Jump to content
PirateClub.hu

Arsenal


Haino
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Villa elleni x azt hiszem reális eredmény volt, bár amilyen helyzeteink voltak, csak rajtunk múlott, hogy nem gyűjtöttük be a nagyon fontos 3 pontot. Na mindegy, a Mu ellen otthon nyerni kell, ez tény! A pool-t is verni kell, a chelsea idegenben már keményebb dió, de semmi sem lehetetlen. Sok múlik a formánkon!

Link to comment
Share on other sites

Fájó vereség a mu ellen. Sajnos megint a közhellyel kell jönnöm, ez az a gyermekbetegség, ami már évek óta jellemzi az Arsenalt. Ez pedig a helyzetkihasználás. Olyan szintű fogyatékosságaink vannak a kapu előtt, hogy az hihetetlen. Mégis mi lőjük az egyik legtöbb gólt. A mu védelme (sorry) de egy kalap sz@r volt, akárcsak a miénk, mégsem tudtuk kihasználni a helyzeteinket. Ha ezen nem tudunk változtatni, akkor nem tudom, hogy akar Wenger bajnokságot nyerni...

Link to comment
Share on other sites

'Kicsit' mintha elfogult lennél kedves Cesc18 :) Szerintem vitathatatlanul az nyert ma, aki jobban megérdemelte :) Wengernek meg télen tényleg el kellett volna gondolkodnia egy csatár leigazolásán :)

Link to comment
Share on other sites

Az érdemekről lehet vitatkozni, mert a játék képe alapján nyerhetett volna az Arsenal is. Itt az eredményesség döntött, no meg egy klasszis csatár. Ennyi volt a különbség a két csapat közt ;)

Link to comment
Share on other sites

Niet! Egy rossz Terry fejes után ami drogba elég ment épp és azt rúgta be ( Bravo ) majd egy drogba csel amibe bele csetlett botlott (bravo)... tényleg vitathatatlanul nagy teljesítmény. IGAZ hármat nem tudtak egymáshoz passzolni :lol: ez meg vitathatatlanul TÉNY!

de hát a focit mindig is gólra játszották és ezután is arra fogják...

Link to comment
Share on other sites

A gólokba szerintem kár belekötni. Én elismerem ha hibáztunk, márpedig hibáztunk. Mégpedig Clichy, mind a két alkalomnál. A helyzeteket meg könyörtelenül ki kell használni. Kitörölhetjük, hiába van több helyzetünk és játszunk szebben...nincs eredmény és ez a bosszantó!

Link to comment
Share on other sites

Niet! Egy rossz Terry fejes után ami drogba elég ment épp és azt rúgta be ( Bravo ) majd egy drogba csel amibe bele csetlett botlott (bravo)... tényleg vitathatatlanul nagy teljesítmény. IGAZ hármat nem tudtak egymáshoz passzolni :lol: ez meg vitathatatlanul TÉNY!

de hát a focit mindig is gólra játszották és ezután is arra fogják...

 

Hajh Cesc! Nagyon elfogult vagy :) Az a csetlés-botlás tudatos volt, s ez a megfogalmazás, amit te írsz erős túlzás :) bő húsz perc alatt elintézték az Arsenalt aztán visszaálltak szépen, s a biztonságra játszottak! :) Nincs ezzel semmi gond, ha partner lett volna az Arsenal 1 góllal mondjuk akkor a Chelsea is előrébb tolja a játékát: így nem kellett! :)

Link to comment
Share on other sites

nem akarok belekötni senkibe se, de ennek a csapatnak már nem lehetne ilyen hibákat elkövetnie. nem lehet azt mondani rájuk, hogy annyira fiatalok lennének, hisz Walcotton kívül nem volt olyan játékos a kezdőben, aki 21 éven aluli lenne mégsem tudnak érett, felnőtt játékot mutatni. azt mondani, hogy a Chelsea vagy a United nem érdemelte meg a győzelmet az badarság. Wenger meg azzal takarózik, hogy nem a kupák számítanak, hanem a játék... na nyelesse már ezt le azzal a sok csalódott ágyus fannal, akik már alig várják, hogy újra PL-t nyerjenek.

Link to comment
Share on other sites

Rosszul értetted :P Úgy értettem, h. amit te csetlés-botlásnak hívtál jelen esetben tudatos cselezés volt, S 'amit te írsz erős túlzás' :D (tudatos csetlés-botlásról mikor hallottál? :) úgy értettem, hogy kicsit 'félremagyarázod' a szép cselezést, egy szép gól előtt) ;):P Bár ezek szerint nem fejeztem ki egyértelműen magam.

 

Na mindegy, ne értekezzünk tovább erről :) Értem én, hogy nem azt kaptad, amit szerettél volna: a szív néha félremagyaráz :):P

Link to comment
Share on other sites

Hali!

nagyon fájó ez a két vereség ,főleg a mutatott játék képe alapján :( a Chelsea ellen szerintem elég jól játszottunk csak a befejezés vagy az utolsó 2 passz nem jött be ... a gólokat pedig védelmi hibából kaptuk , nem felállt védelem ellen . Az a baj ,hogy tényleg nagyon szépen játszunk ha megy a foci meg minden ,de már engem is kezd idegesíteni hogy sosem nyerünk semmit. Persze ha megnézzük milyen csapatok vannak előrébb a bajnokságban(mennyit költenek,mióta játszik a nagy részük együtt,a klasszisok száma..) én még mindig úgy gondolom,hogy ettől a csapattól szép eredmény a 3.hely és az ilyen védelmi hibák,sérülések nélkül még szorosabb lenne a bajnokság. Így is van esélyünk ,csak már nem sok. :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Én egyébként a legnagyobb hiányt abban látom a jelenlegi Arsenal-ban, hogy nincs egy normális befejező csatár, s Fabregas, vagy a középpálya se mentheti meg mindig a - khm - ülepüket.

Link to comment
Share on other sites

Igen igen egy csatár nem ártana már, illetve van csak sérült. Azért arról se feledkezzünk el hogy mi kaptuk a legrosszabb sorsolást is...és pont a legrosszabbkor, amikor a csapat épp gödörbe van. Liverpool is hiába nincs jó formába, attól még veszélyesek és nagy rangadó lesz... nagyon remélem hogy behúzzuk azt a meccset.

 

 

"Az a csetlés-botlás tudatos volt" ... Ezt 1 féleképpen lehet értelmezni :D

Link to comment
Share on other sites

YES, végre, Jó kis meccs volt, szép játék mindkét részről. Arsenal-Liverpool 1:0

 

Szerencsére a cselzit megcsapta az Everton így hoztunk rajtuk 3 pontot, MU döntetlent játszott. Legjobbkor jött ez a győzelem, remélem ezzel kimászunk a gödörből.

 

arsenal.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nyertünk a stoke ellen, szép volt, ahogy kell.

Csak azt nem értem, hogy az ilyen antifocit játszó dokkmunkás, sz@rrágó, stílusromboló "csapatok" mit kereshetnek a PL-ben...Ramsey-nek meg valószínűleg eltört a lába, szóval 1 évig off...

Link to comment
Share on other sites

isteni szerencse, hogy a franciák nem csinálják ezt a "favágást", mint az Angolok az Angol csapatokban az Angol ligában :lol:

 

 

Szerencsére a cselzit megcsapta az Everton így hoztunk rajtuk 3 pontot, MU döntetlent játszott.

 

lehet franciául Cselzi, de angolul inkább Cselszi méginkább leírva Chelsea :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

az én szemembe az a csapat egy hulladék banda, de mivel kapásból megköveznek ha ezt írom, ezért ennyit kapnak tőlem h cselzi! ... de ez nem ide való téma, ne szennyezzük ezt a szép topikot :)

 

Egyébként YES! Sikerült megint hozni 3 pontot, jó szoros lett így a tabella. Sajnos nagy ára volt :S Nem hiszem el hogy ez előfordulhatott mégegyszer. Ez sem lesz rövidebb mint Eduardo felépülése, így első ránézésre ugyanolyan lábtörés :S :S Azért aki felrúgta azt is eléggé megviselhette mert sírva ment le a pályáról...

 

Akit nagyon érdekel itt megnézhet róla 1 képet

http://data.sporthirado.hu/34/97/04/0_5.jpg

 

 

Azért az angol focira ráhúzni azt hogy favágók, elég erős!! Vannak csapatok, játékosok akik favágók, de van ezeknek ellen példája is, szerencsére.

Link to comment
Share on other sites

Ja akad, de a kiscsapatok mindenhez értenek, csak a "munkájukhoz" nem. A "mi franciáink" meg legalább visznek egy kis színt ebbe focinak nevezett játékba, ha már egyszer ez a dolguk...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cesc Fabregas nem lehet ott a Porto elleni BL-visszavágón kedd este.

 

Az Arsenal kapitányának kiújult a hajlítóizom-sérülése a Burnley elleni összecsapáson szombaton. Fabregas juttatta előnyhöz csapatát a 34. percben, majd öt perccel később távozott a pályáról. Miután Wenger elmondta, szívesen kockáztatna, ha az esélyek jónak tűnnek, hétfőn bejelentette, hogy nem így van.

 

„Cesc nem lehet ott a holnapi meccsen,” Mondta a menedzser. „Hajlítóizom-problémája van, és nem is kockáztathatjuk meg.”

 

„Reméltem, (hogy felépül) a meccs után, mert óvatosak voltunk vele. Nem volt hajthatatlan, hogy nem lehet ott, de megsérült a hajlítóizma, így nem kockáztathatunk.”

 

„Egyébként Sol Campbell újra a keretben van, és Alex Song is, aki a Burnley ellen el volt tiltva.”

 

Wenger hozzátette, William Gallas még mindig nem térhet vissza a vádlisérüléséből. „Nincs esélye a Hull City ellen sem.” Mondta.

 

--------

 

Ez nem valami jó hír, azért nem kellene már kihullani, de én bízok bennük hogy megcsinálják.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nem vett el semmit. Lehet, hogy nem nyerjük meg, de az nem emiatt a meccs miatt lesz. Mondjuk a chelsea-t meg a mu-t el kellett volna verni legalább otthon, na ezen már inkább elúszhat a bajnokság. A b'ham-i x miatt pedig magunkat okolhatjuk. Szénné kellett volna verni őket!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gratulálok a csapatnak. Szánalmas nyomorékok. Rá kell ülni az eredményre és hagyni a sz@r csapatot had focizzon! Amíg ilyen a mentalitás, soha a büdös életbe nem nyerünk semmit. Egy vicc amit csinálunk évek óta.

Az meg mi, hogy egy hadseregnyi sérültünk van? Az orvosi stábot kivégeztetném egytől egyig! Forog a gyomrom a jelenlegi csapattól...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sziasztok Arsenál szurkolók tudnátok segíteni egy fiatal angol szurkolónak, egy szavazatot szeretnék kérni tőletek fél perc az egész, nincs regisztráció s a kisfiam szerepelhetne a Libero focis reklámban. Erre a linkre kellene szavazatot klikkelni Krisztiánra. Köszi mindenkinek!

http://liberoarcai.liberoklub.hu/kepek/?pid=2010020812

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nem tudom, majd a Bl-ben kiderül, ha összekerülünk. Szerintem egy chelsea is simán verné őket amúgy. De a barcát is erősebbnek tartom a hullámvölgyeik ellenére. Annak viszont örülök, hogy megvertük a city-t. Tovább kéne nyomni ezt a jó formát.

Link to comment
Share on other sites

Shakhtar Donetsk 2-1 Arsenal

Gól : Chygrynskiy 28., Eduardo 45. ill. Walcott 10.

Az előző körben az Arsenal megalázó, 5-1-es vereséget mért a Sahtyor Donyeckre, így az ukránoknak volt miért visszavágniuk.

Ezt láthatóan komolyan is gondolták a donyeckiek, mert kis túlzással végigtámadták az első félidőt. A kedvüket még az sem rontotta el, hogy Walcott révén a londoniak szerezték meg a vezetést a 10. percben, mert Csigrinszkij a 28.-ban egyenlített, majd a játékrész ráadásában Eduardo - az egykori Arsenal-játékos - már 2-1-re módosította az állást.

Ezzel egyébként kialakult a végeredmény, mivel a második játékrészben nem született gól.

 

 

A csoport másik mérkőzésén a Partizan hazai pályán sem tudta megverni a Bragát, a portugálok 1-0-ra győztek.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...