Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

szerintetek SE k700i vagy k750i legyen a választott telefon? milyen dolgokat zudnak egyebekt szertenék kérdezni róla!

 

vagy én még egy Motorola V360-en gondolkodtam! az szerintetek milyen teló?

A k750 a k700 utódja.Még szép hogy az ujabbat vegyed meg.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Csaó! Véleményekt plizz erröl a telécsiröl menyire jó stb..

Azért kérdem emrt szerintem lehet fogok venni egyet és jó lenne tudni h meg e éri az árát!!?

Infra, Bluetooth, memoria (512 alap kártya) minden nyügszik rajta!?

aki tud segitsen nekem

elöre is köszike

üdv

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nem rossz telo de én nem venném meg minden tökéletesen müxik rajta de sztem akkor már veszel egy k800 -at vagy egy nokia 3250-est ami már komolyabb és a nokia esetében a symbianos bővithetőség hatalmas előny..plusz a zenelejátszó téren is hozza azt a szintet amit kell 60e ért simán meg éri..de amugy nem rossz telo a W810 se :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nekem k750i-m van kb. másfél éve. Most már nem éri meg megvenni, mindegyik újabb k750i cid49-es, ezeket nem tudod kikódolni, moddolni, patchelni (házilag)... semmit nem tudsz velük kezdeni. Főleg t-mobilenál és vodafonenál ne vegyél, mert azok még bele is nyúlnak a gyári szoftverbe + belerakják a saját idióta meűikonjaikat is. ha bővebb infót akarsz a telóról, akkor pappfer.hu / fórumban érdeklődj - nézelődj!

Link to comment
Share on other sites

Nekem bejött igaz csak egy hónapja van meg de megérte.

A 176*220as 252ezer színű kijelző szép és nekem speciel nem kell nagyobb.

A 2MP-s kamera szép képeket készít, jó látási körülmények között, este sötétben már igazán el kell a tartozékként megvásárolható vaku, mert az igaz hogy a vakujának erős a fénye de teljes sötétben ez kevés, kásás képeket készíthet.

1gb-ig bővíthető memória(csak a memory stick pro duo megy bele) az egy gb-s kb 11000 forint körül van a boltokban.

A hangszórója jó csak 6os hangerőn kicsit torzít de még ötösön szépen hangosan és tisztán szól.

Először w810-et akartam de rájöttem hogy a 2gb-s memory stick kapacitásért nem éri meg.

Az FM rádió is jól szól.

Gyári tartozékként kapsz egy 64es memory sticket fülhallgatót és USB adatkábelt.

A telefonra van 2 év gari a tartozékokra csak 1.

 

A T-mobilos menü bevallom engem is frusztál. :angry2:

 

Link to comment
Share on other sites

Kicsit rosszul fogalmaztam, bele tudsz nyúlni a telefonba, de nem érdemes 10 emberből 10 elrontja, már a kezdőlépésnél (még az illesztőprogramokat sem tudja felrakni rendesen, nevetségesnek hangzik, de így van, úgyhogy már itt meghal a téma). 0 tudással, 0 tapasztalattal nem szabad foglalkozni vele. De erre tényleg nem ez a topic a legmegfelelőbb, ha tudni akar valamit a telefonról, azt nem ebből a 4 commentből fogja megtudni. Megvan erre a megfelelő oldal/fórum, ott tessék érdeklődni!

 

u.i.: és nem 1, hanem 2 gigáig kezeli a memóriakártyát!

Link to comment
Share on other sites

üdv

 

azt honnan tudhatom meg, hogy cid49-es-e?

olyan fél éve vettem a gyártótól...

 

meg esetleg modokat vki tud hozzá adni, vagy vmit?

ill a gyári cuccokat hogy tom törölni és hol took kapni hozzá 1gb-s lártyát? :D

 

előre is köszi :)

Link to comment
Share on other sites

nekem olyan bajom van vele, hogy akármelyik gépre dugom az xp (sp2) ismeretlen usb eszköznek irja (szoftwer felrakva), 98 alatt menne, de nincs mem stick driver.., (szal van 98 alá kéne mem stick driver vagy xp-hez vmi help, ja sp1 alatt tökéletesen működött) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hi all!

 

Egy okos telefont akarok venni, valami használtat, max 30-40 ért kb...de ami most 50-60 körül van az is jo, mert ugy 2-3 hónap múlva akarom megvenni, szal addig esnek az árak...szal valami olyan teló kell, ami PC szerüen kezeli a doc fileokat, és jó felbontású... :D

 

Tudnátok tanácsot adni hogy mégis mit érdemes megnézni? És hol :)

Link to comment
Share on other sites

Hát, azért már van előrelépés.

Bár PC szinten valóban nem kezelik, de már kijött a legujabb QuickOffice, amivel szekesztheted is a Word, Excel, és PowerPoint állományokat, vagy akár ujakat is létrehozhatsz.

Igazábol csak a "kis" kijelző az, ami nehézkessé teszi ezt.

 

A kérdésre válaszolva, szerintem ezek jöhetnek szóba:

 

-Nokia 6600 (nekem is ez van), szerintem az egyik legjobb telefon a piacon, rengeteg program, kiegészítő van hozzá, és mivel Symbianos, magasan veri az összes S40-es 'sima' szoftveres telót, mert ugye ugy szabod testre, ahogyan akarod, olyan ptogramot raksz rá, amilyet akarsz, stb... hátránya, hogy régi modell, viszont nekem a 4 év alatt max 3-4-szer fagyott le.

 

-Nokia 6680: ez is egy jó telefon, lényegében újabb szoftverrel, és egy fokkal jobb kamerával (előlapi is), valamint kijelzővel.

hátránya, hogy már ez is régebbi modell, és nincs benne infra. ~61000 Huf

 

-Nokia E60: bár jelen pillanatban ez kb. 80000 Huf, ez egy fullos telo. Ebben van minden, ami szem-szájnak ingere, kivéve a rádiót és a kamerát, és nekem kétségeim vannak afelől, hogy huzamosabb ideig birná a ki-be hajtogatást. ~65000 Huf

 

-Nokia N70: viszonylag friss modell, 8.1-es Symbian-nal, kiemelkedően jó készenléti idő, 2MP kamera (előlapi VGA is), egyedül WLAN nincs benne, de ennek a szoftvere már frissithető on-line. ~65000 Huf

 

- SonyEricsson P910i: az előbbiektől eltérő op.rendszerrel (Symbian 7.0 UIQ), ennek következtéseb kevesebb szoftver van rá, mint a többi okostelóra. előnye a nagy kijeljő, mely érintésérzékeny...aztán ennyi. egyetlen VGA kamera áll rendelkezésre, egy régi (v1.1-es) Bluetooth, infra. ~50000 Huf

 

 

A fentiekböl leszűrhető, hogy azért a Nokia lényegesen nagyobb kínálatot nyújt az okostelefonok terén (és ez még csak az alsó-közép kategória), valamint jobban is együttműködik a telefon és maga a rendszer (az SE-nél csúnya memória problémákkal küzdenek). Én személy szerint mindenképpen Nokia-t javaslok, szerintem ez egy megbízható márka. Nekem még gondom nem volt a telommal (ismétlem 4 éve vettem, akkor is használtan, és eddig kb. 4szer fagyott le.)

 

További és részletesebb infomációkat találsz itt:

www.telefonguru.hu
vagy itt:
www.mobilport.hu (videotesztek is!)

 

Amire a vásárláskor figyelni kell:

-garancialevél megléte, pontos kitöltése

-a telefonon levő matricán található IMEI szám egyezzen a telefon-ban tárolt IMEI számmal (*#06#)

-mindenképpen vedd a kezedbe, nem-e található a burkolaton, kijelzőn hiba.

-kapcsold ki, kapcsold be

-hívj fel róla valakit. jó-e a térerő, jól hallod-e a másikat, nem-e szakítja meg a vonalat a telefon, az akkumulátor ereje nem-e esik vissza drasztikusan hívás közben

 

kb. ennyi.

Link to comment
Share on other sites

6600 át én is néztem már, csak nem voltam biztos benne, hogy kezelei e a doc, ppt, xls fileokat, de akkor jó :)

Még az n70 es amit most néztem, és viszonylag jó áron van...

D900 as samsung is nagyon profi szvsz...de eddig az n70 a favorit asszem.

THX az infókat :)

Link to comment
Share on other sites

nincsmit! :)

egyébként kicsit kiegészítettem az előző hsz-emet (a végén).

a D900 sem rossz, viszont én nem nagyon bízom a szétcsúsztatható, pillangó telefonokban a mechanika időtállósága miatt. továbbá a D900 nem okosteló, Te viszont abban gondolkozál, azért is nem írtam azt.

Link to comment
Share on other sites

Csak annyit fűznék hozzá ehhez a gyönyörű eszmecseréhez,hogy ha tényleg arra kell a teló hogy ilyen fájlokat nézeges és szerkesz akkor ne s60as telót vegyél,hanem s80ast. Nagyobb sokkal a kijelző(nem kinszenvedés pl egy táblázatot megnézni) és azt lehet mondani ezeket a telókat direkt erre találták ki.

Ha még is s60ast veszel akkor a legjobb vétel az n70(tapasztalat mert volt már sok fajta),ugyanis az öszzes küzül annak van a legnagyobb ramja (bekapcskor 32mb),tehát pl a 6600-ától több mint 3x nagyobb,de még a 6680astól is 2x,azt hogy újabb és gyorsabb mint elődei már nem is emlitve.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A SonyEricsson-t ajánlanám inkább... Már csak azért is, mert nekem is W810i-m van... :D És ha jól tudom, talán 2 vagy 4 gigáig kezeli a memóriakártyákat... :) A szoftver-ellátotsága jó, témát te is tudsz készíteni rá, egy nagy baja van: a kijelzőnek nagy a felbontása, a Java játékok nagy része csak az egyik sarokban lesz játszható... :) És ha valamilyen téma, program, háttérkép, játék, stb. kell, akkor nézz el a lasyk.net oldalra, találsz dögivel... :) A Nokia-ról nem tudok mit mondani... Remélem segítettem... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...