Jump to content
PirateClub.hu

Jégkorong (nhl)


Lukács
 Share

Recommended Posts

kifejezetten kedvenc nincsen talán Colorado,de 1et(na jó kettőt) naon sajnálok.Tie Domit és Steve Yzermant h visszavonultak :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Ők vannk a most a toppon: AUT / BLR / CAN / CZE / DEN / FIN / GER / ITA / LAT / NOR / RUS / SUI / SVK / SWE / UKR / USA de ki lesz közülök a bajnok majd?

 

És mi lesz a DIV I B-be, ahol mi magyarok is vagyunk? HUN / GBR / JPN / LTU / ROM / SLO???

 

Én ismét svéd világbajnok csapatot várok, a magyar válogatott szerintem meg ott lehet elsőként is a DIV I B-be.

 

Ki kinek szurkol? Ki, hogy látja az esélyeket?

Link to comment
Share on other sites

a szlovák az szlovén :) remélem nem érkezik meg hozzájuk Ante Kopitar mer akkor lesz 1kis gebasz :) Á csoportban én a finneknek szurkolok de ott 5-6 csapat is nyerhet vbt

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A győztes idén is a szokásos hét nagyhatalom(SWE,FIN,USA,CAN,SVK,CZE,RUS)közül kerül ki,ahol jobb csapatot alkotnak a hazai és az NHL-es játékosok, az lesz a nyer?.A több jó név még nem biztosíték a győzelemre.Én a finneket és a svédeket bírom leginkább.A Divizio 1-ben jók leszünk,de nem jutunk fel,mert a magyar ember pszichésen alkalmatlan sorozatban tétmeccseket nyerni,lásd többi labdasportág.A szlovéneket lenyomjuk ,valamelyik gyengébbtől meg kikapunk.

Link to comment
Share on other sites

Hát a Finneknek szurkolok sajnálom a asszem tavalyi döntöt asvédekkel amikor kikaptak megérdemelték volna. A mi csoportunk nem nehéz de jól kell jáccani ésm idnenki verhető szerintem.A midnenképpen verhetőek a szlovénok(is ha nem jön meg kopitar) románok és a japánok is. a litvánokról nem is hallottam hogy tudnak hokizni :D A britekkel ki ki meccs lesz szerintem Bár jól enne feljutni egyszer és megnézni mit tudnak a srácok a nagyok ellen

Link to comment
Share on other sites

Az IIHF oldaláról puskáztam mert nem mindenre emlékeztem már tisztán ;), de arra igen, hogy pont attól kaptunk ki akitől tavaly nem vártuk: a japánoktól 6:3-ra. A briteket 4-3-ra vertük. Az EIHC tornán, amit amúgy megnyertünk, azon kikaptunk litvánoktól: Magyarország - Litvánia 1:2 (1:0, 0:1, 0:1).

De szerintem is lehetséges a DIV I B megnyerése.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...