Jump to content
PirateClub.hu

Tokio Hotel


arkangel
 Share

Toki hotel  

394 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. MIjen a Tokio Hotel?

    • KIRÁÁÁÁLY
      20
    • 2
    • Elmegy
      9
    • Rossz
      7
    • Sz@r
      345
    • Nem hallottam még ?ket
      11


Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

először is egy videó(nem thás): http://youtube.com/watch?v=l4eT825vU0I

 

Már Cserkó is megmondta csak ő nem a th-ról,hogy van aki több évig próbálkozik hogy híres legyen és hogy ismerjék és nem játszanak szar zenét..szóval hogy nekik összejött...meg a no thanx nak is...szóval ez gáz..és a kis tudatlan kis picsák ezzt majmolják meg : fúú de b@szott nagy rokker vagyok" jelszóval...én hallottam th-tól számot és sztem nem olyan jó sőt kifejezetten sz@r!(hogy kritizáljam már őket is: )Billnek kiállnak a fogai meg most nagyobb a haja a testénél,Tomnak lehányták a haját a basszgityósuk meg egy lány dobosuk meg egy "elmegy"(?) szinten dobol.kb ennyi a véleményem.

Link to comment
Share on other sites

********************************************************************************

 

********************************************************************************

 

********************************************************************************

 

********************************************************************************

 

********************************************************************************

 

*********** kb igy jellemezném őket!

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

én is a ganajra szavaztam.

de amit az elöbb találtam myvipen...hát dobtam egy hátast, nézzétek

 

nevtelen1183579710.png

 

az ijen embereket be kéne zárni :angry:

 

UTÁLOM A TH-t!!!!!

 

Szerk.: a fönti zöld pacák, azok a cenzúrák... no reklám :D

 

Hát ezen jot röhögtem :D balfasz 1 banda az biztos :)

 

http://webcsatorna.hu/filmek/tokiohotel&show=10

 

nézzétek meg és csodálkozzatok a sok iq harcos kommentjén...vannak ám értelmesek....

 

én is írtam még az elején ide meg is kaptam az inteligens hsz eket....

 

jajj most látom h helyes kis csaj a klub vezető!:(MIért ver az isten így?ez már télleg szar...

És nem 1 yo csajt láttam már aki th-t hallgat...tudnám h mi tetszik nekik benne...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tokio Hotel = Hokizó Fotel

 

Ha tudni akarjátok a véleményem, nézzétek meg az Anti Tokio Hotel topikot, eszméletlen jó beszólások vannak :)

pl.:

"1 Tokio Hotel Koncertjegy 1500FT MasterCard al 1Kg Paradicsom 90Ft MasterCard al Megdobálni őket, az ÉLMÉNY FELEJTHETETLEN!!!"

Link to comment
Share on other sites

Elsöprő fölyénnyel nyert a sz@r! :D

 

Az a baj hogy ezek a csajok annyira csőlátásúak lettek, hogy nem igaz! Csak a TH, csak a TH, a nyitottabbak még hallgatnak No Thanxet de ennyi.

 

Hülyék...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Asszongya a spanom egyik nap micsodaa?? az énekesük nem csaj, picsába pedig tegnap arra vertem ki.

Az a rasztahordalék se semmi.

Tökjó Hotel válogatás:

-Hé srácok, igen ti ott a játszótér mászókájánál akartok híresek lenni?Szoktatok árnyékgitározni a parfissal?Igen?

Nagyszerü,fel vagytok véve.

-Hogy hívnak kislány?Mi?Ja hogy te nem is kislány vagy, akkor te leszel az énekes,még smink sem kell.

Tudod mi az hogy meleg?Nem?Sokszór fogják rád mondani de te csak rázd a fejed.

-Milyen zenét szoktatok hallgatni?Dj Tiesto, Scooter?Jól van.Zenei előképzetség pipa.

 

Szóval én is szeretem őket

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

sz@r... :D Joc remek az a vidilyó amit belinkeltél :D Ja am még az hogy egyszer angolon gyűjtőmunka kellett valamilyen együttesről. Az egyik osztálytársnőmnek a thra esett a választásra. Elkezd beszélni róla utánna felmutat egy képet a tanárnak és elkezdi mondani hogy "His name is..." a tanár közbe szól "Her name is..."(A His az ővé /fiúé/ a Her az ővé /lányé/) kb. 10 percbe tellett meggyőzni a tanárt hogy a képen láthatő lány hím nemű... :lol:

Link to comment
Share on other sites

ÁÁÁÁ

gyűlölöm a tokio hotelt!!!!!!!!!!!!!!!!

meg a sok szánalmas nyomorék gyereket, akik majmolják őket...

És láss csodát...(bár ez nem az...) a magyarok is előrukkolnak valamivel...Anti fitness club

de b*sszus..hogy ennyire ne legyen fantáziájuk???!!! És ugye, ezt nyomatják a viván is, merthogy olyan mint a th és h milyen menő:S:S

Úgyhogy részemről ennyi volt a viva nézés...

Link to comment
Share on other sites

" ... de oaan cukiiik! ... " mondta egy 12 éves kis gésanövendék... hááát... úgynéz ki a mostani lyánykák (10-15 éves korosztály) mind az olyan fiúkra buknak, akik lánynak öltöznek... vagy van valami homi beütésük (tisztelet a - sajnos - kevés kivételnek)

 

egyértelműen szar...

Link to comment
Share on other sites

Kezdőként amikor a voltcsajom halgatott ilyet(osztrák volt kb 4 éve)akkor hallottam előszr róluk,majd amikor láttam viseó klippüket nem tudtam eldönteni fiúk-e vagy lányok.ár kanos haverom nagyon rájuk hajtott ezért én lánynak hitem őket.Majd amikor többször felállt bennem a hit nemi hovatartozásukról,mindig jött vmi ami lerombolt azt.Kérdem én ilyenek legyenek gyerekeink példaképei?Én nem igazán szeretem a zenéjüket sem , a RAmmstein aaz rock , de ez nem az.Inkább vmi emós elmebetegeknek néznek ki,mint valami méh telep annyi rajtuk a vas ,és az iyleneket imádja mindenki.Hát bekkel ezektől Sz*rnii.

 

Véleményemet ellehet vetni és meglehet erősíteni,de én ez mellett állok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...