Jump to content
PirateClub.hu

Arsenal


Haino
 Share

Recommended Posts

Balázsnak szinte semmi esélye most arra,hogy kezdő játékos legyen az Arsenalban. Lehet hogy Wenger megnézte és tény ,hogy jó játékos de még nem fér be .Ha elmegy a PSV-től akkor szerintem még legalább 1 klubja lesz ,mielőtt valami nagyon jó csapat leigazolna (és persze még fejlődnie kell). Szerintem sokat nem tudna feljebb lépni most ,mert a nagy csapatok nem fogják megvenni még ,de a PSV is elég jó arra,hogy még fejlődjön itt.

 

Én most abban reménykedek ,hogy Van der Vaart-ot sikerül megszereznünk,bár csak pletykának tűnik viszont Adebayor árából meg lehetne őt venni és még egy jó védőt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Egy jó vkp nem ártana, főleg, hogy Cesc kidőlt!Dzsudzsákot szerintem meg tuti nem igazoljuk le és felesleges is!

Link to comment
Share on other sites

Hát nem hiszem el...Egy szóval leírom ezt a meccset és a mu sikerét:MÁK!Mert aki látta a meccset az jól láthatta, hogy itt nem a mu-n múlt, hogy ki megy haza győztesen.Inkább azt kívánom vertek volna jól meg minket, mint így...mert ez csak minket minősít!Amúgy jobbak voltunk azt hiszem ez egyik fél számára sem kérdés!Na nembaj messze még a szezon vége!

Link to comment
Share on other sites

Arsha gólja után nagyon örültem ,de aztán úgy vertek el minket ,hogy egy normális gólt sem lőttek :(

11-es és öngól <_< A hátralévő 7 rangadóból (ha a city-t is belevesszük) legalább 5-öt meg kéne nyerni és 2 döntetlen is jól jönne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ennyi megérdemeltük.Gratula ha így folytatjuk küzdhetünk, hogy stabil középcsapat legyünk.Szép volt fiúk.Aki még mindig naív az meg menjen a .....Ilyen töketlen sz@r csapattal semmit nem nyerünk soha a büdös életbe!Helyzetkihasználás 0.Ezt a cityt 3-mal kellett volna verni.

A játék képe alapján legalábbis....de aki nem rúgja be a helyzetet az ne nyerjen.

 

Link to comment
Share on other sites

Na megnyugodtam egy kicsit a tegnapi után!Úgy vélem, ha a helyzetkihasználáson tudunk változtatni és mentálisan erősek tudunk maradni, akkor lesz beleszólásunk a szezonba.Mert gyönyörűen játszottunk, csak megint nem volt szerencsénk...

Link to comment
Share on other sites

Szép játékkal, bár nem egy mozgalmas meccsen vertük 4:0-ra a Wigant.Csak így tovább, ez jót tett a csapat önbizalmának!

 

Off:Nem akarom a mu-t támadni, pártatlan voltam a manchesteri rangadón, de azért a mu győzelmében nagy szerepet játszott a bíró úr.Tény, hogy egy meccs addig tart amíg le nem fújják, de ha valaki 4 percet hosszabbít az miért 7 perc?És itt ne jöjjenek nekem azzal, hogy csere volt meg miegymás mert azt kiröhögöm!Itt nem a küzdő felekkel van a bajom, csak szimplán nem értem a bíró felfogását.Na mindegy, csak nem először fordult elő!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izgalmas jó meccsen gázoltuk el a Blackburn-t.A meccs embere egyértelműen Cesc Fabregas 1 góljával és 4 gólpasszával.Vermaelen továbbra is brillírozik, Walcott pedig góllal tért vissza.

Arsenal - Blackburn: 6:2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nem értem....mindig azok a rohadt pontrúgások...na meg a helyzetkihasználás.Jó nem dől össze a világ mert a poolon és a chelsean kívül mindenki botlott, de elszalasztottunk egy ordító lehetőséget.És 2:0ról így elb@szni...bocsánat a kifejezésért.Főhet a fejünk...

West Ham United - Arsenal: 2:2

Link to comment
Share on other sites

2-0 nál már örömfoci vártam 1-2 arsha góllal ....erre egy gyenge második félidő és csak 1 pont lett a vége. Pedig elsők lehettünk volna ha az elmaradt meccset is megnyerjük...így csak 2. hely 1 ponttal a cselzi mögött :(

 

Szerdán is komoly meccs lesz,bár megint sok fiatal fog szerepelni szerintem és ha a poolban nem ,akkor azért nem lehet majd valami könnyű meccsre számítani.

Link to comment
Share on other sites

Bent vagyunk a ligakupa negyeddöntőben.Nem sokon múlt a meccs, de végül sikerült nyerni.Kíváncsi vagyok kit kapunk!

Arsenal - Liverpool: 2:1

Link to comment
Share on other sites

Nem volt rossz meccs, kicsit zavar, hogy a végefele szinte álltak a pályán.Ezt nem szabad ezen a szinten.Cesc gólja zseniális volt.Illetve az ahogy felhozta!

Arsenal - Tottenham: 3:0

Link to comment
Share on other sites

Valóban, mintha elég kedvtelen lenne.Kimegy a pályára elfocizgat, mivel ez a munkája, de az az érzésem, hogy nem igazán leli ebben örömét...remélem nincs igazam!

Link to comment
Share on other sites

Jó meccs volt, 1 pont és továbbmentünk a csoportkörből.Cesc megint nagy volt, Arshi szürkén adott 3 gólpasszt.Ja és ne felejtsük el Nasrit sem.

Arsenal - AZ Alkmaar: 4:1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nagyon idegesítő volt a hétvégi vereség :angry: így nem lehet bajnokságot nyerni... :( nem állunk rosszul de ez a +3 pont még jól jöhetett volna a végén... <_< Amúgy ma sima győzelmet és ezzel továbbjutást várok. Legalább a kötelező teljesítve nemzetközi szinten.

Link to comment
Share on other sites

Hát szánalmas...egyszerűen fel nem fogom miért erőltették a beadásokat?Azt hiszik lefejelik Terryt meg Ivanovicot?Szánalmas taktika volt és semmit nem tudtak kezdeni a védelemmel.Átlövés minek?Eduardo pedig borzalmasan játszott...ma is!Otthon, megint 3 góllal kikapni és gólt sem rúgni...röhejes csapat benyomását keltettük!Pedig sok van még vissza és fel kell állni!

Arsenal - Chelsea 0:3

Link to comment
Share on other sites

áhhh :( Eduardot el kéne adni a francba...nem Arsenal szintű játékos szerintem. Egy normális csatár nélkül most igen nehéz lesz. Arsha,Fabregas és az egész középpálya több gólt kell hogy vállaljon a védőkre meg legtöbbször beadásoknál,szögleteknél lehet számítani :mellow: Nehéz lesz bajnoki címet nyerni. Jó jó a csapat de nem az igazi. Megérzi 2-3 játékos hiányát nagyon és hiába van néhány poszton klasszisunk ha nem kap maga mellé megfelelő társat nem tudja kihozni a maxot ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Igen, de azért nem kis mákunk volt!Nagyon meg lehet érezni, hogy nincs igazi csatárunk...

Link to comment
Share on other sites

OFF:Talán kérheted itt is a kérések topicban, vagy nézz szét torrentoldalakon!

 

ON:A hétvégén nagyon nehéz lesz a Villa ellen, de nyerni kell.Cesc felépült és reméljük a többiek ugyanolyan hatásosan játszanak mint a hull ellen!

Link to comment
Share on other sites

Reméljük Cesc sérülése nem súlyos és hamar visszatér.Szépen játszottunk, csak ha ő nincs akkor is törekedni kéne az eredményességre!Diaby hatalmas formában van, le a kalappal előtte!Jó meccs volt, szép győzelem!

 

Arsenal - Aston Villa: 3:0

Link to comment
Share on other sites

Nagy mák volt, de hoztuk "nem túl erős" játékkal is!Így kell csinálni.A Stoke a következő! :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...