Jump to content
PirateClub.hu

Arsenal


Haino
 Share

Recommended Posts

én is sokat csapkodtam az asztalt ! Megint egy sima 5-1 is lehetett volna :mellow: A lényeg a továbbjutás volt ,de egy Chelsea ellen kevesebb ekkora helyzetünk lehet és ha nem használjuk ki őket,akkor nagyon nehéz lesz vezetést szerezni ,esetleg fordítani... :(:) De tényleg jó formában van a csapat és esélyünk van a végső győzelemre !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Így van!Egy kupa pedig jót tenne az önbizalmuknak és nem utolsósorban a szurkolóknak is!

Link to comment
Share on other sites

Az Ágyúsok 2-1-es győzelmét több incidens is beárnyékolta. Fabregas és Horton esete mellett Arsene Wenger és Phil Brown is többször reklamált Mike Riley játékvezetőnél.

 

Brownnak nem tetszett, hogy Wenger folyamatosan próbált sárga lapot kiharcolni játékosainak időhúzás miatt, ráadásul a Hull mestere úgy érzi, William Gallas lesen volt, mielőtt megszerezte a londoniak győztes gólját.

 

A hármas sípszó után Wenger kézfogás nélkül beviharzott az öltözőbe. Ezután történt a legnagyobb vihart kiváltó esemény. A sérülése miatt nem játszó Fabregas állítólag leköpte a Tigrisek menedzserasszisztensét.

 

A spanyol középpályás tagadja, hogy bármi ilyesmi történt volna.

 

“Szeretném leszögezni, hogy nem köptem le senkit. Soha nem tettem ilyet a karrierem során, miért pont akkor tenném, ha ráadásul nem is játszom.” - áll az Arsenal honlapján.

 

“Megértem az ellenfél csalódottságát, hogy egy vitatott góllal kaptak ki. Velem is sokszor előfordult már ilyen a pályafutásom során. Erről azonban sem én, sem az Arsenal többi játékosa nem tehet.”

 

Sajnos én nem láttam a meccset, de nem tudom elképzelni h Fabregas ilyet tett volna...nektek mi a véleményetek erről a hírről??

Link to comment
Share on other sites

olvastam már a meccs után nem sokkal ezt a hírt. Én nem láttam az incidenst de nem nagyon tudom elképzelni hogy Fabregas ilyet tett volna. Néha fel tudja kapni a vizet,nem arról van szó de most elég indokolatlan lett volna,ha csak más nem adott rá indokot neki. Szerintem nem lesz semmit ebből az egészből.

Link to comment
Share on other sites

Jók voltunk!Volt amikor a szívbaj kerülgetett de összességében jók voltak.Diaby az első félidőben borzalmasan játszott aztán remekül feljavult, a többiekkel abszolút elégedettek lehetünk, 1-2 kisebb bakit leszámítva jól teljesített a csapat, magabiztos győzelem, így tovább!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ez érdekes :D...

 

 

 

Alig érkezett meg Londonba a "leningrádi cowboy", máris panaszkodik... Mégpedig amiatt, hogy túlságosan kevés labdát használnak az angolok...

 

"A Hull elleni meccsünkön például a City játékosai azt használták ki, hogy mindössze egyetlen labdával játszottuk végig a meccset" - így Arshavin.

 

"Ez azt jelenti, hogy akárhányszor kiment a labda, meg kellett várni, míg visszahozzák, ez borzasztóan lelassítja az olyan gyors játékot játszó csapatok játékosait, mint mi. A labdavisszahozatal alatt a védelemnek van ideje visszazárni, nem értem, miért nem rakják körbe a pályát tartaléklabdákkal?"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nem volt rossz a tegnapi meccs, ment az adok-kapok, hol mi, hol a villareal volt a jobb!Ade pazar gólt szerzett, az 1:1 nekünk nagyon jó, innentől nincs mese tovább kell menni!

Link to comment
Share on other sites

az első félidőben elég gyengék voltunk,de a 2. félidőben már elég jól ment a játék. Ha úgy játszunk otthon mint a 2. félidőben akkor biztos a továbbjutás. Az 1-1 nem rossz eredmény nem rossz, tovább kell menni !

Link to comment
Share on other sites

Amit az első félidőbe mutattunk az a foci szégyene volt!Aztán a 2. játékrészben már összeszedték magukat!Meg is lett az eredménye!Szép győzelem, így tovább a Bl-ben is!

Link to comment
Share on other sites

Theo Walcott, Emmanuel Adebayor és Robin van Persie gólja eldöntötte a továbbjutást.

Szééépp !

Európa 4 legjobb csapatában vagyunk .

Man utd. -Arsenal... hát nehéz mérkőzés lesz :rolleyes::) Így tovább !

Gólszerző: Walcott (11.), Adebayor (60.), Van Persie (69. - 11-esből)

Link to comment
Share on other sites

Végre úgy játszottak a srácok, ahogy a elvárható!Szinte mindenkit ki lehet emelni!Birtokoltuk a labdát, szépen játszottunk!Néha volt pár baki de ennyi sérültnél, belefér!Le a kalappal mindenki előtt!Most egy iszonyú nehéz sorozat következik és most derül ki, mennyire bírjuk az iramot!Hajrá, csak így tovább!

Link to comment
Share on other sites

No komment!Voltak pontok amikor uraltuk a meccset de jobb volt a chelsea ennyi...Állva várni a labdákat és nézni, hogy törnek előre...nem mondanék neveket de a védelemben és a kp-n és súlyos fejmosás szükséges!Tény, hogy sok a sérült de ez nem kifogás semmiért!Wengert meg nem értem....elsősorban a cserék miatt!Ezt rohadtul benézte...Innentől nem tudom mi lesz!Nagyon nehéz lesz a bl-ben is, nem tartom elképzelhetetlennek a végső győzelmet sem de ahhoz rendet kell rakni a fejekben és a formában is!

Link to comment
Share on other sites

csalódott vagyok nagyon ... :( Fabianski nagyon benézte azt a labdát de a védők sem voltak szorosan Drogbán :mellow: az állva várt labdáknál nagyon ideges voltam :angry: maradt a bl ahol már csak olyan csapatokkal játszunk akik európa legjobbjai :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Atttyaég mekkora meccs volt!Tövig rágtam a körmeimet!A mutatott játékot látva egyáltalán nem zavar a döntetlen, mert a pool jobban játszott, mi viszont belőttük a helyzeteinket!!Sok volt viszont az egyéni baki!A védelem legbiztosabb pontja talán Gibbs volt!Fabianski olyan nagy hibát nem követett el, de volt pár baklövése!Denilson egyszerűen nem méltó rá, hogy Arsenal mezben játsszon!Borzalmas amiket művel, nincs a pályán!!Song sokkal-sokkal jobb!Nasri is nagyon jó volt, felszántotta a pályát!Nick a lefejelt labdákon kívül semmit nem csinált!Arshavin pedig ezért klasszis!Nincsenek rá szavak!Összességében elégedett vagyok a 4-4-es eredménnyel, nagyon kemény meccs volt, az év meccse!

Link to comment
Share on other sites

Ez a tegnapi meccs legalább olyan hatalmas volt ,mint a Liverpool-Chelsea meccs ,Fabianski azért nem volt rossz ,mikor a végén vezettek azt hittem megvan a meccs ,de sajnos nem!:/

Arshavin-ra nem találok szavakat!

Manchester United fan vagyok ,de tegnap nagyon szurkoltam az Arsenalnak ,mert nekünk jól jött volna ,ha kikap a 'pool.-Ezt csak azért mondom ,mert végén vmelyik nagyokos elkezd majd veszekedni ,hogy miért írok az Arsenal topicba!

Link to comment
Share on other sites

lacey, ha ezzel a "nagyokossal" netán rám céloztál, engem egyáltalán nem zavar, ha más csapatok topikjába írsz ;) (Most én is megteszem ezt :) )

 

Én is szorítottam az Arsenal-nak, és örülök, hogy sikerült pontot szerezniük, az már csak "pláne", hogy mindez egy ilyen hihetetlen meccsen jött össze, ami még szerintem a lacey által említett szintén 4-4-re végződött BL-találkozót is lepipálta. A 'Pool botlása nagyon jól jött a Manchester-nek.

 

Ui.: Majd a BL-elődöntőben és a közeledő bajnokin persze a United-nek fogok szurkolni az Arsenal ellenében :);) De ez az Arsavin gyerek... Most már végképp nem kételkedem benne, hogy a világ legjobbjainak egyike.

Link to comment
Share on other sites

Hát a Bl-re nagyon kíváncsi leszek!Olyan hullámzó teljesítményre vagyunk képesek, hogy megjósolhatatlan, mi lesz!Itt már bárki nyerhet!

Link to comment
Share on other sites

Én csak most láttam ezt a meccset, de nagyon állat volt. Ahhoz képest hogy van Persie és Adebayor hiányzott nem nagyon volt hiba a támadásoknál sem. Csak ugye ha a Liverpool nyom akkor nagyon nyom, és Torres már egyedül is életveszélyes. Arsha meg élete meccsét játszotta, 4 gól egy meccsen, főleg a Pool ellen nem kis teljesítmény. Jó meccs volt, szerintem még igazságos is a döntetlen.

Link to comment
Share on other sites

Jó volt a meccs!Ezt vártam a srácoktól!Sima győzelem!Összehangoltan játszottak, néha kicsit szeleburdik voltak de ma belefért, a mu ellen viszont ilyet nem lehet!Remélem Denilson a szezon további részében is így fog játszani!Cesc-nek pedig grat!

 

Arsenal - Boro: 2:0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...