Jump to content
PirateClub.hu

Méret a lényeg vagy a vastagság?


kyleka
 Share

Recommended Posts

sziasztok fiúkák! nem mindegy, hogy mekkora??? az a lényeg, hogy majd a megfelelő időben a megfelelő helyen, és helyzetben majd tudd használni! szipi :D:P:lol::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

jesszusom! hova tart a világ??? de nem bizti, hogy minden nagy szerszámmal rendelkező fiú kedves, aranyos, megértő, vagy jó az ágyban stb........és arról nem is beszélve, hogy milyen lány az, aki azzal kezd egy romantikus randit, ismerkedést, hogy mutasd a farkad, mondd a méreteidet, és akkor majd eldöntöm, hogy alkalmas vagy-e kapcsira???!!!! elképesztő, aki viszont ilyen csajt választ, meg is érdemli!!! :(:angry: szipi

Link to comment
Share on other sites

Mostanában igen gyakran találkozom hasonló témával... :lol: Hála istennek, nekem ilyen problémáim nincsenek! :D

Codgamer, fel a fejjel! 13 évesen a 15 cm nem rossz, és még biztos, nőni fogsz! Ha pedig mégsem nőnél, akkor se keseredj el, mert 15 cm-rel már lehet mit kezdeni... Egyébként, ha valakinek nagyon kicsi lenne a mérete, akkor is tudna örömet szerezni egy nőnek, mert nem csak eme nemes szervvel lehet... :)

 

Az, hogy ,,nem baj, ha kisebb, de játékos legyen", annyiban igaz, hogy hiába van vkinek nagy farka, ha az illető gyorstüzelő, és csak egy pózt ismer! :)

 

Tapasztalatból tudom, hogy a csajok a közepes és az annál nagyobb méretet kedvelik! :) Nem igaz, hogy ,,a kisebb jobb"! :) Nem jó, ha kicsi, de az sem jó, ha túl nagy! (Nem jó, ha ott lötyög, de az sem jó, ha alig fér be!)

 

,,A kisebb jobb", ez max. anális szexnél igaz... :) Ezért nem is csinálok ilyet a csajokkal... Meg az a nyílás ,,nem is erre lett kitalálva"...

 

De - komolyabb - ismerkedésnél szerintem nem a méret szokott lenni a csajok fő szempontja! :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

sziasztok srácok! higyjétek el, hogy nem számít a méret! amelyik csaj azt mondja, hogy igen, akkor az nem ép. B)

Link to comment
Share on other sites

b0mb3r_! én egy lány ismerősmömtől a 13. szülinapomra kaptam egy "Erotikus élet" c. könyvet. Nos öszzefoglalva:

 

1. Kínában egy 14 éves "kamasznak"(jómagam) 9Cm-nél nem nagyobb.

2.Lehet örülnünk:D

3.Európában 14 évesen az átlag: sima helyzetben 5-7 cm, ha egy f@sz@ meztelen nőt vagy Spice Platinumot nézel akkor 10-15cm.

 

4. Nekem priváton szólva 7-13cm. Nah csak ennyi. És a lényeg:

 

HA a lány finnyás akkor nem fog leszopni. Ha nem fog leszopni akkor csak sex lesz. A sex általában paplan alatt zajlik. Ha paplan alatt vagytok akkor ő nem látja:D

Link to comment
Share on other sites

Szerintem az, hogy a méret számít-e, az csjonként változik, de szerintem nem fog egy csaj azért járni veled, mert mondjuk nagy a bránere valakinek, hanem elsősorban mindenki azt nézi, hogy normális vagy-e, meg hogy milyen a megjelenésed, személyiséged, stb.

Link to comment
Share on other sites

Észrevételek.

Most vagy jórészt 13-14 évesek böngészik a fórumot, vagy leginkább ők gondolják a farkukat kicsinek.

(hiába nő még az évekig, csak ugye manapság az a divat, hogy korán el kell veszíteni a szüzességet)

 

Mert én valék 17 és 15 cm... ami nem sok bár inkább az a baj hogy túlérzékeny és khmm gyors erre még kéne megoldás :) .

Igaz még szűz is vagyok és az is maradok egész addig amíg végre nem találok egy normális csajt. Az is igaz, hogy alig 1,5 éve kezdtem el úgy megnézni a lányokat mint olyan.

 

Hogy mennyire számít a méret azt sem tudom.

Inkább lányok véleményét kérjük hogy mit gondolnak erről.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szerintem nem a mértet a lényeg legalábbi szerintem hisz: "Nem az a lényeg hogy mekkora, hanem hogy hogy használod! - Mint egy játék mehetsz te akár milyen fegyverrel, nem számit gyengébb erősebb(kisebb-nagyobb) ha tudod használni ,lehet neked jó erős fegyvered és nem tudod használni, de ha kicsi van és tudod.."na szal azt akartam kifejezni hogy nem az számit hogy mekkora hanem hogy milyen vagy az ágyban!

Spec nem magamból indultam ki, de szerintem igyvan (amugy nekem 19) :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...