Jump to content
PirateClub.hu

Szoktatok mesét,rajzfilmet nézni?


Tomi11
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nah.. a mese az a dolog amit bármikor nézni tudnék... imádom a meséket.. de a régieket is meg újakat is.. szal nekem ienek is kedvenceim h Micimackó Mézga család.. Snoopy.. meg mostaniak South PArk.. Totally Spies.. Ed Edd Eddy,.Képzeletbeli barátok háza.. meg meg sok sok minden... :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Most teljesen anime-addict lettem. Egyébként a klasszikusokat is szoktam nézni pl.: Micimackó, de Spongyabob is a kedvenceim közé tartozik ( A mozifilmben David Husselhoff is benne van! :D ). Meg mostanában a Szeleburdi víkendezőket szoktam nézni, pont akkor kezdődik, mikor vége a sulinak és hazaérek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Most a death note-ot nézem. Régen a Szellemírtók, és a Man in Black is a kedvenceim voltak.

A disney rajzfilmeket is szeretem.

Meg hát régen az összes "sláger" mesét nézni kellett, mert aki kihagyta a pokemon 8647851. részét, az lett az osztály lúzere.Pedig hogy útáltam azt a sz*rt....(ezzel nem akartam senkit megsérteni)

Link to comment
Share on other sites

ha van idöm,s kedvem akkor a Kengyelfuto Gyalogkakukk-ot, Tom&Jerry-t ,szoktam nézni.S animés meséböl a Vándorlo Palota az etalon :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

hellóka nyalóka,én jó kis disney meséket szeretem pl. herkules,aladdin,mackótestvér(azok a jobbak,amikben fiú főhős van),meg a régi mesesorozatokat,úgy mint a balu kapitány, a gumimacik,a tininindzsa harci teknőcök,a denvert is szerettem,meg a csipetcsapatot!!!az új mesék közül egyedül a fosterék háza képzeletbeli barátoknak passzol csak!a macskafogótól meg az új vuktól frászt kapok...de pl a dremaworks-ös mesék is jók,nagy kedvenvcem az irány eldorádóóóó is!!!!az animációs mesék között is van pár jóó,nekem a halott menyasszony a favorit!

Link to comment
Share on other sites

A régi klasszikusokat természetesen szívesen megnézem, hisz ezeken nőttem fel, és az újabbak között is vannak jók! De vannak olyanok is, amiket semmi pénzért pl. Pokemon, Inuyasha, Naruto ...és társaik

Egyik Kedvencem a The Simpsons, de német nyelven, mert ott valahogy nekem jobban átjönnek a poénok, a szinkron néha gagyin adja vissza.

Link to comment
Share on other sites

south park , george a dzsungelben :P , chowder, johnny test, lazlo tábor, osztálytársam egy majom :D:D ezek betegek általában barátnőmmel szoktam nézni ha ráérünk, imádom őket xD havonta 1-2 rész blefér mindből . cartoon powa :D

Link to comment
Share on other sites

Szoktatok mesét ill.rajzfilmeket nézni???

 

én szoktam: Dragon Ball Gt(számitógépen)<---kedvencem,TV-ben: Inujasha(lehet nem jól irtam le)<----kedvencem, Ogi és a svábbogarak(jetix-en),Louie élete!Asszem ennyi! :rolleyes:

lehet most kiröhögtök de én szeretem a rajzfilmeket! :lol:

Ja most jut eszembe kiskoromban(ANNO) a kedvencem volt MEKK MESTER! :lol:

Ha van ilyen topik akkor Bocs!

Szia!

Szoktam mesét nézni. Magyar népmesék, Futrinka utca a kedvenceim voltak és a Frakk.

Most viszont a Fiamnak Thomas és a Sam a tűzoltó valamint Pinokkió meséket keresek. De hol keressek? van tipped? Idus

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...