Jump to content
PirateClub.hu

Szoktatok mesét,rajzfilmet nézni?


Tomi11
 Share

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Én máig nézek meséket,pedig már 18 is elmúltam :) De amikor eszem,muszáj valamit néznem,és ilyenkor a mese a legjobb!

Nekem nagyon bejön a South Park,a Cartoon Network-ön a László tábor ---> tudat mese :)

Igazából az összes CN-ös mesét szeretem...egyedüli kivétel,ami mindig idegesít:

Scooby Doo---> ááááá :P:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

South Park!!!!Összes részt láttam már.Ezenkívül szolídabbak, Dexter,Ed Edd Eddy,Jigoku Shoujo stb...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kedvencem a South Park, régebben nagy Dragon Ball rajongó voltam. Ezen kívül: Dexter, Boci és Pipi, Kacsamesékl.., és régi nag! kedvenc - SwathKats (nem tudom`ki ismeri). laugh&gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rajzfilmek közül én is csak South Park-ot szoktam nézni, meg neten néha Happy Tree Friends-et. De a Simpson családot se tartom rossznak, csak éppen nem nézem. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mindennap kénytelen vagyok a gyerekeimmel mesét nézni, szeretem is őket, de ha már így van, igyekszem "minőségi" mesét választani nekik!

Lolka-Bolka, Varázsceruza, Füles mackó, Vizipók-csodapók, Kisvakond

ezek a legújabb szerzeményeim. Jó nosztalgiázni, és ők állíthatom, tátott szájjal nézik! :o

Szerintem a mai gyerekek nagy többségének fogalma sincs, hogy milyen mesék voltak a tv-ben szüleik gyerekkorában!

Pedig nagyon jók voltak!

 

Ugye???

Link to comment
Share on other sites

Hááát. Én gyermekkoromban rengeteg pokemont néztem. Szal van úgy ha pokemon megy és oda kapcsolok megnézem, szeretem a meséket. Legfőkép egész estés filmeket nézek, főlegdvd-n mert idegesítenek a reklámok.

De ha tv-t nézek akkor Simpson család , Southpark és a Scooby-doo RÉGI részei kötnek le legjobban.

Link to comment
Share on other sites

Csak animéket nézek, de azokból mindent ami megtetszik. Most pl. a Bokura ga Ita-t kezdtem el, valamint az Itazura na Kiss-t. Valahogy rákaptam a romantikus gimis animékre. XD

 

De CN-t meg Minimaxot soha! Agyromboló ami azokon megy.

 

Régiek közül a Mézgáékat szoktam nézni, ha sikerül elcsípni, esetleg Vizipók (meg is van az első évad VHS-en), és a régi Disney mesék. Na és persze a Magyar Népmesék, amiből szintén van egy csokor.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Én animes vagyok. Bár az animaxot nem nézem, inkább letöltöm amit kinézek magamnak, mert hát a szinkronizált animek ... hát ...

A minimaxon nincs már semmi jó :D A Sharon naplóját már tán nem is adják, az volt pedig a legjobb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...