Jump to content
PirateClub.hu

Szoktatok mesét,rajzfilmet nézni?


Tomi11
 Share

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

szia szape! a jégkorszakot, több mint valószínű ezen a héten megyek el megnézni, mert már oltárian kíváncsi vagyok rá! :( szipi

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! a túl a sövényen, és a verdák tényleg nagyon jó kis mesefilm, szóval csatlakozom az előttem szólóhoz. amiben viszont nagyot csalódtam az a jégkorszak kettő, attól többet vártam, nekem uncsi volt nagyon! :(:( szipi

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! hát én nemrég néztem meg a sokak által jónak emlegetett jégkorszak2-őt, és amikor kijöttem a moziból, csak annyit mondtam, hogy borzasztóan rossz volt. itt persze az eddig látott filmekhez hasonlítva értettem ezt. nem tetszett. :( szipi

Link to comment
Share on other sites

jah. a manga nem rajzfilm. én is szeretem, de azt most nem ebben a topicban teszem. :)

 

szipi, igazad van. a jégkorszak 2 sajna nem volt már olyan jó, mint az 1. véleményem szerint mostanában nem csinálnak olyan jó animáciüs rajzfilmeket, mint pár éve. shrek 4ever! a túl a sövényen jó kis mese, de nincsenek benne nagy poénok :( a verdék megvan, de még nem láttam, arról nmem tudok vélemény tmondain :unsure: de pár éve jobb meséket csináltak...

Link to comment
Share on other sites

szia gerencsér! a verdákat elméletileg nem is akartam megnézni, de kellemesen csalódtam benne, pedig azt hittem, hogy halálra fogom majd unni magamat! ajánlom figyelmedbe! szipi :P

Link to comment
Share on other sites

szia kedves pimpike! ezekről még életemben nem hallottam. azt se tudom, hogy eszik vagy isszák amiket leírsz.............. :o:blink::unsure: szipi

Link to comment
Share on other sites

Verdák nekem nagyon tetszett. Jégkorszak 2 is ku**a jó lett, jobb poénok voltak mint az 1 ben. Túla sövényről meg nem is beszélve, akkora mese lett, végig röhögtem rajta.

Link to comment
Share on other sites

szipi ezekből a legtöbb cartoon network-ös mese, és hogy spongya bob-ot nemismered térdelj kukoricán sarokban hátrakötött kézzel és zöldre festett hajjal :P :P :D nahjó csak vicceltem, nah de spongyabobot nemismerni, komoly hijányosságaid vannak, pótold be! űlj le 2-es :D

 

csaak viccőtem, meg ne bántsalak :) de hogy még esse --> super dod = dodó kacsa :)

Link to comment
Share on other sites

Szivesen nezem a gyerekekkel a meseket ;) Szeretek nosztalgiazni is, a gyerekeknek viszont uj ;)

Mezga csalad, Dr Bubo. Regen a farkas megette a nagymamat, de megmentettek, ma a legtobb mese filmben percenkent megolnek valakit, ez mar brutalizmus :o De ne vegyuk alapul nagyon sok jo mesefilm jon ki mostanaban a mozikbol :) Itt is szeretnem megkoszonni mindenkinek, es foleg Redinek a sok jo mesefilm feltoltest. ;)

Link to comment
Share on other sites

szipi ezekből a legtöbb cartoon network-ös mese...

szia kedves pimpike! az a nagy helyzet, hogy nekem nincsenek ilyen csatornáim, ahol ezeket meg tudnám nézni, és emiatt nem tudok róluk. :(:( szipi

Link to comment
Share on other sites

imádom a meséket, de nem a hülye japán és egyéb egzotikus idiótaságokat...

a favoritok:

macskafogó (alig várom a második részt)

mézga család

wacky racers (ebben van a mardel :) )

loony tunes, főleg a kenygelfutó gyalogkakukk, mert imádom a prérifarkast....

meg a sylvester-t is birom nagyon... meg a pinky and the brain-t

duck dodgers...

 

ilyesmik. ezek az abszolút favoritok, de van 1 mappa mesém, és mind láttam, és nézni is szokatam őket rendszeresen... :rolleyes:

 

mesefüggő vagyok... jobb poénok vannak bennük, mint egyes vígjátékokban.... ;)

 

de hiányzik nagyon az atomanti, meg ilyesmi, mert ezer éve nem láttam őket...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
szipi ezekből a legtöbb cartoon network-ös mese, és hogy spongya bob-ot nemismered térdelj kukoricán sarokban hátrakötött kézzel és zöldre festett hajjal :P:P:D nahjó csak vicceltem, nah de spongyabobot nemismerni, komoly hijányosságaid vannak, pótold be! űlj le 2-es :D

 

csaak viccőtem, meg ne bántsalak :) de hogy még esse --> super dod = dodó kacsa :)

 

Én sajnos én ismerem, egy akkora sz*r mese, hogy el se lehet mondani.

 

szia kedves pimpike! az a nagy helyzet, hogy nekem nincsenek ilyen csatornáim, ahol ezeket meg tudnám nézni, és emiatt nem tudok róluk. :(:( szipi

 

Ne sajnáld, hogy nem ismered a Spongya Bob ot, szánalmas. Legalább is nekem. De ha látod, nézd meg, hátha neked tetszeni fog.

Jobb is, én se ismerem amiket irtak. Nekem tökéletesen megfelel a Gumimacik amiket néha látok az RTL Club on.

 

Jégkorszak 2 nekem tetszett. Főleg az a rész amikor a tigris megtudta, hogy a tigrisek nem tudnak azonnal úszni :D :D :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Shrek 1,2 Jégkorszak 1,2 Verdák ezek nagyon tetszettek meg a volt 1szer az élet c. sorozat is bejött meg az a felfedezős is tetszik nagyon :)

Link to comment
Share on other sites

Hungarikum

Dexter laboratoriuma

Edd ed és Eddy (lehet rosszul írtam)

South Park

Billy és mandy kalandjai a kaszással ( naon sütiiii )

Boci és pipi

DBZ

Tom & Jerry

Minden ami looney tunes

spongyabob

naggyábol ennyi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...