Jump to content
PirateClub.hu

Moderátor ajánló


tibiole
 Share

Recommended Posts

Az egyik legnormálisabb legkorrektebb srác szerintem az aktív fórumozók között , mindenképpen ajánlom őt.Nekem is reportol rendszeresen.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Munkaerő hiányában továbbra is keressük azon felhasználókat, akik a következő feltételeknek megfelelnek:

  • Korrekt, objektív hozzáállás a fórumozókkal szemben; a szabályok megfelelő szintű ismerete. Fontos a higgadtság, hogy a legdrasztikusabb szabálytalankodót is könnyedén helyre tegye felesleges indulatok nélkül.
  • Rendelkezzen megfelelő hozzászólás számmal és ne pár hónapos regisztrációról legyen szó!
  • Mozogjon otthonosan a számítástechnikai témákban is, legyenek meg a megfelelő ismeretei az esetlegesen felmerülő témákkal kapcsolatban (kitömörítés, programok, hardverek esetleg, internet magasabb szintű ismerete, stb)
  • Tudjon értelmesen fogalmazni, ismerje az írásjeleket, a nagy betűket a mondatok elején, s ne csak félmondatokban kommunikáljon a hozzászólásaiban.
  • Ne legyen komolyabb előélete (Figyelmeztetések, a múltban kitiltott regisztrációk, egyéb fórumon olyan tevékenység, ami miatt összeférhetetlennek minősül az itteni moderálással)
  • Továbbá előnyt jelent a fórumrendszer ismerete, moderátori tapasztalat, programnyelvek ismerete.

 

Ha találtok valakit, ne habozzatok, inkább több embert szavazzunk meg, mint egyet sem! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Gazdát keres az E-books & Tutorials is, nagyon kevés szabadidőm van, szinte csak éjszaka tudok dolgozni a fórumon. :(

A három lehetséges jelölt:

Dadus, Jaire, Belami18 (őt azért írtam ide, mert nagy valószínűséggel vállalná is)

 

Kérlek Titeket, adjátok le szavazatotokat!

Link to comment
Share on other sites

Dadus-t mostanában nem nagyon láttam "tevékenykedni". Családos ember,és gondolom nem sok ideje van.

Ennek ellenére én is szívesen látom! Bár szerintem nem ez a legtesthezállóbb topic számára!!

 

Inkább Belami18! És mondjuk Lac69???

Link to comment
Share on other sites

Gondolkoztam, és nem tudom hogy Dadus az elfoglaltságai miatt nem látogatja az oldalt, vagy a "környezet" miatt!!

Mert régebben beszéltem vele, és mondta hogy kezt kifáradni az állandó segítségnyújtásban, és sajnos nem kap vissza pozitívvisszajelzést!

És ha talán vállalja a Moderátori rangot, hátha nem veszítünk el még egy Elit usert!!

Link to comment
Share on other sites

Mivel szeptemberig, - vagy amíg nem találtok erre alkalmas embert... - jobban ráérek, lévén nyári szünet és mert az E-books & Tutorials a másik kedvenc fórumrészem, elvállalnám a rendbetételét, ha meg már naprakész, akkor aránylag nem lesz nehéz rendben tartani, így ha gondoljátok, csak mondjátok, hogy mehet és éjjel már neki is látok... :)

Link to comment
Share on other sites

Dadus-t mostanában nem nagyon láttam "tevékenykedni". Családos ember,és gondolom nem sok ideje van.

Ennek ellenére én is szívesen látom! Bár szerintem nem ez a legtesthezállóbb topic számára!!

 

Inkább Belami18! És mondjuk Lac69???

 

Nem lenne rossz ötlet , az új nickneve alatt is szinte csak a segítségben tevékenykedett , én is rá adnám a voksom , bár a többi jelölt is alkalmas lehet .

 

 

szerk.: Esetleg , ha bakfan venné át , szerintem az sem lenne rossz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

fzoltee tényleg enisz-re emlékeztet néha.

 

thekera-nál se kellett sokáig visszaolvasnom:

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?s=&...mp;p=1343335895

 

:S

Módosította ica
Ja igen, akkor tágytalan! Már nem ajánlom :)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kedves kollégák!

 

Nagyjából egy hónap múlva munkahelyet váltok, és sajnos még ennyi időm sem lesz felügyelni a topicjaim.

Szeretném ezért megsürgetni az utódom választását!!

A Privát szekcióban feltettem már a kérdést, de nem sok válasz érkezett, igy itt is felteszem a kérdést:

http://www.pirateclub.hu/index.php?s=&...mp;p=1343462789

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...