Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sajnos a camera drivere még úgy tudom nem tökéletes. Moddolás szempontjából se a legszerencsésebb választás. Viszont nagyon korrekt a tudása, fényképezésre van kihegyezve szóval a hangszórója és a acoustic drivere lehet, hogy szar.

Link to comment
Share on other sites

Segítsetek! Nagy bajban vagyok!

 

Ugye jelenleg van egy Sony Ericsson W610i-m!

És gondolkozok, hogy venni szeretnék egy másikat!

 

Két készülék között gondolkozok: Sony Ericsson W580i és Nokia 6300.

Olvasgattam róluk teszteket, leírásokat, de nem tudok dönteni! :D

 

Szerintetek megéri lecserélni a W610i-met ezek közül valamelyikre?

 

 

Link to comment
Share on other sites

szerintem sokkal egyik telefon sem jobb ,én csak akkor cserélném le a középkategóriás telómat egy ugyan olyan tudású másik középkategóriásra ha nagyobb igényem nem lenne az előző telefonnál de már kiszolgált szegény és van pénzem rá. A nokia 6300 nagyon jó kis telefon ez tapasztalat. Egyszerű és egy vérbeli középkategória.

Link to comment
Share on other sites

ch3f, épp a 6300 akkuja bírja tovább ;)

Roland18, ha kibírod a SE töltelékfunkciói és a Megabass nélkül plusz tetszik a klasszikus, üzleties külső, akkor mindenképp a Nokiát ajánlanám, főleg mivel abból van wifi-s változat is 40 körüli áron. Ha a fiatalos külsőt preferálod és nem tudod nélkülözni a TrackID és Fitnesz funkciókat illetve a készülék oldalán színesen villogó sávokat, akkor (amellett, hogy gratulálok...) W580. Dönts.

Link to comment
Share on other sites

Roland18, arra céloztam, hogy a TrackID és a Fitnesz a legszánalmasabb funkciók, amik telefonba belekerülhetnek, és aki ezért vesz telefont, annak én csak gratulálni tudok :)

 

telefongurun neztem összehasonlitast azt irtam ami oda van irva.

csak ugy hasraütés szerüen nem irkálok smile.gif

telefongurun olvastam már pár hülyeséget (pl. Nokia 5610 és az infraport), ellenben olvastam mindkettőről a mobilarénás tesztet, és ott a gyakorlatban igenis a Nokia bírta tovább ;)

Link to comment
Share on other sites

Telefongurut felejtsd el... semmit nem értenek a telefonokhoz. Olvastam akkor baromságokat.

MobilArena, legjobb, mind tesztekben, hírekbe, fórumban.

 

tudom hogy nem a legjobb de sokkal egyszerübben tudtam ott összehasonlitani mint mobilarenan megkeresni.

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Megrendeltem az 5610-t :)

Köszönöm szépen segítségeteket, mindegyikőtöknek ment 5* :)

Egyébként gsmtakacs.hu-ról rendeltem, az a legkorrektebb! Vigyázzatok GsmLine-al!!! Mint kiderült, a telefonokat 1 éves garival dobálják, és képzeljétek, az 5610-t angol menüvel akarták eladni! És ami a csúcs, hogy a nem létező doboz(merthogy nem kapsz dobozt) tartalma a telefon és a töltő! Ennyi! Ez az oldalon Sehol nincs feltüntetve!!! És arra is fény derült, hogy a webshopok rádobják a 20%áfát a telókra, viszont azt te nem igényelheted vissza...node így van ez mindegyiknél!

Szóval mindenképpen hívjátok fel a kereskedést, ahol telefont vennétek!

Üdv,

Soße

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...