Jump to content
PirateClub.hu

Arsenal


Haino
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Az Aston Villa nyert, szóval megint visszacsúsztunk az 5. helyre... A mai meccsen a legjobb teljesítményt Almunia nyújtotta. A középpálya sehol nem volt, a védelemről nem is beszélve. A legrosszabb teljesítményt sztem egyértelműen Diaby nyújtotta, a meccsen sokszor volt önző, meg egyszerűen sz*r volt a játéka. nincs mit szépítenii rajta... Jövő héten remélem összekapják magukat a Liverpool ellen. Mert ilyen játékkal nemsokra mennek. Mondjuk a rangadókat eddig nyertük...

Link to comment
Share on other sites

Érdekes meccs volt, nem lepődtem volna meg ha kikapunk...Nálam a legnagyobb "meglepetés" Cesc játéka volt.Végre régi önmagát idézte zseniális passzaival és küzdeni akarásával.Sajnálom ,hogy nem tudtunk gólt szerezni az utolsó percekben...Majd a pool ellen alkotunk!!!

Link to comment
Share on other sites

Gratulálok webb bírónak a hozzá nem értés magasfoka megnyilvánult.És egy ilyen büdös paraszt lenne jó bíró?Mindig az Arsenal ellen fúj ha ágyús meccset vezet.Sosem okolom a bírót de ez szánalmas volt.Az x-el szarra sem megyünk...

Link to comment
Share on other sites

az elején még nagyon bíztam egy győzelemben ,de a második félidő nem úgy alakult. fabregas nagy veszteség volt ,és ade kiállítása sem jött valami jól . Sok helyzete volt a poolnak, így azért nem olyan rossz a döntetlen de a pontok terén tényleg rossz a helyzet :(

Link to comment
Share on other sites

Hát nem tudom de nagyon össze kell szedniük magukat a srácoknak.Ade formája csapnivaló, a többiek sem brillíroznak 1-2 kivételtől eltekintve.Azért szorítok nekik!!!A hullnak pedig kőkeményen odavágni a 2:1-ért.Üssük ki őket!Go Gunners!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jók voltak a srácok, igaz eléggé rám ijesztettek de nyertünk az a lényeg!Bendtner mostanában jó formában van, ha így folytatja akkor még egészen megbírom :P(azért ez túlzás)

Csak így tovább srácok nincs olyan messze az a rohadt dobogó!!!

Link to comment
Share on other sites

Én is a 4. helyre számítok de bármilyen kupa megnyerése hatalmas lökés lenne.Nagyon örülnék neki, mint ahogy más szurkoló is!Nem is beszélve a játékosokról!!Go Gunners!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Everton-Arsenal

1 - 1

 

Van Persei a hosszabbításban egyenlített :mellow: izgalmas volt és még így sem jó az eredmény . A Villa nyerni tudott :angry:

 

Ja és állítólag Arshavin már nagyon közel van és meg is egyeztet az áráról . Remélem igaza a hír és hamar csatlakozik. Hasznára lehetne a csapatnak .

Link to comment
Share on other sites

A West ham a munkás szánalom "focijával" pontott lopott.Ez pedig minket minősít.Egy rohadt helyzetet nem tudunk belőni...A sok felesleges beadással semmire nem megyünk, a másik taktika az ,hogy becipeljük a labdát az ellenfél seggébe...Könyörgöm ha 10-en védekeznek ezt ,hogy akarják elérni?Szánalom...Wenger bá magyarázkodj csak az megy!

Nem vagyok ideges...Nem vagyok ideges...Nem vagyok ideges... :angry:

 

Link to comment
Share on other sites

Arshavin a miénk!Ideje volt egy tapasztalt intelligens játékost igazolni!Remélem hamar megszokja a PL ritmusát!Sok sikert Arshavin!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...