Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ennyit mondtak amikor bejelentették... a legtöbb telefonnál szoktak mondani egy adók és egyéb nélküli árat aztán annál mindig drágább. Majd meglátjuk. Nem kell itt valami hű de olcsó jó nokiáról beszélni szerintem...

Link to comment
Share on other sites

nálam alapból megvannak azok a márkák amiket sosem veszek,ezért ritkán cserélem a telefonom mert amelyik gyártótól vennék az pont 1-2 évente csinál olyan telefont amire azt mondom hogy "na ez kell"

Se,Samsung,Lg.. ezek számomra nem léteznek :D Iphone-t akartam de drága ezért szerintem egy 6300-ás nokia megteszi ,egy ipod touch pedig szépen kiegészíti .Tudásban a kettő olyan mint iphone viszont nem kell egy 100 ezer fölötti cuccost mindig cipelni ha csak a telefont kell vinnem :) Jövő hétvégére már meg is lesz ez a páros B)

Link to comment
Share on other sites

Üdv.

 

A telefonról szeretnék megtudni lényegében mindent... Pozitívumok negatívumok minden! :)

 

A telefon:

 

Sony Ericsson G502

 

 

sony-ericsson-g502.jpg

 

 

Ami fontos...:

- Zene lejátszás

- Film (3gp) nézés

- Fényképezés

- Java futtatás

 

Tapasztalatok, vélemények jöhetnek egyaránt :)

 

Előre is köszönöm :)

Link to comment
Share on other sites

már sokan kérdezték, itt a válasz az XXLGsmtől:

 

"A nulla perces "használt" készülékeink teljesen új, bontatlan modellek, csupán számlázástechnikai szempontból különböznek újként feltüntetett társaiktól. A nullperceseket ugyanis magánszemélyektől vásároljuk és így használt elektronikai termékeknek minősülnek, amiken nincs áfatartalom, mi az eladások után a hatályos jogszabályok szerint különbözeti áfát fizetünk. Ez Önt annyiban érinti, hogy amennyiben cégnévvel veszi, csak költségként tudja elszámolni, ÁFÁt nem tud visszaigényelni után - viszont ennél fogva ugye jelentősen olcsóbbak ezek a modellek.

Szóval mégegyszer a válasz a kérdésére: ezek bontatlan, új készülékek. E8-ból egyébként nem is tartunk raktáron, úgyhogy amennyiben szeretne egyet vásárolni, kérem, érkezése előtt 15-20 perccel telefonáljon ide, hogy tudjunk egyet hozni Önnek a nagykerből.

Link to comment
Share on other sites

abel13: Erre mindig is kíváncsi voltam! :) De így már érthető miért van másképp feltüntetve :)

 

 

Témába vág a kérdésem:

 

Eddig csak olvasója voltam a topicnak, ám most elérkeztem én is egy telefonvásárláshoz és nem tudok dönteni hogy mi hogy legyen. A telefon típusa megvan, nem azon megy a kérdés, hanem azon hogy vegyem meg.

 

Egy N95 8GB-os telefonról van szó, amit szeretnék venni

 

nokia_n95_8gb.JPG

 

Viszont azt nem tudom eldönteni hogy vegyem meg. Olyan 70-75 ezer forintom lenne rá és ahogy néztem újonnan garanciával igencsak 90 körül (inkább fölött) mozog az ára a telefonnak, ezért a használtakat nézegettem.

 

De közben jött egy olyan lehetőség hogy 75-ért tudnék teljesen újat venni, dobozában, minden gyári tartozékkal, csak gari nincs rá, mert külföldről hozzák be.

 

Szerintetek hogy érdemesebb venni, inkább legyen újabb gari nélkül, vagy használtan pár hónap garival (ami még megmaradt rá).

 

 

Nem tudom hogy melyiknek van nagyobb esélye, annak hogy az új hamarabb elromlik amire nincs garancia, vagy a használtnak garanciával előbb lesz baja?!

Olyat is láttam hogy 2év Nokia garancia 80-ért, de viszont doboz és tartozékok nélkül... ez gyanús, mivel ha 2év gari van rá akkor hol vannak a tartozékai?! <_< Mert hallottam már olyan storyt hogy valaki lopott telefont vett, Nokia garanciával (ahhoz se volt semmi) és amikor bevitte a Nokiához kiderült hogy a garanciajegy amit kapott az valami hamisítvány és még kiderült ráadásul hogy lopott is a telefon... :angry:

 

Szóval az ilyen papíros nélküli dolgokban nem bízok, azok mindig sántítanak...

 

 

 

Nektek mi a véleményetek erről?

Link to comment
Share on other sites

Egyébként még annyit hozzáfűznék a dologhoz hogy egyik ismerősömnek az N95 8GB-os-a szalagkábeles lett, vagyis a hátsó kamerát nem tudja használni, mert vagy érintkezési hibás lett vagy elszakadt, pedig még fél éves sincs a telefonja. 3 hónap garival vette ami lejárt és sajnos most nem tud vele mit kezdeni... szervíz kb 10-15-be kerülne neki, de úgy van vele a srác hogy akkor inkább nem használja a hátsó kamerát :)

 

Ez is nagyon gondolkodóba ejtett, meg az is hogy a Nokia szervízbe is nagy kö***gök vannak, mert van amikor nem is csinálják meg neked mert kitalálnak valamit hogy így és úgy használtad a telefont és bizonyítsd be hogy nem úgy volt... <_<

 

 

Szóval nemtudom hogy melyik éri meg és miért, de akkor erre a kérdésre már ketten várjuk a választ! :)

Link to comment
Share on other sites

Üdv.

 

A telefonról szeretnék megtudni lényegében mindent... Pozitívumok negatívumok minden! :)

 

A telefon:

 

Sony Ericsson G502

 

 

sony-ericsson-g502.jpg

 

 

Ami fontos...:

- Zene lejátszás

- Film (3gp) nézés

- Fényképezés

- Java futtatás

 

Tapasztalatok, vélemények jöhetnek egyaránt :)

 

Előre is köszönöm :)

 

 

Kérek valakit hogy segítsen... Valami vélemény, tapasztalat? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem olvasd el a teszteket ,nézz körül a hasonló árkategóriás telefonok tesztjei között is és akkor könnyebb lesz dönteni.

 

Mobilaréna:

 

http://mobilarena.hu/teszt/sony_ericsson_g502_a_hullam_frissessege/bevezeto.html

 

 

 

A lényeg:

Alapvetően nincs ezzel a kütyüvel semmi gond – ha csak önmagában nézzük. A szinte milliméterre ugyanerre képes K660i árban is teljesen idomul a G502-höz, teljesen érthetetlennek látszik két ugyanolyan képességű, ugyanolyan funkciókra kihegyezett modell potrfólióban tartása. Ráadásul ennyi pénzért lehet kapni kicsit „okosabb” Nokia 6120 Classic-ot is.

Link to comment
Share on other sites

igaza van az utóbbi két hozzászólónak :)

ezeket már nagyon sok telefon tudja ,csak az a kérdés hogy milyen kamerára gondolsz,zenehallgatáshoz kell-e sok beállítás vagy egy egyszerű lejátszó is megteszi,a filmet elég ha mondjuk egy 2-es képernyőn nézed,nem kell a 2.4-es stb... :) Ezek mind növelik az árat ,nem tudom mennyit szánnál rá.

Link to comment
Share on other sites

Fénykép: Ahogy láttam a teszteken készített képeket... Sztem egy 2megapixeles kamerától elég jó!

Zene: Ahogy olvastam van benne MegaBass is meg nekem elég arra is hogyszóljon és ne recsegjen xD... Meg sok zene férjen rá..

Java: Tudok rátenni játékokat, alkalmazásokat??? :wacko:

Film: Csak lássam valamennyire... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...