Jump to content
PirateClub.hu

Alkesz palacsinta!


joey1988
 Share

Recommended Posts

Alkesz palacsinta

 

Hozzávalók:

15 db palacsintához való tészta

5 dl whiskey (sétáló jános vagy valami jobb fajta)

3 dl vilmoskörte (szigorúan zwack! kell az íz miatt)

 

Lényeg az, hogy a még folyékony állagú palacsintatésztába beleöntjük az itókákat, és teljesen szabályosan kisütjük oket. Az ízén semmi sem változik, sem pedig a szagán, de 2-3 darabtól, úgy fejreállsz mint a huzat.(antialkoholista ismeroseink megviccelésére ajánlott.)

Link to comment
Share on other sites

Alkesz palacsinta

 

t.(antialkoholista ismeroseink megviccelésére ajánlott.)

szia joey1988!

ne haragudj, de nem értek egyet a kijelentéseddel, és ennek szeretnék hangot adni! én egy antialkoholista csajszika vagyok, soha életemben nem ittam alkoholt, és nem is szeretnék! ugyanígy vagyok mindenféle droggal is! és ezen a szokásomon nem kívánok változtatni! ha engem a baráti köröm kitenne egy ilyen szemétségnek, hogy megetessen egy ilyennel, és ők jót röhögnének azon, hogy én rosszul leszek tőle, az tuti nem maradna büntetlenül a részemről! soha életemben nem bántalmaztam senkit fizikailag, de ilyen esetben megtenném, amikor valaki az életemmel, vagy az egészségemmel szórakozna! egyenesen kicsinálnám, sőt fel is jelenteném, de nem úszná ezt meg, az fix!!!! na, erről ennyit! szipi :angry: :butcher: :box:

Link to comment
Share on other sites

szia joey1988!

ne haragudj, de nem értek egyet a kijelentéseddel, és ennek szeretnék hangot adni!

 

:) Kismuci! Nem én írtam a receptet, és még én sem próbáltam ki! :innocent: Úgy kaptam msnen, szóval valószínűleg fenn van valahol a neten ugyanilyen formában...reklamálj ott! :victory2:

Link to comment
Share on other sites

Mindenestre LOL :lol: .Bár ugye ilyen magas szesztartalmú italok gyorsan párolognak de ha elég van a tésztába akkor tuti marad benne vmennyi. Vmikor ki kéne próbálni bár a hazzávalók finomak magukba is.Pl: eszel palacsintát és utánaküldesz egy kis vilmost. :D Amúgy nem vok alkoholista félre ne értse senki, de "szüzességet" sem fogadtam. :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hétfő reggel nyolcig ki tud kb úgy 200db-ot legyártani és behozni a bme matek tanszékre, proffal megetetni minimum 50-et ... NEM akarok hétfőn matek zh-t írni wááááá :( valaki esetleg tud használt de jóállapotú házilagtákolt vagy gyári robbanúszert az is megteszi... köszi :D bocs az offért :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ugy is viszünk szerdán kaját a suliba mert karácsonyozunk, megnézem mi lesz belőlle :D majd leírom :P

Nyári fajtálya pedi : dinnyét meglékel > léket megesz > hp-val feltölt > a lék héját visszarak > előzö kettőt párszor megismétel > rökögni a részegeken (osztálykiránduláson tesztelve :D)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...