Jump to content
PirateClub.hu

24


Daemon
 Share

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szép ? :D

Szerintem inkább jó :P

 

Nagyon rákattantam az elmúlt 1hónapban :)

 

Na de azért mennyit kellett unszolnom , hogy elkezdd nézni !! :D

 

 

Magyar Televízió 1 is vetíti a 24-et , 4. évad 13. része lesz ma 22.55 től.......!

Cool TV-n a 6. évadot tolják , ma lesz az évadzáróóóó !!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...
Nem folytatódik tovább a 24


Tudjátok, amiért jó a Twitter – ezt a hitetleneknek írom. A gyors és elsőkézből származó infó miatt. Előbb Jon Cassar, majd Mary-Lynn Rajskub írta meg, hogy kaszát kapott a 24. Persze ez még mindig csak 99,9%, de már bőven megírható, hiszen közölték a stábbal a hírt. Amúgy éppen a finálét forgatják és megint lőttek maguknak egy jó vendégszereplőt, de róla majd reggel.

UPDATE: 100% a hír, van sajtóközlemény is, a sorozat egyszerűem túl drága volt már, hogy kibírja a nézettség közepes szintre esését. A hírek szerint a Fox csatorna 5 millió dollárt fizetett a Fox stúdiónak a gyártásért, illetve a licencelésért. A Fox stúdió az NBC-nek 3,5 millió dollárért adta volna tovább a sorozatot, de ezt az NBC végül passzolta. Itt egy hasznos interjú Howard Gordon, showrunnerrel, aki többek között elmondja, hogy milyen fináléra lehet számítani.
Link to comment
Share on other sites

Hivatalosan is vége a 24-nek

Viszlát, Jack, és kösz a halakat!

írta: sixx @ comment:com

2.jpg

Két hete még csak pedzegették az iparági bennfentesek, hogy a jelenlegi, nyolcadik évaddal véget érhet a Fox egyik zászlóshajója, ma viszont már hivatalos az információ: a Variety bejelentette, hogy a 24 nem folytatódik tovább. Vége tehát Jack Bauer kalandjainak, a 2000-es évek meghatározó akciósorozata 8 nap, 192 óra után távozik a képernyőkről.

Az indok pofonegyszerű: túl sokba kerül a sorozat. A Fox a gyártó Fox Televisionnek összesen ötmillió dolláros licenszdíjat fizetett epizódonként (ennek összege az első évadban még 3-400 000 dollár szokott lenni, és ahogy az idő múlik és a nézettség nő, a díj is emelkedik), és a csökkenő nézettség mellett ennek üzletileg már nem sok értelme volt.

A 24 a Forbes reklámbevételes listája szerint hatmillió dollárt termelt 2009-ben, de tavaly a nézettsége is magasabb volt, így idén biztos nem hoz már ekkora bevételt, jövőre meg pláne nem hozna. A Fox döntését követően a gyártó az NBC-vel is tárgyalt ezen a héten, nekik 3,5 millió dollárért kínálta fel a kilencedik napot, de hiába.

A készítők azt nyilatkozták, hogy természetesen nem örülnek annak, hogy véget ér a sorozat, de úgy érzik, sikerült megvalósítaniuk azt, amit szerettek volna, így hiányérzet nincs bennük. A készülőben levő 24 mozifilmet a döntés nem érinti, a nyolcadik nap forgatásának befejezése után (a finálé készül éppen, erről Howard Gordon, a sorozat atyaúristene itt mesél) nekilátnak az Európában játszódó történet megvalósításának, ami 2012-ben kerülhet majd a nézők elé.

A 24 egy duplarésszel búcsúzik majd május 24-én, egy nappal azután, hogy az ABC-n leköszön az évtized másik kultikus sorozata, a Lost.
Link to comment
Share on other sites

épp ideje volt. Az utolsó évad minden része röhejes volt eddig.

A 24-et sztem az 1. évad után abba kellett volna hagyni. az még jó volt, de azóta egyre jobban esik a minőség. 7. évadot már végig sem bírtam nézni, 8.at is abbahagytam... inkább újranézem a Drótot vagy Sopranost :D

Link to comment
Share on other sites

számomra is az első volt maradandó, meg talán a 6.-ban (??) éreztem, hogy összekapták magukat az írók, azóta semmi. 8. évadot is azért nézem, mert mindjárt vége, és ha már elkezdtem, nem fogom abbahagyni, de röhej, amit hétről hétre szállítanak.

Link to comment
Share on other sites

Nálam az verte ki most a biztosítékot, hogy már megint ugyanazt a fordulatot lőtték el. (spoiler) Jamey, Nina, Marianne és a többiek után már az lenne inkább az elképesztő csavar, ha kapnánk egy évadot amiben nincs egy áruló sem. :)

Link to comment
Share on other sites

számomra is az első volt maradandó, meg talán a 6.-ban (??) éreztem, hogy összekapták magukat az írók, azóta semmi. 8. évadot is azért nézem, mert mindjárt vége, és ha már elkezdtem, nem fogom abbahagyni, de röhej, amit hétről hétre szállítanak.

Na erre mondják ,hogy kinek a pap kinek a .... Mert a nagyközönség szerint a 6évad a sorozat mélypontja :D Nálam is csak közepes annak ellenére ,hogy nekem ez volt az első évad amikor elkapott a 24 láz és ezek után elkezdtem nézni az elejétől. Legjobb évad az 1 nyilván abban volt valami + varázs mert első évad meg a 3. ami még jó nagyon illetve nekem a 7. is tetszett még pedig páran azt is lehúzták. A 8. évad pedig pár részt eltekintve csak Kiefer miatt nézem.

Link to comment
Share on other sites

Na erre mondják ,hogy kinek a pap kinek a .... Mert a nagyközönség szerint a 6évad a sorozat mélypontja :D Nálam is csak közepes annak ellenére ,hogy nekem ez volt az első évad amikor elkapott a 24 láz és ezek után elkezdtem nézni az elejétől. Legjobb évad az 1 nyilván abban volt valami + varázs mert első évad meg a 3. ami még jó nagyon illetve nekem a 7. is tetszett még pedig páran azt is lehúzták. A 8. évad pedig pár részt eltekintve csak Kiefer miatt nézem.

 

igazából 20 futó sorozatot követek jelenleg, ezért volt a kérdőjel a zárójelben, nem vagyok biztos már, ettől függetlenül persze. lehetett a 6. évad is, nem emlékszem :) Viszont ennek az új évadnak a fényében biztos vagyok benne, hogy nem a 6. a sorozat mélypontja :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...