olvas!!!!!! komoly!!!) mert amikor Peter felrobbant majdnem a Kirby téren (asszem ott), akkor ő túlélte. Azt viszont nem tudjuk, hogy a jövőben, amikor Sylar robban föl, akkor ő túléli-e. Szerintem túl kellett élnie, elvégre (ugyanúgy, ahogy a bátyja) nem tud megégni. Szerintetek?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...