Jump to content
PirateClub.hu

Ki hogy, mivel fűt?


Raziel#666
 Share

Fűtés  

129 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Ti mivel f?tötök?

    • Szén
      5
    • Fa
      20
    • Gáz
      58
    • Távf?tés
      15
    • Elektromos radiátor
      0
    • Kandalló
      4
    • Vegyes tüzelés? kazán
      11
    • Olajkályha (sima)
      0
    • Olajkályha (elektromos)
      0
  2. 2. Elégedett vagy munkahelyedben vagy iskoládban a f?téssel?

    • Igen
      48
    • Nem
      36
    • Néha hideg van
      32
    • Nem f?tenek
      4
    • Él?sköd? vagyok nem dolgozok, nem tanulok :P
      9
  3. 3. Használtok f?tés rásegítést? (napkollektor vagy egyéb)

    • Igen
      9
    • Nem
      92
    • Nem, de tervezzük
      8
    • Mi az?
      20


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szia kedves raziel! kihagytad az olajkályhát................. ami lehet sima és elektromos is!!! :blink::unsure: pedig sokan használják. szipi

Link to comment
Share on other sites

szia kedves raziel! kihagytad az olajkályhát................. ami lehet sima és elektromos is!!! :blink::unsure: pedig sokan használják. szipi

juj tényleg kihagytam. nekünk is volt. nagyon tudott pattogni amikor melegedett befele.

 

ja még egy kérdés ki hány fokot szeret a szobájában?

Link to comment
Share on other sites

én inkább a hűvősebbet kedvelem, mert a melegtől fáj a fejem, és nagyon álmosító, de az éjszakát viszont nyugtalanná teszi. B)

Link to comment
Share on other sites

Még semmivel, nem fázok, szerencsés vagyok nyáron 30 fokban simán elvagyok nem pusztulok bele a melegbe, télen -15 fokban se fagyok meg. Még nyitott erkéjajtóval alszok, és rövid gatyában mászkálok otthon. Amugy cserépkályha vagy padlófűtés lesz majd. Ha rajtam múlik minimum 1,5 hónapig még nem lesz fűtve :D:P

Link to comment
Share on other sites

Még semmivel, nem fázok, szerencsés vagyok nyáron 30 fokban simán elvagyok nem pusztulok bele a melegbe, télen -15 fokban se fagyok meg. Még nyitott erkéjajtóval alszok, és rövid gatyában mászkálok otthon. Amugy cserépkályha vagy padlófűtés lesz majd. Ha rajtam múlik minimum 1,5 hónapig még nem lesz fűtve :D:P

szia kedves metalgun! te az északi sarkon nevelkedtél?? és jég szíved is van??? :blink::unsure:

Link to comment
Share on other sites

Gázzal waze

Jah, de ma pölö, kint voltunk a haverokkal a sport pályán, reggel fél 6-kor.

**hideg volt, találtunk egy rakás cserepet, abból raktunk egy kört, és az összes kuka tartalmát elégettük, mire felkelt a nap.

Módosította spirituell
A fórumon tilos a káromkodás, illetve egyéb sértő kifejezések használata!
Link to comment
Share on other sites

sziasztok! na, gyerekek, most egy kicsit elkezd majd enyhülni az idő, talán nem kell fűteni, és nem fogtok fagyoskodni. :rolleyes:B) szipi

Link to comment
Share on other sites

Mi gázzal fűtünk

Az iskolában a fűtéssel tavaly még meg voltam elégedve, de mivel 2-ten lebuktak hozzánk, megkaptuk a leghidegebb termet, mivel csak ott férünk el, de már nagyjából ott is van fűtés, csak nem az igazi.

A harmadik kérdésre a válaszom nem :)

Link to comment
Share on other sites

LooOOooL :lol: :lol: Ez marha jó poén volt....

 

Mi nem tom mivel fűtűnk, mer a radiátorba víz van, és azt melegítik fel, de azt tudom hogy központi fűtésessek vagyunk :P

 

Suliba abszolút meg vagyok elégedbe a fűtéssel, minden második ablak alatt van egy maxon lévő radiátor, a termekbe meg minden ablak alatt van egy.

 

Ilyen fűtés rásegítést nem hiszem hogy használunk, max ha meleg van akkor kinyitom az ablakot, viszont akkor nem kell fűteni :P

Link to comment
Share on other sites

Én sparhettal fűtök!

szia kedves exile! szegény megboldogult nagymamámnak is az volt, és írtó nagy meleget lehet vele csinálni. szipi :)

Link to comment
Share on other sites

Központi fűtés van itten,szeretem a meleget ellenben a hideget nagyon nem.Suliban jó meleg van kiv. akkor amikor a "nagyon meleg" tanulok kinyitják az ablakot és nem hajlandók becsukni.Fűtés rásegítés:futok itthon azt melegem lesz :D:lol: bár a többieknek nem lesz jobb de nekem igen :lol:

Link to comment
Share on other sites

szia kedves ak05! ez akkora nagy poén, hogy a fűtésrásegítésed az a futás. kell szólni majd a razinak, hogy ezt az új módszert itt népszerűsítse, vegye fel a listára. :lol::lol::lol: szipi

Link to comment
Share on other sites

Hát sajna én nmár nem tudom módosítani a szavazást. Pedig már 3 plusz dolog is van akkor: cserépkályha, olaj kazán és sparhert. (egyáltalán helyesen írtam <_< ) megnéztem igen :)

 

Akkor ha valami modi látja, légyszives kiegészíthatné. Vagy ha nem látja, majd le jelentem.

Módosította Raziel#666
Link to comment
Share on other sites

figyike razi! és az olajkályhában van olyan, amit be kell gyújtani, és van olyan is ami elektromos olajkályha. két különálló dolog ráadásul............. B) szipi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...