Jump to content
PirateClub.hu

Inter


alliner16
 Share

Recommended Posts

Én egy fanatikus INTER drukker vok. KIváncsi vagyok mi a véleményetek a csapatról a játékosokról Manchiniról, vagy írjatok arról ami eszetekbe jut a focival kapcsolatban.

AZ INTER A :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first:

 

 

 

 

 

INTER FOREVERfoto_06.jpg

Módosította Décadence
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sztem alap lesz a Bajnoki Cím a BL már más kérdés

R051122U_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

UI: Rakok be minden Hsznél képeket :)

Adriano nyaral

Miközben a csapat Moszkvában fagyoskodott és győzött Adriano hazájában Brazíliában tölti vakációját. A www.globoesporte.com internetes oldalon látott fotók alapján nem is érzi magát rosszul hiszen a képeken a támadót rövidnadrágban, terepszínű pólóban láthatjuk ahogy egy motorkerékpáron ül egy barátja mögött bukósisak nélkül. A következő felvételeken együtt söröznek egy út széli büfében, majd egy rendőr igazoltatja őket, de mikor az felismeri Adrianot akkor gond nélkül szabadon mehetnek tovább. Az eredetileg egy hetes szünet kissé elhúzódik tehát, de a játékos ügynöke garantálta hogy Adri a hét végéig legkésőbb visszatér Milanoba. Rinaldi a szövetségi kapitánnyal is folytatott tárgyalásokat miután Dunga nem jelölte Adrianot a válogatott keretbe. Sokak véleménye szerint jót tenne a játékosnak ha együtt tudna készülni a válogatottbeli társaival.

 

 

Sok sikert neki és amikor visszatér legyen erős és gólvágó :mellow:

Módosította Juninho
Link to comment
Share on other sites

Hi! Én, mint inter200 nem is lehetek más int interfan, szurker!

Nagyon örülök, hogy ezen a jó oldalon még ilyen is létezik!

A csatárok közül nem lehetne nagyon választani, hisz mindegyik csatár tud vmi olyat amit teszem azt a másik nem-nem annyira- tud.

De én mindegyik csatárt szeretem! És Ibrát se bírtam, de most már Inter-mezben egyre-jobban megkedvelem!

A csapatjátékon még van mit javítgatni, hisz a játék közel sem mondható tökéletesnek, de ezt már én az utóbbi évek után megszokhattam, valami olyan játék kéne minden meccsen, mint a Milan elleni rangadón, na ott jól játszottak a fiúk! De talán nem kell sokat aludni, és eljön az a nap is, hogy a BL-ben is végre alkotunk valami maradandót! A scudetto alap, hogy megnyerjük!!!

FORZA INTER!!!!

Link to comment
Share on other sites

Egy újabb inter fan :) örülök neki h megnézted a témát és járj ide sokat hiszen képeket meg híreket + meccs eredményeket is rakunk fel

egyébként egyetértek h mind1ik csatár vmiben jó hisz nem lennének ott a csatársorba

Ibra-t kedveltem juvebe meg itt is csak még nem gólgyáros de majd bejön

Milan meg jól megvertük :D

ForZa InTeR

 

ApróPopó itt van Ibra gólja a Milan ellen:

ibrahimovicgol_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Módosította Juninho
Link to comment
Share on other sites

Stankovics gólja szebb volt :) én nem mondanám magam Inter fannak de az biztos h az Inter ebbe a szezonba nyújtja legjobb formáját talán most ért össze a csapat(márcsak 1 jó Adriano kellene),azért szeretk nézni Inter meccseket mert ott biztosaz h sok gól lesz és hajtós játék és 0-3nál se adják fel :)

Link to comment
Share on other sites

Következő meccs:

Internazionale - Ascoli

2006.11.05. - 15:00



Sztetek mien eredményt érünk el?Sztem hozzuk a meccset kb 3-0-ára bár ez saját meglátás,
majd ha lefujták a meccset írom az eredményt!


Szerk.:Megtaláltam Stankovics gólját! Főleg Ak05 figyelmébe ajánlom:
stankovicgol_www.kepfeltoltes.hu_.gif Módosította Juninho
Link to comment
Share on other sites

köszi Juninho bár nem kérésként írtam :) szerintem sima Inter győzelem lesz hacsak le nem nézik szegény Ascolit mert akkor szenvedés lesz

Link to comment
Share on other sites

Tudom de egyrészt teljesítettem másrészt INTER topic és iderakok be minden infot + ha tudok akkor gólokról is kisvideokat!

 

Stankovic gólöröme:

dejan_stankovic_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(Amit nem csodállok mert eddig bomba gólokat lött minden fordulóba!Sztem jó játékos

 

Na emberek most találtam a hírt!

 

Adriano sikeresen átesett a kúrán

 

Visszatért csapatához Adriano az Internazionale brazil támadója, aki a héten hazájában járt pszichológiai kezelésen.

 

Reménykedhetnek az Inter drukkerei, vezetői, no és Roberto Mancini vezetőedző! Adriano visszatért Milánóba klubjához és már edzésbe is állt. Mancini szerint jót tett a labdarúgónak a dél-amerikai kúra.

 

- Szemmel látható javulás állt be Adriano állapotában. Nagyon bízom benne, hogy mihamarabb számíthatok a játékára, hiszen a csapatnak szüksége van egy jó Adrianóra - nyilatkozta Mancini.

 

A brazil válogatott játékos idén eddig csak kereste önmagát, nem ment neki a futball, ráadásul bejárta az olasz sajtót az a kép, melyen Adriano egy milánói diszkóban meztelen nők társaságát élvezi és közben dohányzik.

 

 

SamsungSport oldalán találtam.!

Link to comment
Share on other sites

remélem minnél hamarabb visszatér és türelmes lesz Vele szemben mindenki(ha két forduló után nem rúg gólt attól még nem kaki játékos)

Link to comment
Share on other sites

Hát sok marha már az első meccsen javulásra vár..de hát majd ma talán meglátjuk..Egyébként egyet értek veled Ak05

 

Szerk.:Elfelejtettem képet berakni :P Ugyhogy itt van a régi jó Adriano gólöröme:

81167_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Módosította Juninho
Link to comment
Share on other sites

Ha szereted akkor gyere ide sokat :) kül. Milant nem szeretem annyit de ott a kedvencem Inzaghi de ettől még utálom a Milan-t.Juve is nagy kedvenc volt (most is az még) aki vérbeli drukker az még a Seria B-be is követi és szurkol neki..bár most nincs sok sztár a csapatba kivéve Nedved,Del Piero,Trezeguet,Buffon de attól még jövőre felfog jutni a Seria A-ba!Remélem nagyon!

Link to comment
Share on other sites

Keret az Ascoli elleni meccsre!

 

Roberto Mancini tegnap kijelölte a keretet a ma délutáni Ascoli elleni bajnoki mérkőzésre. Nincs a keretben a sérült Recoba és Cambiasso, valamint a pénteken Rióból visszatért Adriano. A mérközésen a csapat egy új tipusú NIKE labdával fog majd játszani. Íme a teljes keret:

 

Kapusok: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar Soares

 

Védők: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 11 Fabio Grosso, 13 Maicon, 16 Nicolas Burdisso, 25 Walter Samuel, 77 Marco Andreolli

 

Középpályások: 5 Dejan Stankovic, 7 Luis Figo, 14 Patrick Vieira, 15 Olivier Dacourt, 21 Santiago Solari, 91 Mariano Gonzalez

 

Támadók: 8 Zlatan Ibrahimovic, 9 Julio Ricardo Cruz, 18 Hernan Crespo

 

Tehát ma az Ascoli gárdája ellen kell "megküzdeni"

és szurkoljunk!!!

Kezdés:15:00

 

Forrás: www.internazionale.hu

Link to comment
Share on other sites

a félidőben:

 

gól: 41'Zanetti J.

 

Sárga lap:Crespo H.

 

INTER

(4-3-1-2)

 

12 Julio Cesar S.

13 Maicon D.

2 Cordoba I.

25 Samuel W.

11 Grosso F.

4 Zanetti J.

14 Vieira P.

15 Dacourt O.

5 Stankovic D.

8 Ibrahimovic Z.

18 Crespo H.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Inter Milan [2 - 0] Ascoli

41' [1 - 0] J. Zanetti

53' [2 - 0] M. Cudini (öngól)


Szép volt Zanetti!És azér a csapat is jó,hozták a kötelezőt!
Amíg a Milan: Atalanta 1 - 0 AC Milan :P

ForZa InTeR

És ha már ezelőtt Stankovic féle bomba gólt mutattam akkor mér ne legyen most is az:
stankodx1_www.kepfeltoltes.hu_.gif
(Ez még a Chievo elleni bombája!!)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...