Jump to content
PirateClub.hu

Csókolózási technikák!


Doczi
 Share

Recommended Posts

sziasztok! imádok csókolózni, és nagyon jól tudok. de sajna sokat kell gyakorolni, és rá kell érezni a mikéntjére! az a nagy helyzet, hogy mindenki másképp csinálja! és a milyensége függ attól is, hogy hagyod azt, hogy csókoljanak vagy esetleg irányítós szerepet vállalsz! én például irányítok elég keményen, és rávezetem a fiúkát arra, hogy milyen is a dörgés! de sajna tapasztaltam, hogy valaki annyira béna, hogyha tanfolyamra iratnám be, akkor sem tudna normálisan csókolózni! tuti, hogy a pótvizsgán is megbukna! a csókolózás milyensége függ attól, hogy milyen a partnered, éppen szerelmes vagy-e vagy csak fellángolás van a vággyal vegyülve! ha szerelmes titán vagy, akkor lágyan, finoman kell megközelíteni a csajszikákat, ha pedig be vagy tépve, esetleg nagyon fel vagy turbózva, akkor inkább a vad, szenvedélyes csók jöhet, mély benyalásokkal, erotikusan, és finoman, vagy netán egy picit erőszakosan. na most kezdésnek ennyi! :D:P:lol::rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Nah hát nem bírom ki, hogy ne írjak ide be :) :) Szerintem aki így leírja, hogy "én aztán nagyon tudok" azt nem tudom, de eléggé érdekes ez a nagy önbizalom.. :lol::lol:

Én nem kezdem el firtatni, hogy mennyire tudok, meg hogy hogyan, csak annyit, hogy szerinem az egyik legjobb dolog ez (is), én nagyon szeretem például minden formáját..hmm..hmm ;) ;)

Jah, és szerintem a csókolózáshoz nem lehet tanácsot adni, ezt egyszerűen érezni kell és élvezni ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

loooooooooooool.......(no comment) ien fórumot nyitni :D:D:D:D:D:D

Ez nem >tudás-nem tudás< kérdése,ahogy jólesik,ahogy nedves,ahogy izgató...

Simogasd a tarkóját,öleld át szorosan és csókold nagggyon hosszan...

De a nyelvvel való munka is fontos :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

ok ez pont egy olyan totyik aminek az olvasásától is vigyázba állok. Szerintem vannak rosszabb jobb csókok. Én tudom magamról hogy jó xar vagyok. Ennyi. De azért nem leszólni vazzeg. Rohadntul iparkodok hogy mindig jobb legyen phfff.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Valamivel több mint 14 hónapja még nem gondolkoztam azon, hogy milyen teknikával kéne csókolózni, hiszen az volt az első alkalom. B) Persze kíváncsi voltam, milyen lehet, hogy hogyan kéne, de amikor eljött az idő, semmire sem kellett gondolnom... Minden jött magától:)

Azóta már kipróbáltunk pár dolgot a párommal, de elég gyakran fedeztünk fel csók közben olyan új dolgokat, amik szintén csak úgy jönnek elsőre. Persze azonnal éreztük hogy ez mennyire jó, és csak fokozni lehet az érzést, a teknikát meg javítani :lol:

Vannak teknikák amikről hallani lehet sokat, de ezeket a teknikákat is úgy alakítja egy pár a saját igényei szerint, ahogy szeretné...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ha jól tudsz csókolózni, a lányok imádni fognak? Nem, ez ettől még egyáltalán nem biztos. Ha viszont rosszul csókolsz, biztos lehetsz benne, hogy nem jutsz egyről a kettőre a lányoknál!

 

Azt mondják, a lányok a randi első 5 percében már tudják, le fognak-e végül feküdni a pasival. Lehet, hogy ez így is van, viszont ha közben a fiúról kiderül, hogy nem tud csókolózni, hamar megváltozik az addig pozitív véleményük.

 

Jobb tehát, ha tudod, hogyan kell jól csókolózni!

 

Fontos dolog az első csóknál, hogy lassan, gyengéden, lágyan csókolj! Bár biztos szeretnél vadul, szenvedélyesen csókolózni a lánnyal, jobb ha ezt későbbre tartogatod, amikor már mindketten belemelegedtetek a dologba.

 

Ne nyomd a szád erősen hozzá a lányéhoz, jobban fogjátok élvezni a csókot mindketten, ha éppen csak hozzáérsz a száddal az övéhez. Ellenkező esetben ráadásul könnyen összekoccanhat a fogatok, ami elég fájdalmas, és kiábrándító érzés.

 

Tehát közelíts lassan, és közben kicsit döntsd oldalra a fejed, hogy ne érjen össze az orrotok, csak a szátok. Adj egy hosszú "puszit" a lány egyik ajkára, majd távolodj el kicsit, és újra csókold meg. Ezúttal nyújtsd ki kicsit a nyelvedet is, és finoman (de tényleg csak nagyon finoman és kicsit) nyald meg az ajkait. Imádni fogja!

 

Végül dugd a nyelved a szájába, és mozgasd a nyelved a lány nyelve körül, körbe-körbe, úgy, hogy nyelved mindvégig érinti az övét.

 

Néhány tipp a jó csókhoz:

- Ne figyelj rá görcsösen, hogy jól csináld, inkább élvezd a pillanatot, és cselekedj ösztönösen!

- Hagyd a lányt levegőhöz jutni, ne "nyomd össze" az orrát az arcoddal.

- Csók közben egyik kezeddel simogasd meg a lány arcát, haját.

- Először csókolózz csukott szemmel, hogy jobban tudj az érzésre koncentrálni, de aztán próbáld ki azt is, hogy nyitott szemmel a lány szemébe nézel közben!

 

Amit semmiképpen ne csinálj:

- Miközben csókolózol, ne mozgasd túl sokat, vagy túl gyorsan a fejedet.

- Ne fogd meg a kezeddel úgy a lány fejét, hogy ne tudja mozgatni.

- Ha a nyelvedet a lány szájába dugod, ne mozgasd úgy, mintha ételmaradékot keresnél.

- Soha ne nyomd túl erősen a szádat a lányéhoz!

By:csajozásitanácsakok.hu :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hát igen, meg ha becsukja a szemét az ember, akkor sokkal jobban át tudja adni magát a többi érzékszervének! :) Csukot szemmel sokkal jobban át lehet érezni a csókot (szerintem). Példának elég csak a világtalanokra gondolni, akiknek sok év vakság után olyan kifinomult hallása és tapintása lesz, mint senki másnak. Visszaverődő hanghullámokból tájékozódnak, meg a Braille-írás ugye :) Most elég elkanyarodtam a témától, de szerintem még ide tartozott!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nah hát nem bírom ki, hogy ne írjak ide be :) :) Szerintem aki így leírja, hogy "én aztán nagyon tudok" azt nem tudom, de eléggé érdekes ez a nagy önbizalom.. :lol::lol:

Én nem kezdem el firtatni, hogy mennyire tudok, meg hogy hogyan, csak annyit, hogy szerinem az egyik legjobb dolog ez (is), én nagyon szeretem például minden formáját..hmm..hmm ;) ;)

Jah, és szerintem a csókolózáshoz nem lehet tanácsot adni, ezt egyszerűen érezni kell és élvezni ;) ;)

 

 

Itt a pont.... :) Nem tom aki "nagyon nagyon tud" mit szólna ha én direkt azt mondanám neki h bénán smárol.....Lesne 1 nagyot az ilyen....

 

Én annyit mondok h ha nagyon kezdők vagytok az ilyenben és van párotok tartsatok néha 1-2 ilyen smárolós órát egymás közt :)

Vagy épen beszéljétek meg h mit szeret a másik és a szerint csinálni a dolgot :)

 

 

 

Eddig 1 csajjal élveztem a smárolást ő nagyon tudott :D DE NEM MONDTA ELŐTTE! :)

Link to comment
Share on other sites

Egyszer azt próbáljátok ki, hogy az egyikőtök valami hideg dolgot eszik (pl fagyi), de úgy jó sokáig, h alaposan lehüljön a nyelve s az ajkai :D a másik fél pedig valami forró dolgot pl teát de nagyon lassan, míg teljesen fel nem melegszik a nyelve és az ajkai :D és aztán essetek egymásnak :D :D :D;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Hm..jó kis topic! ;)

 

Csókolózás..hát azt hiszem a mai reggelem ide vág egy kicsit...

Barátnőmet elkísértem sulijába..és úton-útfélen egymásnak estünk :D ( csókoloztunk 5 m-enként..a 12 perces út volt 38 :D ) Állunk a lámpánál..piros..csókolozni kezdünk...átvált(zöldre)..csináljuk tovább..megin piros lesz..na itt feleszmélünk :) De így rágondolni is olyan jó.. :rolleyes::wub:

De visszaemlékezve..december körül..egyszer annyit csókoloztunk itt egyhuzamba hogy már szinte elzsibbadt a szám :blush::wub::)

Nem osztályozom magam hogyan csókolok...nem az én tisztem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na igen, a piros lámpák :D Az egyetlen helyzet amikor elviselem a piros lámpákat :lol:

 

Amúgy szerintem nem lehet csak úgy elolvasni és megtanulni.Elengeded magad, és nyomod, és nem csak úgy lógatod a kezeidet hanem használd is őket :D Mondjuk ha még nem tart olyan szinten a kapcsolat akkor vigyázz hova teszed a kezed! :lol:

Link to comment
Share on other sites

annyira a helyzet diktálja, ez attól is függ, hogy mennyire felfokozott az állapototok, mennyire vagytok kiéhezve egymásra ;):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...