Jump to content
PirateClub.hu

Nokia N73


NicK
 Share

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nekem olyan gondom van, hogy szoft. frissités közben lefagyott a telefon... és azóta bekapcsolni se tudom :S felismerni se ismeri fel a gép, se az NSU... vagyis felismeri, mert kiirja hogy érzékelte, és rámegyek hogy újratelepítés, de akkor azt mondja hogy dugjam be... ezzel lehet valamit csinálni, vagy szervíz? :(

Link to comment
Share on other sites

most így hirtelen ezt találtam:

 

"FONTOS HIBAELHÁRÍTÁS:

Ha bármilyen külső ok folytán sikertelen lesz a frissítés (áramszünet, a számítógép váratlan újraindulása, fagyása stb.) kevés az esély, hogy otthoni körülmények között újból működésre bírjuk a készülékünket. Egy dolgot viszont megpróbálhatunk.

Teendők:

- leveszed a telefont az USB-ről, kiveszem az akkumulátort pár másodpercre majd visszarakom a készülékbe és csatlakoztatom a töltőt.

- bekapcsolom a telefont

- ÚJRAINDÍTOD A SZÁMÍTÓGÉPET!!! ÉS ELINDÍTOD AZ NSU PROGRAMOT.

- MIUTÁN ELKEZDI KERESNI A KÉSZÜLÉKET A PROGRAM(NSU) CSATLAKOZTATOD A TELEFONT AZ USB PORTRA.

megjegyzés: csak akkor csatlakoztassuk a készüléket ha már keresi a program (NSU)előbb semmi esetre sem.

- A NSU FEL FOGJA ISMERNI SZABVÁNYOS BB5 ESZKÖZNEK ÉS FEL FOGJA AJÁLLANI AZ ÚJRATELEPÍTÉS LEHETŐSÉGÉT.

- Ha szerencsénk van ismét felkerül rá a szoftver, sikertelen telepítés esetén sajnos marad a szerviz."

Link to comment
Share on other sites

hi

én átkonvertáltam 1 filmet a smart movieval és telón csószik a hang

a konvertálóban hogyan kell beállítani a hangot hogy ne csússzon?

jah és még mindig nem találom fexploerrel XD

és ha küldenek nekem valamit és még nincsen elmentve akkor addig hol tárolja a teló a cuccokat?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ok benne vaok a private mappába :D

gépen ottan kellett beállítani hogy lássam a titkosított mappákat :)

a heckelés az meg háát inkább nem

van egy agyonheckelt hulla se k750i-m :D

majd 1szer +csináltatom XD

ja és én is az x plret haszálom sztem ez a legjobb ismeri a zipeket képeket hangokat mindent amire szükség lehet 1 fájlkezelőben

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

annyit, h bizonyos időnyi tétlenség után (2-3 perc talán, pontosan nem tudom), nem az órát dobja be, mintegy képernőkímélőt, hanem lekapcsolja az egész kijelzőt, h energiát takarítson meg, ilyenkor csak abból látni, h be van kapcsolva a teló, h a fényérzékelő időnként kéken felvillan

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

helósztok

olyan gondom van hogy az n73amsom teljesen lelassult meg néha lefagy nemcsinál semmit aztán pár perc múlva újaindítsa magát meg néha a menübe sem lehet belépni meg ha rádugom az usb-re akkor is pár perc múlva jut eszébe h valamit csinálni kéne :S

mi történhetett vele? mert eddig semmi probléma nem volt szegénykémmel sad.gif

 

remélem nem baj hogy ide is beírtam de ott nemválaszol senki és hát reméltem hogy így hamarabb lessz megoldás rá

 

vagy esetleg a szoftvefrissítés

de azt hogyan lehet csinálni?

Link to comment
Share on other sites

*#7370#-as kóddal, vagy teló kikapcs, megnyomod és nyomvatartod a zöld, a 3as, és a * gombot egyszerre, ha megvan, teló bekapcs, és a három gombot addig nyomva tartani, amíg a teló nem kéri a pin kódot, vagy az alap beállításokat (város, idő, stb..)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...