Jump to content
PirateClub.hu

Ti hogyan borotváljátok?


kuka110
 Share

Recommended Posts

Azt hittem h muvesz vok :rolleyes: fazonra akartam de felb.ott ozt leapritottam fullba:P Problema: Ez no mint a fu, szal nem olcso biznisz a 'gaztalanitas' :(

 

Kerdes: A csajok melyiket szeretik??? (az istenadta dzsungel beutesu oderdot, vagy ha meg van egy picit kapatva, vagy...)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Húúúú b*szki a röhögéstől majdnem leestem a székről, r*hadt jó szöveg jesszus de jó.

 

Csajok melyiket szeretik? Hmmmm hát tőlük kérdezd mindegyik mást szeret. Nekem szerencsém van neki mind1 tudja hogy lusta vagyok leborotválni az arcomról a szőrt is szóval akkor a lentit mégritkábban nyírom jó ha havonta 1 szer :P :P lol majd nyáron sűrűbben akkor jobban izzad a drágaságom neki is kell levegő :D hisz ő a férfi legjobb barátja minden nap látjuk :D legalább is a jobbak. :D :D :D

 

Szerk.: amúgy sose szoktam csupaszra lenyírni, h*lye érzés, arcomon alig birom ki ha nincs rajta szőr szal lenn meg se próbálom. Villangyborotva hosszú szőrnyírójával szoktam nyirbálni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Persze h nincs,mert oan érzékeny ott a bőr hogy ne is részletezzem,de egyébként ha zuhanyzol és mondjuk hagyod h egy kicsit felázzon a bőr,megpuhuljon,akkor már nem lesz oan kellemetlen.Ja és nem ám 2naponta borotválni,mert azon nagyon szétszedi a bőrödet,hanem csak akkor ha már idegesít h szúr,vagyis kb 3-4 naponta,vagy később.Én az arcomat is így borotválom,mert különben ien kis piros pontok lesznek rajta, meg viszket is meg idegesít is na.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
én fogom a kisollót és puff :D anyám néha panaszkodik hogy mé olyan szőrös mán megint az ollóm? :lol:

Milyen olló az amin rajta is marad vmi?-mert ha borotvával csinálod az oké azon yohogy rajtamarad-v milyen a léced ?mosod azt 1általán ?

 

Nállam örök rejtéj marad ez az ollóra ragadós téma...

 

Én 1x megpróbáltam azt beleborotválni h üdv a fedélzeten de nem jött össze nincs még annyi alapanyag hozzá :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nem nő olyan gyorsan. :)

 

Nekem se. Amúgy én hagyok egy csíkot, mer engem zavar ha teljesen le van borotválva.

 

Kyleka! Ha ilyen brutális eredménnyel jár a borotválás, akkor nem kéne csinálni. Vagy after shave-t nyomass rá, aztán meg testápolót, nekem akkor még a piros pötyik se jöttek elő, mondjuk nekem amúgyis elég ritka, évek óta borotválom már, úgyhogy volt ideje megszokni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hát én most ollóvaL csibészkedtem és egész jó lett.

tapasztalat:szúr meg viszked mintaz állat :D.

Okok:Pénteken lehet hogy bélyeggyűjtemé....dug@s lesz :D

 

Na kiv vok mikor nő vissza és mennyire...

Ja de egy kicsit jobb érzés nekem is mert eddig sarlóval se lehetett volna kivenni hogy hol van elrejtve az oszlop :D(de télleg nagy volt mérnem vágtam már le korábban muhahaha).

 

Nos ha most szerdáig ugye viszkedni fog,de péntekre már tuti jó lesz.

Link to comment
Share on other sites

Aztán ollóval hogyan csináljátok? Csak úgy freestyleban, vagy azért fésűt is használtok hozzá mint a fodrászok? :D Csak mert nekem is elkellene, mert velem is az van ami Mka-val volt! El lehetne tévedni abban a bozontban! :lol:

 

hajvágó géppel az után nem szur ne bők meg semmi :D

Ez érdekelne engem is... Raktál rá valamilyen méretezőt, vagy csak úgy natúr nyírtad? :) (tudod van ilyen 9 mm-es, meg 12 mm-es stb)

Link to comment
Share on other sites

Dinnye figy.

Használati utásítás a tököd szőréhez xD:

Naszal elmész lefürdessz,megtörlöd j ó alaposan ott és fogod az ollót(kisollót) és először csak olyan kicsiket nyírsz bele hogy utána lásd hogy hova vágsz :D

Na ezekután mindig megfogsz egy csokor szőrt meghúzod enyhén...

Na haez megvan akkor a bőrödhöz lekközelebbi ponton elvágod és haladsz tovább :D

Ennyi nem nehéz én belevágtam egy kis pipát(nike jel) :D

 

Márkás lettem lol :D

Link to comment
Share on other sites

Nah haliii :rolleyes:

Nálam a hajvágóó a nyerőő..term. méretezőő fej nélkül.. ;)

 

Am. én is bringáás vok..de nem nyirom a lábam..minek?:) jo eez..legalább a bnőm elvan..tud mivel szórakozni..meg am. ő se szereti..szvl ott maradok ugy ahogy vok(egyenlőre):)

 

ha vkinek van kérdésee nyugodtan válaszolok.:):) am. eddig a fórumot mindig csak olvastam..:) most már hsz-t is irok..de joo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Régebben én sem nyírtam a kényesebb helyeken de egyszer hülyeségböl lekopaszítottam az ezredest és meglepöen jól éreztem magam töle... egyértelmüen szellösebb bárki bármit mond. Kb olyan érzés mintha végre találtál volna magadra megfelelö szabásu boxert. Én egy V betüt szoktam fölé biggyeszteni... szeretem a nyil formákat és ezeket variálom.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sziasztok!

 

Nem tudom volt-e már róla szó, azt szereném megkérdezni, hogy nekem a mellkasomon és a hasamon is van szőr. Azt érdemes leborotválni?

Ott lennt rendszeresen szőrtelenítek, és ez tetszik is, de nem tudom feljebb is lehet-e.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...