Jump to content
PirateClub.hu

Supernatural


blox
 Share

Recommended Posts

leadkep5.jpg

 

A két testvér, Sam és Dean nem is sejtik, milyen veszélyes kalandra vállalkoznak, amikor nekivágnak, hogy felkutassák apjukat, akivel hosszú idő után végre sikerül felvenni a kapcsolatot. Dean Winchester (Jared Padalecki) mindent megtesz, hogy felderítse családja hátborzongató történetét. Ellentétben bátyjával, Dean-nel (Jensen Ackles), Sam visszautasítja a családfő megszállott kutatását, hogy leleplezze a bűnös erőt, amely elvette az anyjuk életét. Apjuk titokzatos telefonüzenete egy kaliforniai városba vezeti a Winchester testvéreket, ahol megmagyarázhatatlan halálesetek tartják félelemben a lakosokat. Hamarosan szembe kell nézniük a helyi legendával, a fehér ruhás hölggyel, a kísérteties és gyönyörű stoppossal, aki a környék útjain vándorol éjszakánként, fiatal férfiakat csábítva a halálba.

Egy teljesen újszerű, borzongató világba viszi őket a végzetük, ahol megmagyarázhatatlan jelenségekkel kell szembenézniük. A veszélyes túlvilági küldetés Coloradóból indul és Nebraska kietlen tanyavilágába, Wisconsin elszigetelt tavaihoz vezet, ahol a természet törvényei fenekestől felfordulnak. A hagyomány szó szerint életre kel, a rémtörténetek, babonák teremtményei megelevenednek, s rettegésben tartják a vidéket.

 

96698_4.jpg t.gif96699_4.jpg t.gif96838_4.jpg t.gif96701_4.jpg t.gif96837_4.jpg t.gif96700_4.jpg t.gif96697_4.jpg t.gif

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Szeretem a sorozatot, de sajnos most pénteken (07.Feb.09) vetítik az első évad utolsó két részét összevonva, és kitudja, hogy itthon levetítik-e a 2. évadot.....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hát én rohadtul nagyon imádom ezt a sorit.. benne a srácokat meg minden.. az egészet úgy ahogy van...*.* <3

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Sziasztok!

 

Nos, nekem is (mint sokan másoknak) ez az (egyik) kedvenc sorozatom. Eddig két évadot láttam (Amit leadott az RTL) Igazából, amikor reklámozták annyira nem hozott lázba ez az egész démonos sztori, de egyik péntek este unatkoztam és megnéztem egy részt. Azóta imádom. (Ez asszem az első évad felénél volt) A kimaradt részeket letöltöttem. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A legjobb sorozat. :D Olvastam a 4. évad nagy változásokat fog hozni a sorozatban, alaposan megmozgatnak Kripkéék egykét dolgot. Állításuk szerint csak jobb lesz a sorozat. :D Már nagyon várom ! Ja és csak eredeti nyelven lessétek !

 

"Son of a bitch!"

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...