Jump to content
PirateClub.hu

Méret a lényeg vagy a vastagság?


kyleka
 Share

Recommended Posts

Osztom. Ráadásul, vannak, akik, fél méterrel sem tudnának kielégíteni egy nőt,(ez a tipikus, önző balhere) És van aki már egy 10cm-s kis brokival, is olyan orgazmushoz képes juttatni, a csajt, hogy az ágyat, (vagy kocsikárpitot stb...) rongyosra kaparja az élvezettől.

 

Az én véleményem szerint a techika, a fontos, és, hogy ne csak magadra gondolj...

 

Ja és még valami: A változatosság gyönyörködtet ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ha a nők, a méretre mennének, és csak átlagon felüliekkel feküdnének le, asszem, gyorsan visszaesne néhány milliárdal, a Föld népessége, mivel álltalában, ugye az átlagból van több, és ráadásul, egy naon hosszú broki( főleg ha még vastag is) "rendszeres használata" a méhszáj normális záródását, is gátolhatja, ami elég cinkes, ha valaki, gyereket vár, és egy félkész kisbabát kap, kb. a7. hónapban... :huh: Elég kellemetlen...

 

Ha viszont kissebb a műszer, az ember meg technikás :rolleyes: akkor a csajnak, sokkal nagyobb élvezetet nyújt a dolog, és még az esetleges, kisemberek, is nagyobb eséllyel iddulnak, az egészséges kisbaba címért. :)

 

Am, nekem kb 15-16 cm, és ha arra kerül a sor, tökéletesen mükszik :lol:

Link to comment
Share on other sites

Egyszer egy csaj az én 17-18cm-emre azt mondta, hogy igenis nagy (saját bevallása szerint látott már néhányat :blink: ). Végülis nem panaszkodhatok, de ezzel a mérettel néha én is bajban vagyok, mert a női hüvely átlagos hossza 6-12cm. Ebbe én sem mindig férek bele. Egyébként ismerek olyat, akinek 5-6cm-nél nem hosszabb, mégis van 4(!) lánya. Tehát a 15cm szerintem a felsőközép kategória.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok

Szerintem sem a méret a lényeg de egy régebbi hózzászólásban is igaza volt asrácnak hogy vannak olyan csajok akik azt nézik hogy mekkora.

15-16 cm átlagos nem kicsi hanem ÁTLAGOS akinek ekkora van annak ne legyen kissebbsi komplexusa. Nekem kicsit nagyobb 19 cm 5cm vastag, volt olyan csaj aki monda hogy már fáj neki :( ugyhogy ha nagy az sem midig jó

Link to comment
Share on other sites

Én is csak ismételni tudom a sok hozzászólást. Nem a méret a lényeg. Több helyen is olvastam, hogy anatómiailag egy 7-8 cm hosszú pénisszel is kelhet elégíteni egy csajszit. A vastagság se olyan fontos, hacsak nem extrém vékony a szerszám. Egy kb. 4 centi körüli (átmérőre) már bőven elég szerintem. :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a méret nem feltétlenül fontos, a lényeg hogy tudj bánni a lánnyal. Legyél érzéki, gyengéd, de ha kell és szereti kemény és határozott.

Régebben végeztem egy nem reprezentatív felmérét a korosabb nő körében. (Gondoltam ők csak tudják, mi a fontos)

Ha a szerszám méretét kérdeztem 10ből 7-azt válaszolta, hogy a szerszám szélessége és játékossága a mérvadó.

A nők többsége szereti a telítettség érzetét, mert a többségük vaginálisan érzékenyebb.

Így hallottam a 3 alapvető típusról is:

-Csikló érzékeny (Itt a szerszám mérete kevésbé érvényesül mert a csiklótájék a fő erotikus terület, a terület izgatásával könnyen elérhető behatolás nélkül is orgazmus)

-Vagina érzékeny (Avagy behatolás nélkül szinte csekély az esély orgazmusra)

- Mindekettő egyszerre (A férfiak körében ők a "legnehezebb" esetek, mivel egyszerre több ponton kell "helyt állni" különben nincs végkifejlett, vagy csak nagyon csekély az esély rá)

 

Röviden: Szerintem a Vastagság a fontosabb, de tulajdonképpen ez mind másodlagos.

Link to comment
Share on other sites

- Mindekettő egyszerre (A férfiak körében ők a "legnehezebb" esetek, mivel egyszerre több ponton kell "helyt állni" különben nincs végkifejlett, vagy csak nagyon csekély az esély rá)

Vagy éppen ők a könnyű esetek, hiszen elég ha az egyik "vidéken ismeri ki magát az ember". Szerintem itt elég az egyik területen célba érni, a lényeg, hogy ne mindig csak ugyanott próbélkozzunk.

A legjobb viszont az, ha egy csikló orgazmus után azonnal áttérek egy behatolásos orgazmusra. A nő két élvezése között ilyenkor csupán néhány másodperc telik el és az eredmény leírhatatlan. Erre tényleg nincs szó...

Link to comment
Share on other sites

had fűzzek ide 1 viccet!:

a vonaton 1 asszony olvas nagyba 1könyvet vele szemben ül 1 férfi, egyszer csak a könyv mögül felsóhajt a nő.

kérdi a férfi hogy miért sóhajtott ekkorát?

erre azt mondja a nő hogy most olvasta hogy az indiánoknak milyen hosszú szerszámuk van, azon sóhajtott ekkorát.

kis idővel megint fel sóhajt a nő

kérdi a férfi hogy miért sóhajtott megint ekkorát?

erre a nő azt mondja hogy most olvasta hogy a romáknak milyen vastag szerszámuk van.

erre a férfi felpattan a székről és azt mondja: kedves hölgyem engedje meg hogy bemutatkozzak, a nevem: lakatos vinetou :D

Link to comment
Share on other sites

:lol::D:lol:

Három nagy farkú mandró ül a lánchídon.

Az eggyik megszólal: de jó hűvös a víz...

A másik: és milyen homokos a Duna medre...

A harmadik meg felordít: íílly a mindenit! Csepelnél kotróhajó!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Méret, vagy a vastagság a fontos?

Nem olvastam végig az összes hozzászólást, de tipikus férfi topiknak tűnik. Talán mindkettő fontos, talán egyik sem... Egy kis biológia... Ugyanis a női vagina csupán az elején rendelkezik idegsejtekkel, a folytatása csupán érzéktelen izom. Ezért a hosszúság nem mérvadó, úgy tűnik talán a vastagság az. De mégsem az a legjobb a nőnek. Ugyanis a nők igazi öröme a csiklóban rejlik. Ha azt is izgatja a férfi a szeretkezés közben, akkor a nőnek kivételes élményben lehet része.

Link to comment
Share on other sites

b0mb3r_! én egy lány ismerősmömtől a 13. szülinapomra kaptam egy "Erotikus élet" c. könyvet. Nos öszzefoglalva:

 

1. Kínában egy 14 éves "kamasznak"(jómagam) 9Cm-nél nem nagyobb.

2.Lehet örülnünk:D

3.Európában 14 évesen az átlag: sima helyzetben 5-7 cm, ha egy f@sz@ meztelen nőt vagy Spice Platinumot nézel akkor 10-15cm.

 

4. Nekem priváton szólva 7-13cm. Nah csak ennyi. És a lényeg:

 

HA a lány finnyás akkor nem fog leszopni. Ha nem fog leszopni akkor csak sex lesz. A sex általában paplan alatt zajlik. Ha paplan alatt vagytok akkor ő nem látja:D

 

hát lehet hogy paplan alatt nem látja, de érzi, egyébként tényleg nem lehet általánosítani, mert bizony sok szempontot figyelembe kell venni, még a lány méreteit is, mármint odalent :rolleyes: (mert van olyan lány akinek már a 15 cm is nagy és van olyan akinek a 20 is kicsi...)meg sok múlik a pozitúrákon is szerintem, de azért ha kicsi, és ezért mást is bekell vetni, az nem biztos hogy hosszútávon is működik...

szóval ragozhatnánk, de az biztos, hogy nem csak a hossza,és a vastagsága számít, hanem az is, hogy mit tudnak vele kezdeni :rolleyes: és az érzelmi háttér , mármint a két ember között, sokat lendit a dolgon.

(Ja és ha pölö 2 lány van együtt akiknek nincs mit méregetni, azok is megoldják, hogy örömöket szerezzenek egymásnak :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Egyébként meg nem mindegy? Ha már kicsi, úgysem tudsz tenni ellene semmit, ha meg szakadsz sem fog nőni. Minek azt még komplexusokkal, gátlásokkal is tetézni? Nyugi, a naggyal is legalább annyi gond van, mint a kicsivel, kb. ugyanannyi nő nem szereti (max rácsodálkozik).. Ezzel az erővel a szemed színe miatt is aggódhatsz, mert van akinek nem fog bejönni. Persze, hogy nem, kinek a pap, kinek a papné. És senki nem attól lesz "férfi", hogy nagy a farka. Ez csak a pasik hülyesége. (megjegyzem, ez már a mai médiával jár, mert állandóan a csapból is a nők kielégítése, és annak módjai folynak. Csak a pasik agyongyötört önbecsüléséről nem szól senki.. :D de sorolhatnám, míg egy regény nem lesz. :) )

Link to comment
Share on other sites

hát ha már a lány (barátnö) szeret és lefekszik veled akkor nem a méret a lényeg

meg a nagy farok nem mindig elöny mert ha pl szüz a lány akkor szivás tapasztalat mert 17 éves vagyok 18-19 cm és ha a lány szüz akkor az köztudottan szűk is na szóval mivelhogy szűk a nagy farok nehezen megy be és ez neked is meg a lánynak is fájhat én pl megujjaztam csajom mert nem fért be a kombináltfogóm.

Meg én olyan vagyok hogy a lány élvezze és bármit megcsinálok hogy neki jó legyen ha nekem nem is olyan jó bármiröl legyen szó...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 cm átmérőjü az nagyon kicsi!!!

NEM?

Eltalaltad: nem! Amennyiben egy, az emberi anatomianak megfelelo nonemu lenybe szeretned dugni a celszerszamot, akkor a 4cm-es atmero egyaltalan nem szamit kicsinek. (hiszen atmerorol beszelunk, nem keruletrol) Ha ennel sokkal vastagabb lenne, akkor nem oromet, hanem fajdalmat okoznal a csajnak.

Az "idealis" meret ugyis a masik feltol fugg, hiszen amennyire a ferfiak kulonboznek altajon egymasrol, pont annyira kulonbozik 2 no is ilyen tekintetben. Csak talalni kell 2 osszeillot :D No meg akkor a korabban emlitett technikat se hagyjuk figyelmen kivul, az azert eleg sok mindent kompenzalhat ;)

Link to comment
Share on other sites

Hát, én semmilyen nővel nem állnék szóba "olyan" célzattal, mivel nő vok, és hetero is ;)

Nem szüzek, csomó pasijuk volt, jóval több, mint nekem. Én még nem tudok ehhez mit hozzáfűzni, mert vhogy mindig úgy alakult, hogy olyanokkal jöttem össze, akik nem bírták végig görgetni a gumit... de a bnőm azt kívánta nekem, hogy tapasztaljam meg én is mennyire jó egy nagy...... :)

Amúgy a mellbőség télleg nem számít semmit, az "semmihez" sem kell. A szűkebb puncit meg szokták szeretni a pasik:)

Link to comment
Share on other sites

Gumit végiggörgetni? Az már van 20 centi. Biztos jó lehet nekik a nagy, de nem biztos hogy neked is az lesz, ha le akarja szakítani a méhed. míg egy átlagossal lehet virgonckodni, addig a naggyal csak óvatosan. És a szűk muffba (amiért tenni is lehet, a nagyobb farokért meg semmit) tökéletes egy átlagos.

Még annyit, hogy én 35 évesen túl vagyok 4 élettárson, és a második házasságomban élek. ( soha nem a párom szakított) A teljesen átlagos farkammal nem egy nagyfarkú kezéről csaptam le a nőjét, és mindig meg voltak velem elégedve. Tehát hacsak nem szélsőséges az a méret, akkor nem is lényeges. Egyébként meg nem véletlenül átlag az az ÁTLAG. Mert ami nem átlagos, az már eltér a normálistól, kisebb-nagyobb mértékben... Szerintem... gumicsirke..

Link to comment
Share on other sites

Wendriner, én úgy tudom "csak" 16,6 cm, mert annyi az átlagos méret. Persze az átlag, mint statisztikai fogalom, elég csalóka, mert ebben benne van az is, akinek 25 cm, meg az is, akinek 12. De valszeg mégiscsak 15-16 cm-sből van a legtöbb, tehát annyi még tuti belefér (a szó minden értelmében:)).

 

HiPPo, na igen :) de egy kapcsiban azért nagyon fontos, hogy jó legyen a sex, és ha nekik ez (méret) ennyit dob rajta, elgondolkodtató. Tapasztalatból beszélnek, egyiküknek pl. 4 évig volt olyan barátja, akinek 12-13 cm-s volt, és egyszer sem tudta kielégíteni, utána 1 évig egy hosszabb mérettel rendelkező pedig szinte mindig. Szal, ha vkinél télleg a méreten múlik, h jó a sex.. a sextől pedig jobb a kapcs...akkor ez megintcsak elgondolkodtató, persze ettől még nem biztos, h minden más is jó, viszont az is rossz, ha minden más jó, és csak ez nem...

Összegzésképp megint megállapítottam, h nem állapítottam meg semmit :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Nem mintha vitázni akarnék, de gumiban nem hiszem, hogy 16,6 az átlagos. Már ha erre vonatkozott a válasz.lehet hogy én vásároltam anno rosszul, de abban a két esetben, mikor használtam (igaz egy csomagból) volt az több is, mint 20 centi. :)

Akinek meg csak a nagy brével jó a szex, azt csak sajnálni tudom. Bár én még olyannal nem találkoztam. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...