Jump to content
PirateClub.hu

Arsenal


Haino
 Share

Recommended Posts

Nasrit mikor mutatják be? :D Jó lenne már látni xD

Most akkor Flamini és Hleb is elment végleg..de vettek helyette szal nem baj..

De mostanába elég sok hír röpköd az Arsenal körül PL: Arshavin, hát sztem ebből nem lesz semmi,véleményétek?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wenger 19-et ajánlott érte (elég komolyak a szándéka ezek szerint,ő nem szokott sok milliókat csak úgy poénból kínálni).De egyre valószínübb hogy marad,a Zenit ennél is többet akar. 24ért már vihetnék az ágyusok de az meg elég sok wengernek...

Link to comment
Share on other sites

már eb- elött lehetett tudni... :D

 

Nso:

Immár hivatalos az, amit már az Európa-bajnokság előtt is lehetett tudni: az Olympique Marseille francia válogatott középpályása, Samir Nasri az Arsenalhoz igazolt.

A 21 éves középpályás négyéves szerződést kötött az "ágyúsokkal", de a vételárat nem hozták nyilvánosságra.

A futballista július 21-én csatlakozik új csapatához.

Link to comment
Share on other sites

szegény Nasri :(

Arsavin kétségbeesett, hogy elviszi az Arsenal!

A menedzsere elmondása szerint az orosz Zenit Szentpétervár orosz válogatott támadó középpályása, Andrej Arsavin kétségbeesett, hogy le fogja igazolni az angol Arsenal.

- Már szinte mindenben megállapodott az orosz klub és az Arsenal, mikor a végén Andrej kibökte, hogy nem akar a londoni klubban focizni! - mondta Lachter úr, a játékos ügynöke. A játékos már-már kétségbeesett, mert ő a legszívesebben a spanyol bajnokságba igazolna. Szerinte az ibériai stílus fekszik neki a leginkább.

Link to comment
Share on other sites

én sem találtam semmit ,bár annyira nem érdekel mert úgy néz ki hogy nem tudok elmenni :(

 

Szombat délig Szombathelyen 11 ezer jegy fogyott el a július 22-i Szombathelyi Haladás-Arsenal mérkõzésre. A fennmaradó mindössze ezer bilétát hétfõ óta országosan, a Ticket Expressz jegyirodáiban lehet megvásárolni. Tóth Miklós klubigazgató elmondta, hogy az angolok 35 tiketett igényeltek, a vendégszektorba pedig 170 jegy kelt el, ebbõl 130 darabot a magyarországi Arsenal Fan Clubbok vásároltak meg, míg 40-et a környezõ országok Arsenal-rajongói körében értékesítettek. Angliában az Arsenal TV és az Arsenal TV online adja a mérkõzést, idehaza egyelõre még nem dõlt el, hogy közvetíti-e valamelyik csatorna a találkozót.

Link to comment
Share on other sites

flamini után gilberto silva, és hleb is távozott.. fogyatkozik rendesen a középpálya.. <_<

 

bár a jelent tekintve a három játékos közül talán gilberto volt már a leggyengébb, neki lehet a legnagyobb köszönetet mondani, az itt töltött évekért, és ő legalább nem azután ment el, h wenger "felfuttatta"..

Link to comment
Share on other sites

Az Arsenal kerete a Barnet elleni edzőmeccsen, remélem ide nem ezzel a kerettel fognak eljönni :) bár akkor is elmondhatom h voltam Arsenal meccsen :D

 

Manuel ALMUNIA (GK)

Nacer BARAZITE

Nicklas BENDTNER

Gael CLICHY

DENILSON

James DUNNE

Rui FONTE

Gavin HOYTE

Justin HOYTE

Henri LANSBURY

Vito MANNONE (GK)

Havard NORDTVEIT

Abu OGOGO

Aaron RAMSEY

Mark RANDALL

Paul RODGERS

Bacary SAGNA

Jay SIMPSON

Rene STEER

Wojciech SZCZESNY (GK)

Armand TRAORE

Carlos VELA

Theo WALCOTT

Jack WILSHERE

 

 

Link to comment
Share on other sites

Almunia

Sagna

Wilshire

Vela

Ramsey

G. Hoyte

Clichy

Denilson

J. Hoyte

Wallcott

Bendtner

 

elég gyenge kezdő a mai meccen. Lehet hogy a legerősebb kerettel jöttek(bár fabregas sincs)de hogy pályán nem az van az biztos.

Link to comment
Share on other sites

Olyan csicskák hogy nem jó nekik a magyar öltöző ezért a buszban fognak öltözni.mintha olyan nagy "sztárok" lennének. (info:rádió sporthírek reggel)

 

áhh de nagy "sztárok" ezek, még mezt se akartak cserélni a végén <_<

már a híradóban is röhej volt, hogy megérkeztek a sztárok(ti láttatok olyanokat a pályán? :huh: )

75 millióba került ez a förmedvény mérközés a tarcsik ellen, szép volt arsenal szép!

én visszakértem volna a meccs után a jegy árát az biztos, de azért GRAT A HALInak!

Link to comment
Share on other sites

nem kell komolyan venni az ilyen mérkőzéseket. Az Arsenal a következő idényben is harcban lesz több kupáért és a bajnoki címért is ,a haladás meg a magyar bajnokságban és kupákban tevékenykedik majd.

Ég és Föld a két klub és itt egy gyenge Arsenal volt. Természetesen ők is "sztárok" de azért még sem ez volt az Arsenal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...