Jump to content
PirateClub.hu

Moderátor ajánló


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Üdvözlöm agentzs1-et a Staffban! :) Csempész is válaszolt, de Neki még voltak kérdései, amelyeket ma volt időm csak megválaszolni. Jöhetnek a további ajánlatok, főként olyan felhasználókra lenne szükség, akik kommunikatívak. :)

Link to comment
Share on other sites

Piero! Még nem is mondtad, hogy keresel a helyemre modot...vagy ha nem az én helyemre, akkor nem kéne szólni esetleg, hogy kell-e valaki mellém, talán én is beleszólhatnék a nagy keresésbe...??

Kértem én Tőled segítséget azon kívül, hogy az oldal sebességével csinálj valamit? Akkor az összes intézkedésed a hosszú, sokatmondó hallgatás volt!

Szóltál egy szót is, hogy a Moviez nem megy rendesen?? Mert ha így van, akkor sürgősen keress valakit a helyemre, mert abbahagyom...ha meg nem, akkor mit csinálsz??

Értem én, hogy Te vagy az admin, de miért csak ilyenkor látszik ez? Mert ezt egy kattintással el lehet intézni?

Azt írtad a múltkor, hogy kommunikatív modok kellenek...adminok is...Ez nem kommunikáció amit Te csinálsz...

Szelektív odafigyelés, - csak azt hallod meg, amit akarsz, arra válaszolsz, amire akarsz - intézkedsz, ha kell ha nem, érdemi segítség semmi...úgy látszik ez számít munkának...szóval hadd szólítsalak ezután 'Főnök'-nek...

...és kérlek hagyd békén a Moviez-t vagy mond el világosan mi bajod van!!

 

Link to comment
Share on other sites

Nem helyetted keres mást hanem segítséget próbál keríteni melléd (legalább is bízom benne). Movies-hoz meglátásom szerint azért kell 2 mod mert egyedül nem lehet vinni (tudom, én is vittem, amikor még nem ekkora volt a terhelés). Főleg a mostani sebesség mellett. De ha kell segítség akkor én is be-be tudok szállni.

Ha a linkellenőrzés miatt van az egész, akkor az lenne a megoldás szerintem, hogy 1 napra csak a modok és adminok léphetnének be és akkor az oldal gyorsasága is visszaállna a normálisra és lehetne dolgozni. Ha mindenki neki áll akkor hamar kész lenne.

Link to comment
Share on other sites

Piero! Még nem is mondtad, hogy keresel a helyemre modot...vagy ha nem az én helyemre, akkor nem kéne szólni esetleg, hogy kell-e valaki mellém, talán én is beleszólhatnék a nagy keresésbe...??

Kértem én Tőled segítséget azon kívül, hogy az oldal sebességével csinálj valamit? Akkor az összes intézkedésed a hosszú, sokatmondó hallgatás volt!

Szóltál egy szót is, hogy a Moviez nem megy rendesen?? Mert ha így van, akkor sürgősen keress valakit a helyemre, mert abbahagyom...ha meg nem, akkor mit csinálsz??

Értem én, hogy Te vagy az admin, de miért csak ilyenkor látszik ez? Mert ezt egy kattintással el lehet intézni?

Azt írtad a múltkor, hogy kommunikatív modok kellenek...adminok is...Ez nem kommunikáció amit Te csinálsz...

Szelektív odafigyelés, - csak azt hallod meg, amit akarsz, arra válaszolsz, amire akarsz - intézkedsz, ha kell ha nem, érdemi segítség semmi...úgy látszik ez számít munkának...szóval hadd szólítsalak ezután 'Főnök'-nek...

...és kérlek hagyd békén a Moviez-t vagy mond el világosan mi bajod van!!

 

1. Nem a helyedre keresek moderátort, hanem a segítségedre. Gondoltam ha eddig volt melletted moderátor, most sem fog ártani egy olyan, aki eddig is Veletek dolgozott, mert bucmac-ot szántam volna oda.

2. Itt akinek baja van valakivel az Te vagy. El lett már mondva, hogy az oldal és a szerver lassúsága NEM tőlem függ, nem engem kell lebaszni, ha valami nem működik. Én maximum szólok tibiole-nak, hogy csináljon valamit, de nehogy azt hidd, hogy olyan egyszerű. Másodsorban pedig attól, hogy nem látsz érdemi változást a fórum sebességében, vagy működésében, még nem kell nekiesni mindenkinek, mert a háttérben folyhatnak olyan munkálatok, amelyekről Ti nem tudtok. Még egyszer kihangsúlyozom, hogy NINCS HOZZÁFÉRÉSEM A SZERVERHEZ, tehát maximum az SQL táblákat tudom helyrerakni egy szkript segítségével, ha sérülnének. A többihez nem kívánok hozzászólni. Én sem kritizálom a Te munkád, nincs vele semmi bajom, úgy gondoltam nem árthat, ha van aki segítsen Neked, elvégre egyszerűbb így a meló. A múltkori alkalommal is kíváncsiságból, érdeklődésből kérdeztem, hogy ki hol tart a linkellenőrzéssel, semmi szándékom nem volt a válaszok után sem, Te akkor is nekemestél. Fejezd be az áskálódást, mert ami a "színfalak" mögött folyik a fórum érdekében, azt nem láthatod, így véleményt sem alkothatsz róla. Az pedig, hogy hova írok hozzászólást és kinek, legyen az én személyes döntésem.

 

Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Főnök!

Jó(sic!) szokásod szerint most sem a lényegről beszélsz és azt nem érted!

Ha nekem akarsz segíteni, akkor én miért nem tudok róla? Anno még tibiole is megkérdezett t17t-ről, hogy kell-e segítség és én örömmel fogadtam, hiszen két ember több mint egy.

Te igazi 'főnök' módra viselkedsz és majd Te megmondod mi kell nekem. Nincs egyeztetés, nincs kommunikáció - amit úgy hiányolsz másnál - csak döntögetsz. Te még fiatal vagy, de azt akkor is tudhatnád, hogy ez egy másik rendszer sajátja volt, ez egy ilyen, un. közösségi oldalhoz meg végképp nem passzol...

Úgy gondolod, hogy segítségre van szükségem? Hozd ezt a tudomásomra, kérdezz meg! Így működik csak a dolog! Nekem így természetes.

Neked minden kritika, kérdés "áskálódás"... hogy filmnél maradjak, ajánlom figyelmedbe 'A tanú'-t, abban mondott erről néhány érdekeset Bacsó...(Egyszerűsítve: kritika->ez "áskálódás"->ellenség-kép felállítása...itt tartunk...és maradunk remélem, tudnám folytatni, hogyan zajlott tovább... :) )

Természetesen csak az általam feltett kérdésekre nem adott válaszaidat hiányoltam, a hsz.-eidhez semmi közöm és nem is érdekelnek, amik nem az oldal működésével foglalkoznak...

Persze Niet kérdéseire, feltevéseire sem született válasz a részedről és hát jó tanuló módjára természetesen levonom a következtetést: Ő is áskálódott... A különbség annyi, hogy Ő megelégelte ezt és kilépett a Staff-ból...

Mondod, hogy Te 'csak' szkript-admin vagy - a 'sz' betűt lehagyva tök jó megnevezést látok... :) ...nem Rád gondolva persze, csak úgy beugrott... - de ugyanakkor arról beszélsz, hogy "...ami a "színfalak" mögött folyik a fórum érdekében, azt nem láthatod, így véleményt sem alkothatsz róla." Most akkor mit tudsz az oldalról Főnök? Tényleg csak szkriptelgetsz? Miről kéne véleményt alkotnom, amit nem lehet velem, velünk megosztani... Nem a Staff az, akinek még a 'színfalak' mögött folyó dolgokról is tudni kellene?? Vagy csak mondani akartál valami titokzatosat...?

Miért megint 'A tanú' jut az eszembe?? ("...a nemzetközi helyzet fokozódik!" vagy "...egyszer majd Mi is kérünk Magától valamit, Pelikán elvtárs...") :)

 

Tehát összefoglalva:

Rám miért nem vonatkozik ez: "Az általános házigazdákon a döntés, szükség van-e segítségre." ? Miért érzed úgy, hogy a Moviez-ban Neked kell megmondanod mi a jó nekem?

Na megyek inkább a könyvekhez meg a filmekhez...azokban több örömöt lelek... :)

Link to comment
Share on other sites

Nem főnök vagyok, csupán tibiole-t helyettesítem, amíg rendezi a privát dolgait. Nem mondtam hogy értek mindenhez, de úgy gondolom a rám bízott feladatnak eleget teszek. Van, hogy tanácstalan vagyok, van hogy valami nem sikerül, ez épp olyan volt. Újra ki kell hangsúlyozzam, csak egyetlen dolgot tudok megjavítani. Az oldal mögötti munkálatokat sem én végzem, és én sem tudok mindről. Maradjunk annyiban, hogy a kritikád picit túllépett azon a bizonyos határon. Abban igazat adok, hogy szólhattam volna, de gondoltam ha t17t-et elfogadtad, helyette is szükség lesz valakire. Elnézést kérek. :sleep: A Movies és E-books fórumrésszel semmi problémám nincs az ég megadta világon, ezt újra el kell mondjam. Ha szükséged lenne egy munkatársra, akkor jelezd kérlek akár PM-ben, akár itt.

 

Ui.: Igen, fiatal vagyok. A 18. életévemet taposom, de ennek semmi köze az oldalhoz kapcsolódó szaktudásomhoz. Hidd el, ha felajánlaná valaki, én lennék az első, aki elsajátítaná az apache httpd és a mysql szerver helyes konfigolását, hogy ne ezen múljon az oldal sebessége. Sajnos azonban ennyivel kell beérnünk jelenleg.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok !

 

Én csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy ne öljétek egymást, ennek nincs értelme. Próbáljátok nyugodt hangnemben megbeszélni a vitás dolgokat. Szerintem mindenkinek van igazsága, de a másik szemszögéből nem biztos, hogy úgy látszik, ezért fontos tisztázni a pontos körülményket. Vélhetőleg SENKI nem akar szándékosan rosszat a MÁSIKNAK, ezt vegye figyelembe mindenki, na meg az egyébb körülményeket.

Piero! Te tényleg nagyon fiatal vagy, akár majdnem az unokám is lehetnél. /de ezt nem sértésként mondom, csak tényként/ Mindezt figyelembevéve becsülöm benned, hogy megtudtad őrizni a hidegvéredet, persze ez egy Admin-tól minimum elvárható.

bakfan! Nem akarok nagyon belefolyni a dologba, de a felgyülemlet betelt poharat ne zúdíttsd rá az első utadba kerülő emberre. Persze megértem, én is szoktam ilyet csinálni, utólag megbánom.

 

 

Ahogy anno Vlagyimír Iljics Uljanov / közismertebb nevén LENIN / is mondta:

 

Ucsítszja, Ucsítszja, Ucsítszja /elnézést, hogy fonetikusan írtam, és nem ciril betűkkel/

 

/Ez volt a félig vicc, hogy jobb kedvre derüljetek, lefordítva... aki nem tudja, kérdezze meg, a fiatalság nem bűn, hanem állapot/

 

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

Kicsit unom már, hogy mindig én vagyok a rossz fiú...

Nincs "felgyülemlet betelt pohár...", csak nem szeretem, ha a fejem felett, engem megkerülve, nem megkérdezve döntenek arról, mi kell nekem, mi a jó a fórumrésznek...

 

A tények - és erről most szeretnék utoljára beszélni, mert csak az időt veszi el a munkától:

 

Három esetben szólaltam meg és kérdeztem, kritizáltam, 'áskálódtam'...

 

- Moviez-ba feltöltők Up rang elmaradás a javaslatok ellenére.... ellenpéldák megemlítve...

 

- Linkellenőrzés kiírásánál szankcióval fenyegetés, ha nem fejezzük be időre a munkát...jelen állapot és körülmények teljes figyelmen kívül hagyása...

 

- Moviez-ba mod keresés csak a staff-ban közölve...annak ellenére, hogy "A Movies és E-books fórumrésszel semmi problémám nincs az ég megadta világon..."

 

Ennyi...és hát nem tudom megígérni, hogy ha ez után is engem megkerülve, kihagyva dönt valaki a fórumrészt érintő dolgokról...akkor befogom a számat...hívhatjátok ezt "áskálódás"-nak, "felgyülemlet betelt pohár"- nak, akárminek...

 

De azt megígérem, hogy nem zavarlak Benneteket ezentúl a Staff-ban ha gondom van valamivel, majd levélben elintézem és akkor majd minden szép és jó lesz...nem lesz zavar az 'erőtérben'... :)

 

Link to comment
Share on other sites

Senki sem beszélt rólad, ezt most, tőled hallom először hogy

mindig én vagyok a rossz fiú...

 

bakfan, tisztelem és becsülöm a munkád, de ezt most túlreagálod. Egyébként egy adminnak minden lehetősége, és szabadsága megvan ahoz, hogy bárki megkérdezése nélkül, belátása szerint döntsön, aki jelen esetben itt nem Piero!

Az hogy adminsztrátori jogokkal van felruházva, az még nem azt jelenti, hogy ő dönt a a fórummal kapcsolatos dolgokban.

Pierot, ha szörösszivűen nézem, annyiban hibázott, hogy nem kérdezett meg, de ezt se rosszindulatból tette. Szerintem csak gyorsította a folyamatokat, mert biztosra vette hogy 1 moderátor, t17t távozása után kevés lessz a movies-hoz.

 

Tisztában van itt mindenki, hogy a fórumellenörzés a jelen helyzetben, felörli az ember idegeit, ép ezért nem is bánt senki senkit! Téged sem tudlak elítélni, még ha nem is adok teljesmértékben igazat neked, éppen azért mert tudom, hogy milyen írdatlan munkában vagy, és hogy ez mennyire kimerítő! Sőt a felindultságod, (nekem pozitív) arról árulkodik, hogy becsülettel végzed a rádbízott feledatot!

 

Köszönöm!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Mivel csempészről semmi hír így, ahogy olvastam kell egy új moderátor a segítség részlegre.

 

Akit így rögtön elsőre mondanék, az Gyuszi02 nevű felhasználónk. Modora az hagyott kívánni valót, de sokak szerint (szerintem is) is megjavult és hát a Segítség fórumrész egyik első-számú embere. Nagyon sokat segít, most már nem lenézően és kioktatóan.

 

Viszont ugye alig 2 hónapja warn mentes csak és voltak összetűzései moderátorokkal anno azt hiszem.

Profilja csak a rend kedvéért:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showuser=85029

 

Én őt ajánlanám. Sajnos tény, de Powerek közül mást erre nem nagyon találok alkalmasnak. Kicsi a választék, nagyon kicsi!

Link to comment
Share on other sites

Az igaz, hogy jó lenne ha nem csak a saját szerkesztgetéseimet látnám a segítségben, de egyelőre annyira nem égető hogy tulajdonképpen csak egyedül vagyok ott.

Szerintem kicsit többet mozgok ott az átlagnál, úgyhogy gyuszi02-n kívül (mert őt én is akartam ajánlani) van még pár jelöltem.

pro230

http://www.pirateclub.hu/index.php?showuser=35474

Nem tudom ki ő mi ő, de általában korrektül, normálisan tud segíteni, nem csak össze-vissza beszél. Barát listáját meg érdemes megnézni :).

szabfer

http://www.pirateclub.hu/index.php?showuser=1789

Az előzőek rá is igazak, csak sajnos őt ritkábban látom.

formasu

http://www.pirateclub.hu/index.php?showuser=55403

Ugyanúgy rá is igazak az előzőek, mondjuk néha szeret kötekedni :).

hta

http://www.pirateclub.hu/index.php?showuser=1182683

Hasonló kvalitásokkal rendelkezik ő is, csak kevés a hozzászólása és ő is ritkábban van jelen.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Valami fejlemény új moderátor ügyben esetleg?

pro230 nevű felhasználót figyeltem és ezek alapján ajánlanám én is.

 

gyuszi02 nevű felhasználót még mindig nagyon ajánlom, ügyes és immáron segítőkész srác lett belőle. ;)

 

Mellette pedig egy feltöltőt, név szerint Szergej77 -t ajánlanám, hihetetlen mennyiségű jelentést kapok tőle, makulátlan több, mint 2 éve és jól ismeri a szabályzatot is, szóval őt szívesen látnám a Staff tagok között. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pro230 már nagyon régóta építő tagja a közösségnek, +1 szavazat Neki! Ha a többség is szavaz rá, írok Neki. Gyuszi02-nek voltak korábban összetűzései, de ahogy elnézem, benőtt a feje lágya. Később még lehet belőle jó moderátor. :) Formasu-t még nem igazán láttam a fórum oldalain, de a hozzászólásait nézegetve én járok rossz helyen. :) Őt is támogatom, de elsődleges jelöltem pro230.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...