Jump to content
PirateClub.hu

Moderátor ajánló


tibiole
 Share

Recommended Posts

Maximálisan támogatom, a napokban volt szerencsém vele pár mondatot váltani és az eddigi munkáját tekintve mit is mondhatnék...

Nők...! ( le a kalappal! )

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Kedves kollégák :)

 

Moderátort szeretnék ajánlani smiley19

 

100%-ig megbízható, dolgos hölgyemény, aki tudja és elvégzi a napi teendőit ! Témanyitást, szabályzatot, moderálást ismeri elejétől a végéig.

Volt alkalmam együtt dolgozni vele, vállalom a felelősséget, hogy korrekt és szorgos tagja fog lenni a fórumnak, persze csak akkor ha beleegyeztek :)

 

Sorozatoknál kellene a segítség, ezért is jött ez az ötletem, hogy rákérdezek nála. Várom, és köszönöm a véleményeteket ! ;)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

p1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Módosította GirlPower
Igen valóban így van, válaszoltam neki, hogy türelmet kérek mert most smiley19 "betanításával" vagyok elfoglalva, hamarosan írok Icának, és majd visszajelzek :)
Link to comment
Share on other sites

Kedves kollégák :)

 

inok elég régen regisztrált tagot szeretném moderátornak ajánlani. Zenei részlegnek nincsen házigazdája :) Mivel ő jelentkezett, hogy szeretné csinálni - halott linkeket is szokott jelenteni - érti és tudja a moderálás lényegét. Ismerem régóta, dolgoztuk együtt egy másik fórumon. 100%-ig megbízható, aktív fórumozó.

Várom a TI véleményeteket is! köszönöm

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nehogy félreértsétek nem akarom én erőltetni a dolgot, többet nem fogok rákérdezni ! Minden esetre furcsa, hogy aki akarja csinálni az nem jöhet, aki meg itt van az meg nem csinálja ( tisztelet a kivételeknek ) . Elmegy az embernek a kedve az egésztől......

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...