Jump to content
PirateClub.hu

Receptek kérése,vélemények


Crystal
 Share

Recommended Posts

Ide ird hogyha kérsz valami receptet,és ide ird meg a véleményed a receptekről meg stb.

 

De légyszi csak ide irj véleményt a többi részbe csak recepteket irj! :agressive

 

Van valami kedvenc gyümid és szeretnél vele valami finomat?Hát akkor ird meg Nekem és a kért receptek közt már benn is lesz a kérés,de nem kell gyümölcshöz kötni,bármilyen receptet kérthetsz! smile.gif

 

Köszi :]

Link to comment
Share on other sites

Hát jah..meg egy csajnak vágni kell,mert a pasik képesek nem enni ha nem szolgálják ki őket smile.gif :]

 

Meg sajnos sokszor rákényszerültem,hogy főzzek magamnak :unsure

Még mikor a nagypapám élt,ő mindennap kajával várt minket haza,de anyám elég sokszor elhanyagolja,és ezért volt már többször is hogy nekem kellett főznöm.

Meg már kiskorom ota kotyvasztottam mindenfélét smile.gif aztán anyám rosszul volt a sok hülyeségeimtől ezért vett nekem egy receptkönyvet smile.gif

na avval kezdtem el tanulni smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Hali!

Többnyire minden profi szakács, séf, vagy bármi hím nemű, tehát annyira nem csoda, hogy egy fijú is tud ehetőt kotyvasztani. A nőknek tudnijuk kell valamennyire főzni, mivel a háztartások nagyrészében ők csinájják a kaját.szerintem... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Lenne egy kérdésem: egy darab marhának (bélszín, vagy hátszín) mennyi idő kell kb. hogy közepesen átsüssük? (nyers legyen egy kicsit a közepe)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

steak sütés

 

nagyon sok függ attól,

 

hogy a hús mennyi ideig pácolódott,

milyen fűszerekkel

,hogyan pácoltad, száraz pác,nedves pác(mindenki a saját receptjére esküszik)2naptól-2hétig is hűtőben

milyen idős volt az állat,ha matuzsálemi koru akkor több időt kell pácolni

melyik részét szeretnéd steaknak,(legjobb a bélszín"vesepecsenye" csak drága 3,4 k/kg)

 

sütési technikák:

 

1.5cm-2cm vastag szeleteket vágni, nem szabad húsverő kalapácsal lazítani,csak lazán,a tenyér alsó részével megnyomkodni.

 

 

természetesen mindenki a saját kipróbált technikáját ajánlja.

 

szabad tűzön,pl grill rács, tárcsa,rost sütő

 

 

konyhában

nagyon lassu hőmérsékleten kell sütni

 

megszúrni,húsvillával soha nem szabad mert akkor a húsnedvek kifolynak és nem lesz szaftos ízletes.

 

ha lehet oldalanként csak egyszer süssük,ne nagyon forgassuk.

 

hogy mikor kész?

 

tapintással lehet folyamatosan megállapítani,természetesen a gyakorlattól függ,több steak sütése után már megy "szabadszemmel" is

 

ha nagyon puha,könnyen be lehet nyomni,és nem áll az eredeti formájára vissza- akkor angolos szinte teljesen nyers(izlések és pofonok)

 

ha egy ujjal benyomjuk akkor a nyomás helye szép lassan vissza áll az eredeti formára-- félangolos

 

rugalmas,szinte nem lehet benyomni-- akkor teljesen átsült,de ez majdnem mindig élvezhetetlen,nem igazán kedveleik.

 

ezek az un. klasszikus sütési módok a steak tekintetében,természetesen már itt is van ujdonság a sütést illetőleg,csak egy példa: médium rea

 

elkészülés után pihentetni,kb 5-7 perc

 

tálalni.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

szeretnék csinálni szezámmagos csirkemellet, olyat, amit kínaiban is kapni (csirkemellcsíkok, vmilyen tésztában, szezámmagos, édes-savanyúban)

na, ez érdekelne, tippem van rá, de várok még segítséget, hátha más esetleg tudja is, hogy kell 1 ilyet összeütni :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Szia Hajnika9,

Ilyesmit találtam:

"A csirkemellet vékony csíkokra vágom, és sűrű, sós palacsintamasszába forgatva, majd azt lecsöpögtetve olajban kisütöm. Ha megbarnult a bundája, akkor a jó!

Aztán felforrósítok egy wok-ot, ebbe rakok egy kevés olivaolajat, és nagyon vékonyra szeletelt káposztát és répát. (fogpiszkáló-nagyságúak legyenek). Ebből kb. egy marokkal.

Megpirítom, majd leveszem a lángot, mert ha nagyon forró, akkor úgy jársz, mint én: felrobban***.

Beleszórok egy nagyobb evőkanál szezámmagot, és ezt is pirítom a zöldségekkel, majd óvatosan, a tűzről levéve rakom bele a következőket: 2 kanál méz, kínai fűszerkeverék, egy kiskanálnyi balzsamecet, egy kis brandy (de ha nincs az sem baj), só, bors, chilli, szójaszósz.

Ezt összeforralom, majd hozzáadom az olajban kisült husit is.

Mennyiségeket nem írok, mert én úgy szoktam csinálni, hogy ebből is egy kicsi, abból is egy kicsi, szóval nem tudom, miből mennyi. Nagyon finom, imádjuk. Rizzsel elkevert sült zöldségekkel, apróra vágott rizses tojásrántottával."

http://www.mindmegette.hu/index.php?apps=forum&forum=2054

 

Amúgy a google a szezámmagos csirkemellre 21000 találtot dobott ki. :P:lol:

Link to comment
Share on other sites

köszönöm szépen, ki fogom próbálni szerintem!!!

 

tovább mentem a kutatásban, és ezt találtam:

(google-ban én is néztem, de nem találtam olyat, ami tetszett volna, de most igen)

 

Hozzávalók:

 

1 csirkemell csíkokra vágva

 

A páchoz:

 

őrölt fehérbors (én ötfűszer-keveréket használtam helyette), só, cukor, 1/2 tk. fehérbor, 1/2 tk. szezámolaj

 

A bundához:

 

1/2 csésze liszt

1/4 csésze keményítő

csapott tk. sütőpor

1 felvert tojás

2 ek. olaj

2/3 csésze víz

kevés só

 

A mézes mázhoz:

 

1/8 csésze méz

1/4 csésze cukor

1/8 csésze ketchup

1 ek. fehérborecet

 

A csirkecsíkokat bepácoljuk, minimum néhány órára hűtőbe tesszük. Ha összeértek az ízek, a bundába mártott csirkedarabokat wokban bő olajban kisütjük. Utána a mézes mázhoz összemelegítjük a hozzávalókat és beleforgatjuk a kész húst. Megszórjuk szezámmaggal.

 

Pirított tészta:

 

A kifőtt spagettit vagy kínai tojásos tésztát az alábbi összetevőkkel nyakon öntöm és wokban kevés olajon megpirítom.

 

1-2 ek. sötét szójaszósz

1 kk. chiliszósz

1 kk. kristálycukor

1 kk. borecet

1/2 kk. só

1/2 kk. kukoricakeményítő

6-7 ek. langyos víz

 

 

na ez már tetszik a belemnek :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Helo!

 

 

Még annó a koleszban ettem HAGYMASALÁTÁT!

 

De azóta sem tudom hogyan kell elkészíteni, pedig nagyon ízlett. Egy dolgot tudok, hogy vegeta volt benne... semmi mást nem tudtam meg... csak a hagymát láttam/láttuk. Mennyei saláta... nekem nem jött össze pedig próbálkoztam hasonló ízt elérni :(

 

tudja valaki a "receptét"? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...