Jump to content
PirateClub.hu

Arsenal


Haino
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hétvégén a spurs elleni rangadón már jó lenne látni.Egyből a legmélyebb vízbe had szokja :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

De jó volt véégre látni a srácokat focizni.Eduardo visszatért 2 góllal és hasznos játékkal, remélem nem sérül le újra, de jók voltak a többiek is pl:Bendtner, Gibbs számomra a legkellemesebb meglepetések.

Arsenal - Cardiff: 4:0

 

-Eduardo2x

-Bendtner

-vPersie

Link to comment
Share on other sites

Az még kicsit messzebb van, de ilyen intenzitással kell játszani tovább is!

Link to comment
Share on other sites

A sunderlanddel játszottunk polip ;) mellesleg igazad van!

 

Arshavin szerintem egész jól nyomta, próbálkozott és küzdött.Csak így tovább.A csapat viszont tökéletesen érdemes az 5. helyre.Ennyit tudnak nagy kalap sz*rok ez van.Hulladék hozzáállás, helyzetkihasználás 0.Egy ilyen munkás fos csapatot ripityára kell verni.De neeem be kell vinni a seggükbe a labdát...Vela meg valami eszméletlenül hanyag volt.Szánalmas a csapat...Wenger nem tudom mit csinál az öltözőbe de nem tart rendet a fejekben az biztos...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja igen sunderland...csak a utd meccs után írtam és még az volt bennem :D de tök 8 ,verni kell ezeket a csapatokat ,és javítani a játékon. Holnap Roma ellen nem lehet ilyen bénán játszani... <_< az meg nagy égés lenne ha nem indulnának jövőre a BL-ben <_<:o

Link to comment
Share on other sites

Nagy égés lenne az tuti de előbb utóbb szembe kell nézni vele, ha így folytatjuk...Ezeket a munkás betömörülő csapatokat meg ripityára kell(ene) verni!!Kíváncsi leszek mi lesz ma a Roma ellen!

Link to comment
Share on other sites

Örülök, legalább 1 gólos előnyünk van ami jó jel!Rómában legalább egy x kell de mindenképp gólt kéne szerezni!A helyzetkihasználásunk meg ritka pocsék, mint mindig!

Link to comment
Share on other sites

Vééégre!!Jók voltak a srácok, Touré hatalmas vezér, Bendtner az első félidőben elképesztőt alkotott, Arshavin pedig tökéletesen pótolja Cescet, remek passzok, lövések, gólpassz.Csak így tovább!Nagyon kellett ez a győzelem!!

Link to comment
Share on other sites

Régóta nem láttam már így játszani őket!Öröm volt nézni!Mindenkit ki lehet emelni!Song egy komplett áthatolhatatlan fal volt, adott egy gólpasszt, Eboué gólt szerzett, már nagyon ráfért!Dudu abszolút visszatért, Walcott is megtette a magáét!Remélem nem teszek elhamarkodott kijelentést ha azt mondom:az Arsenal is visszatért!!Így tovább srácok!!!

Link to comment
Share on other sites

nah pont ezért soha az életbe nem választanék más csapatot mint az Arsenal, ha kijön nekik a lépés olyankor élvezet nézni ahogy játszanak, a világon nincs még1 csapat aki ilyen szépen játszana (nah jó...talán a brazil foci is van ilyen szép)...asszem ezzel nem is nagyon lehet vitatkozni! :) amúgy h legyen egy iciripiciri negatív is, nekem Diaby játéka nem nagyon tetszett...:) Gibs-é viszont annál inkább...

Arsenal-Burnley-3-0 , Vela,Dudu,Eboue

 

kíváncsi leszek a Roma ellen mi lesz :)

Link to comment
Share on other sites

Kicsit tartok a Romától de tudom mire képesek a srácok és az a győzelem jó ómen!Nem mondom, hogy kötelező nyerni az Olimpicoban de az x már kötelező!

Link to comment
Share on other sites

Jajj...Ez nem tesz jót a szívemnek!Majd kiugrott a helyéről de végül megvan!Nagyon kíváncsi leszek kit kapunk!

Link to comment
Share on other sites

Egy ilyen meccs már nagyon hiányzott!!Parádézott az egész csapat, Song megint zseniális volt, a meccs embere egyértelműen Arshavin!Walcott visszatérte pedig egyértelműen marha nagy lökést adott a támadójátékunknak!Csak így tovább, nem szabad leállni!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kínkeserves győzelem!Megint a helyzetkihasználás...Fél órán keresztül hagytuk játszani a Hullt, utána abszolút miénk volt a meccs, csak idő kérdése volt,hogy mikor fordítunk.Szerintem nem volt kérdés, hogy nyerünk-e, csak rossz volt látni, hogy elpuskázzuk a helyzeteket!Azért szép volt srácok, a Chelsea nem lesz könnyű de jelenleg jobb formában vagyunk náluk!Hajrá!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...