Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Most olyan 45 körül van. Szerintem nem egy rossz telefon de se nem zenehallgatásra se nem fotózásra lett kitalálva. Egy középkategóriás symbian készülék.De ezért nem rossz. :)

Amúgy van olyan bolt ahol már elő lehet rendelni az 5800-át. Csak nem tudom milyen áron. Aki viszont a csúcs nokiát várja az nézze meg az n97-et ! Nagyon szép telefonnak ígérkezik. Csak még az iphone-nál is drágább lesz :D

Link to comment
Share on other sites

Igen, én is épp ma olvastam róla, egyszerűen fantasztikus, ráadásul ez is érintőkijelzős Nokia :)

Szerintem a 6120 45-nél valamivel olcsóbb. Mondjuk én előfizetéses vagyok, alap az olyan árakat nézem, Pannon-nál úgy csak 25 :P Egyébként zenelejátszásra egy átlagfelhasználónak tökéletesen megfelel, ahogy hallottam a hangszórója valami állatian szól :)

Link to comment
Share on other sites

N97 még nem a jéghegy csúcsa :D

Olvastam hogy január 9 körül jön az N98.Na aztán csúcs lesz a javából a maga kis 7,2-es autofókuszos vakus kamerájával meg az érintőkijelzőjével.Egyesek amúgy azt mondják hogy már S70 alapú lesz szal új Symbian a láthatáron.

Link to comment
Share on other sites

az biztos hogy nem egyből az n97 után fog kijönni. Mert ha csak érintős akkor szerintem nem E-szériás lesz (mondjuk már el is nevezték n98-nak...) és akkor nem fog a nokia gyorsan egymás után kiadni két nagytudású N-szériás mobilt. Most valamikor az üzletembereknek kell egy komolyabb qwerty+érintős kommunikátort összerakni :D

 

amúgy én mostanában fogok venni majd telefont. Iphone-ra pályázok de függetlenül drága és az kéne hogy beszámítsák a régi telókat. Néztem olyan gsm-et ahol lehet kapni 2 év garival és ott be is számolnák régit de most nincs nekik a teló :(

Link to comment
Share on other sites

16 gigas iphonet veszel? :)

vááá neekm meg még mindig nincsmeg az n95 8gigám.

még legalabb egy honap de nembirom mar :S

igazából 8gb-set néztem mert nekem az pont elég. Nem akarok minden adatot rajta tárolni. Pár giga zene,meg alkalmanként pár videó és annyi :D csak legyen már meg :(

Link to comment
Share on other sites

Ha lenne egy Samsung InnoV8-am, vagy egy LG Viewty-m, akkor azokon néznék :)

Nokia 6120-on és nem 700 mb-okon hanem 3gp-be átt konvertálnám és úgy
lehet csak én vagyok ilyen kényes, de akkora kijelzőn a filmnézés élvezhetetlen, plusz én alapból nem állnék neki filmet konvertálni a gépemen, mert az fél évig tartana :\
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...