Jump to content
etooo

Heroes

Recommended Posts

Nem pont ilyen befejezésre számítottam, de azt kell mondanom, hogy überbrutál :)

Kedvenc sorozat. Must have. Be fogom szerezni dvd-n az biztos! (persze mire kiadják otthon.. :S)

Téma megosztása

csak nekem tünt fel h. mióta kijött az uccsó rész azóta senki enm beszél róla???csak mert én azóta nem hallotttam a sorozatról semmit...

Téma megosztása

Nekem nincs kedvenc szereplőm. Én mindet szeretem. Hiro a legaranyosabb, Clair a legokosabb, Syler a legveszélyesebb... mindet azért szeretem amilyen. Szerintem nagyon jó sorozat. :D

Téma megosztása

http://www.nbc.com/Heroes/video/video_display.shtml#cat=28299

Itt vannak előzetesek, de angol tudás ajánlott hozzá.

Edited by Gabi89
Code tag

Téma megosztása

Még nincs vége a második évadnak sem. :blink::blush:

Szóval a második évad nem 11részes.Hanem 23-24.

A második évad 3fejezetből épül fel egy 11részes (ez volt most) 2fejezet 7részből a 3fejezet 6részből fog állni.

Sorozatjunkie:

"2. fejezet 11 részre volt tervezve - a 3. fejezet hétre, a 4. fejezet meg hat epizódra - így állna össze a 2. évad"

és ezután jön csak a harmadik évad.

Persze ez arra vonatkozik ha a szrájk még idén befejeződik mert ha még január,februárban is sztrájk lesz akkor csak szeptemberben lesz folytatás de akkor már egyből a harmadik évaddal.

Téma megosztása

Most ezt nem értem, tehát ha még lesz sztrájk akkor nem adják le a további részeket a 2.évadból, hanem egyből a 3. évad???? :blink:

Téma megosztása

Minden elképzelhető! Sztem elég gáz lett ez az alternatív befejezés! Jöhetett volna vmi hardcorepara határozatlan időre!

Téma megosztása

Most ezt nem értem, tehát ha még lesz sztrájk akkor nem adják le a további részeket a 2.évadból, hanem egyből a 3. évad???? :blink:

Igen akkor a 3évad jön de csak 2008.szeptemberétől.Mivel még mindig sztrájk van :( egyre valószínűbb,hogy a Herosnak mostani évadjának annyi.

Téma megosztása

király sorozat, nagyon birom, megvan eredetiben az egész első évad, renesen díszdobozban ,ahogy kell...

De most mi van a többi résszel? Mikor lesznek letölthetők?

Téma megosztása

Én nagyon szeretem ezt a sorozatot! Szinte csak ezt a sorozatot néztem, a többit nem! Nekem nagyon tetszik! De mostmár jöhetne a többi évad is a tv-ben!

Téma megosztása

Jaja jó lessz nagyon várom!!!Biztos forrás szerint az összes rész levan szinkronizálva a 2. évadból!!!!!

Téma megosztása

sajnos igazad van... nem azért sajnos, mert nem szeretem hogyha másoknak igaza van, hanem azért, mert CSAK 11 rész az egész

de azért nézem fanatikusan :D

Téma megosztása