Jump to content
PirateClub.hu

Supernatural


blox
 Share

Recommended Posts

köszi a helyesbítést :)

 

a 3. rész:

http://benuska.freeblog.hu/archives/2008/10/04/SupernaturalS04E03__In_The_Beginning__03/

 

itt már képekkel és geges képaláírásokkal is operálok :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Már megint én vagyok, de ezt muszáj most megosztanom veletek.

 

Még februárban olvastam a sorozat rendezőjével készített interjút az imdb-n. Faggatták a történetről, hogy kinek mekkora szerepe lesz majd, és kiről milyen titok fog még kiderülni stb. Nos nem igazán akart elárulni semmit, annyit azért mondott, hogy az igazán nagy és megdöbbentő dolgok majd csak az utolsó két részben fognak kiderülni.

Viszont én most néztem meg a 4.16 részt és leesett az állam. Ebben a részben is jó sok döbbenetes titokról lebbentik fel a fátylat. Szóval, én már tippelni sem merek, hogy mik fognak még kiderülni ebben az évadban.

 

De azért szerintem tartogatnak elég izgalmat még az ötödik, befejező évadra is. Ami biztos, hogy Sam, Dean és Castiel az 5. évadban is benne lesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nem hiszem el!

Már megint szünet van. Április 23-án lesz a következő rész a CW-n, Jump the Shark címmel.

 

Elméletileg így adja a CW a hátralévő részeket:

 

április 23. - 4.19 Jump the Shark (Wow! Adam, mint Sam és Dean féltestvére?)

április 30. - 4.20 The Rapture (Castiel központú rész yeah!)

május 7. - 4.21 When the Levee Breaks (Cas próbálja megmenteni Samet önmagától.)

május 21. - 4.22 Lucifer Rising (Azt hiszem a cím magáért beszél!)

(forrás: BuddyTV)

 

 

A 18. rész nagyon tetszett, főleg ez a párbeszéd: :lol:

Dean: Mi az, hogy slash rajongó?

Sam: Úgy mint... Sam/Dean. Együtt.

Dean: Mármint "együtt" együtt?

Sam: Ja.

Dean: Tudják, hogy testvérek vagyunk, nem?

Sam: Úgy tűnik nem számít.

Dean: Na ne már! Ez... Ez szimplán beteg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nekem a 19. rész nem tetszett annyira. bár nemrég kezdtem el nézni a sorozatot, annyira megtetszett, hogy visszamenőleg megnéztem az összes részt! :D

ezzel a résszel csak az volt a bajom, hogy nem szerepeltek benne az angyalok. de örülök, hogy lesznek olyanok, amiknek Castiel a központja! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

most olvastam utána: castiel benne lesz az ötödik évadban, legalábbis ha jól tudom fordítani az angol szöveget. szóval nem szedték őt ízekre. :D hála... most akkor kinek? mert az marha poén volt, amikor Zakariás azt mondta, hogy Isten "elment borért". :D

Link to comment
Share on other sites

Jaj nekem! Mi lesz velem őszig?

Ez a nagybetűs FÜGGŐVÉG!!!!!!!!!!!

Pedig én olyan kíváncsi voltam Luciferre! :P

 

Ruby halálának viszont örülök. És még én azt hittem, hogy szereti Samet, főleg hogy még azt is vállallta, hogy Alastair megkínozza. A nagy túrót! Csak felhasználta a saját céljaira.

Castiel egészen biztosan nem halt meg, viszont arra kíváncsi vagyok mi lett Annával (:lol: névrokon :lol:).

Link to comment
Share on other sites

hunzepp: az egy elég gáz fordítás volt szerintem, Z. angyal konkrétan azt mondta, hogy Isten házon kívül van.... Így nem tiszta igazán most se, hogy honnan jött ez a boros izé... Misebor? Gondolom... De nemtom, nekem nem jött be ez a kis poén.

 

Amúgy Kripke lehet, hogy szeret szivatni, de az évadzáró vacak volt, Sam karaktere egyre langyibb vagy mint egy okos 4 éves, hogy majd ő megoldja -.-" De az a fordulat tetszett, hogy Ruby végig egy álszent kiscsaj volt és nem lőttek le minden poént a végén :) Castiel a sarkára állt, Dean mehetett megint megmenteni a nyálas kisöcsit éééééés nem történt semmi :D Másik kifejeztetten zavaró, hogy a részből kellett vagy fél óra, mire a főangyalka kinyögte, hogy mi a helyzet ahelyett, hogy belesűrítik 10 perc dumába/anyázásba/szörnyülködésre és akkor talán megláthattuk volna Lucifert is, amint pl. benyög valami okosat és to be continued... Ez sokkal inkább ütött volna.

 

Ettől függetlenül az 5. évadig csonkig lerágom a karjaim, hogy mi lesz máááááááár :D

Link to comment
Share on other sites

igen, tudom, hogy a fordítása a feliratnak nem tökéletes, de szerintem viccesebb volt azt olvasni, hogy "elment borért", mint azt, hogy "házon kívül van"... és itt most tényleg csak arra gondolok, hogy poén szempontjából tényleg jobb, én ezzel senki vallásos embert nem akarok megsérteni!

viszont a Sam-mel kapcsolatban én is egyetértek. elég durva a "majdénmindentmegoldok" felfogás így a negyedik évad végére...

Link to comment
Share on other sites

Ruby halálának viszont örülök. És még én azt hittem, hogy szereti Samet, főleg hogy még azt is vállallta, hogy Alastair megkínozza. A nagy túrót! Csak felhasználta a saját céljaira.

 

Én valahogy végig sejtettem, hogy nem stimmel vele valami, szóval én is örültem, hogy végre kinyiffant :lol:

Szőken még szimpibb volt :rolleyes::lol:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

meg tudná valaki mondani, hogy melyik az a rész, amelyikben benne van Loki, az északi mitológia egyik istene???? (ő van a Maszkban is)

azt hiszem, hogy a második évad valamelyik része, de nem tudom melyik, és nem akarom mindet megint leszedni valahonnan... :) szóval melyik az a rész?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:lol: Dobpergés! :lol:

Szeptember 10-én (csütörtökön) lesz a CW-n az 5. évad premierje. Már alig várom. Lesz egy pár visszatérő szereplő is, pl.: Elle, Meg Masters.

 

hunzepp: Fogalmam sincs, hogy melyik részben van benne. Utána néztem a második évad részeinek, de nem találtam benne olyat, amiben a germán mitológia szerepelt volna. Az első évadban van egy olyan rész (Madárijesztő), ami pogány istenekkel foglalkozik; és a harmadikban is van (A Karácsony odaát van).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Azt hiszem tudom,kire gondolsz, Hunzepp,nekem kedvenc szereplőm,az Odaát-ban Trickster/Tréfacsináló néven szerepel a 2/15. részben ( az angol címe Tall Tales, a magyart sajnos nem tudom), nagyot ütött az az epizód :lol: (és ha ennyit elárulhatok, a harmadik szezonban is felbukkan, na az sem volt semmi )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...