Jump to content
PirateClub.hu

Inter


alliner16
 Share

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Az Inter a kupa után a bajnokságban is elintézte a Sampot

91518_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A listavezető nem babonás, nem állt meg tizenháromnál. A milánóiak zsinórban 14. alkalommal nyertek a Serie A-ban.

 

Az olasz bajnokság 21. fordulójának záró mérkőzésén az Inter újra nyerni tudott Genovában. A listavezető és címvédő szerdán az Olasz Kupa-elődöntőjében 3-0-ra verte a Sampdoriát, majd vasárnap este Roberto Mancini együttese 2-0-ra múlta felül ellenfelét már a bajnokságban. A 7. percben előnybe kerültek Crespóék, egy hazai helyzetet követően Delvecchio estében még megrúgta Julio Cesart, majd az őt felelősségre vonó Materazzit lefejelte felállás közben. A bíró egy piros lappal büntette a dupla-szabálytalanságot.

 

Walter Novellino csapata azonban nem esett össze, és bár védekezésre kényszerült, szervezett játékkal állta útját az Inter próbálkozásainak. A 38. percben azonban Maicon beadása után Ibrahimovic megelőzte Falconét, és a kapuba csúsztatott, az esetnél a két játékos összefejelt, mindkettő ápolásra szorult. Ez volt a svéd válogatott 10. találata bajnokságban. A gólpasszt adó brazil a második félidőben maga is betalált, Maicon 75. percben szerzett találatával nyert az Inter 2-0-ra.

 

A milánói kék-feketék már 14-szer nyertek sorozatban a Serie A-ban, melynek tabelláját továbbra is 11 ponttal vezetik a Roma előtt.

 

Sampdoria-Inter 0-2

G.: Ibrahimovic a 38., Maicon a 75. percben

Szép volt fiúk!Maicon játszott a legjobban..Most még 1 kupa meccs Samp ellen még ott is kapnak egy pofont és benn vagyunk a döntőben..bár már most is ott vagyunk mer a Sampnak a San Siroban nincs esélye :P

Link to comment
Share on other sites

Remélem most az Inter megalázza a Roma csapatát mert hamarosan következik az Inter-Roma találkozó nagyon jó mecs lesz szerintem és 2:1 jósolok az Internekrémélem így is lesz mindenki üljön le és nézze meg azt a mecset mert nagyon fontos mecs lesz az Inter csapatának!!! :)

 

 

FoRzA Inter!!!

 

A fenébe lekéstem az Inter-Roma rangadót pls nem tudná vki megmondani mennyi lett a mecs eredménye? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=133251

vélemény? :blink: picit sokkolva olvastam csúnya tüntetések lesznek az olaszoknál sok sok euró veszteség a kluboknak szóval ezt még biztos változtatják 1picit legalábbis remélem

Link to comment
Share on other sites

ak05 remélem nem fognak sok pénz kérni mert ha sokat kérnek kisseb csapatok csődbe mennek mint pl a Parma és az nem lenne valami szép tőlük.

 

Vasárnap 14óra 45perctől Chievo-Inter összecsapás!!!

 

Látom már nem vmi nagyon akartok ide írni pedig most indul be az olasz foci! B)

Link to comment
Share on other sites

nem arra gondoltam h sok pénzt kérnek hanem arra h pénzhiány lesz a klubboknál mivel a szurkolok nem mehetnek szurkolni a stadionba.látm 1-0ra vezet az Inter,mi az a kínai szponzor a mezükön? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Milan meccsre engedték be a bérleteseket a többi zártkapusra nem tudom h engedtek-e be vkit is

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sajna megszakadt a 17 meccses győzelmi sorozat:(( de még mindig veretlenek vagyunk:DD pedig amikor visszakapcsoltam a második félidőben még örültem is hogy vezettek az udineiek gondoltam hátha látjuk milyen amikor kicsit nyomják az ellenfelet a fiúk!!! hát igen volt egy öt perc amikor 25 méternél tovább nem jutott az udinese a kapujától és láthattuk miért az inter az első!!!!! aztán sajna a győzelem már nem jött össze de akkor is ez a legjobb csapa jelenleg a világon!!!! és a blben is tovább fogunk jutni!!!! FORZA INTER HAJRÁ FIÚK

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...