Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

K1-el sincs probléma szerintem . Nem egy nagytudású készülék ,de csinos ,nőies,van benne kamera (nem szuper de ha kell valamit fényképezni akkor pont jó). Az hogy tönkre megy-e gyorsan az meg pont a telótól függ. Minden szériában vannak pocsékabb készülékek :mellow:

http://mobilarena.hu/teszt/motorola_krzr_k1_uveghaz_hatas/

Itt egy kis teszt,olvasd el és értékeld magadban a telefont hogy neked mennyire tettszett aztán próbáld meg a barátnőd szemével nézni a dolgokat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Szerintetek milyen telefon a Nokia 6650

http://nexus404.com/Blog/2008/03/03/nokia-6650-gps-multimedia-cell-phone-coming-exclusively-to-europe-via-t-mobile
http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_Nokia_6650.asp

Nem tudja vki milyen témák mennek rá?:) mert symbian 9,2 es...:\

Köszi,heló

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

gondolom a második link ez akart lenni :)

 

http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_nokia_6650_T-Mobile.asp

 

telóról: kamera gyengus, wifi nincs, amúgy rendben van a teló, vhol felső-középkategória környékén lehet szvsz

 

mennyiért tudnád megvenni?

 

téma pedig s60v3-ra való sis formátumú :)

Link to comment
Share on other sites

hát most sajna nincs sok időm szóval áraba nem tudom hogy kb hol van csak úgy tippelek de figyelmedbe ajánlom a nokia n73-at ;) nekem olyan van és nagyon megvagyok vele elégedve ráadásul symbianos! ami manapság már elég hasznos tud lenni

de ha mindenképp az a 2 közül szeretnél választani akkor aztat válazd emeik újabb ;)

Link to comment
Share on other sites

most sok helyen kínálják az n73-at "akciósan"... :) gondolkodtam azon hogy veszek egyet de inkább még várok . Annyira nem sürgős és pár dolog nem tettszik benne.

 

Szerintem nem olyan jó telefon se a 6280 se a 6288 . Sok apró hiba,állítólag lötyögős összeszerelés,s40 rendszer ami elég buta egy ilyen telóhoz és 2megapixeles kamera ami már szinte alap.

Link to comment
Share on other sites

mik nem tetszenek benne? :)

 

igazából megfogattam hogy ha már veszek akkor olyat ami 3évig legalább jó. Most akkor már nem vennék egy 3megapixeles kamerás telefont ami ugye nem is most jött ki,kicsit régebbi a symbian,a hátlap nagyon nem jön be...és persze ami már fontos nekem a wifi :) Én azt mondom hogy egy remek telefon csak nem nekem. Mert tényleg nagyon jó teló de van pár dolog ami nekem fontos én pont nincs benne.

Link to comment
Share on other sites

na akkor

a kamera 3,2 megapixeles xD nem 3

a symbianjának semmi baja ez a 9.1es bőven jó még 1 darabig (haveromnak 6. v 7. valahanyas van és meséli hogy mien jó mert sokminden van rá meg minden)

hátlap hát az ízlések és pofonok ... nekem pl hasznos hogy védi a kamerát mert sokat utazom

és hát a wifi az tényleg jó lett volna bele de a hiányába 1szerűen én nem tudok belehalni...(lehet hogy neked fontos nemtudom hogy mire használnád de hát hogyha kell)

 

és hát akkor esetleg még az n80-ast tudnám ajánlani igaz h symbian 9.1 de mondom hogy ez bőven jó szerintem

és majd még utánanézem hogy mien telefonok vannak még így jóárban

1ébként szabad tudnom hogy mien árban nézelődjek?

Link to comment
Share on other sites

Nekem sincs semmi bajom vele csak csatlakozni tudok az elöttem szólóhoz, de a Wifi az tényleg hiányzik belőle és nem lehet pótolni :( Tehát aki használná vagyis szeretné az ne ilyet vegyen.

 

Pozitívumként szóljon az a Wifi kontra mellett, hogy rengeteget bír az aksija, ellentétben a wifis sokmegapixeles utadjainál... nekem sok telefonálással és rengeteg fényképezéssel is bőven kibír 2 napot, úgy hogy napi 10-50 képet készítek (imádok fényképezni), emellett kb 1-3 órát telefonálok! Ha nem piszkálom 3-4 napot is lazán kibír egy fél éves aksival! ;) Azért ez szerintem egy Symbianos 3,2megapixeles okostelefonnál nem rossz(!) ;) Volt régebben egy Wifis N91-esem annál a Wifi (fullra feltöltött aksival) 2 és fél órát bírt <_< Egyébként naponta kellett tölteni és elég friss aksival használtam!

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Abban akkor egyetértünk hogy jó kis teló az n73 ;):D

Amúgy lehet félreértettetek engem mert én most nem szándékozom telefont venni ,csak leírtam a véleményem az előttem ajánlott telefonról és utána a két másikról amit fdavid91 nézett ki magának. Most pénzem sem lenne telefonra ,be kell érnem egy jó öreg 6230-as telóval. :D Rendes kis jószág ,bár szegénynek lassan már minden baja van.

Szerintem megvárom az érintőképernyős nokiák első pár darabját ,az iphone 3g-t és addigra még biztos fognak jó telefonok kijönni. Aztán karácsony tájékán lesznek akciók és premierek ,addigra lesz spórolt pénzem és persze ki lehet egészíteni karácsonyi ajándékként. :)

Link to comment
Share on other sites

SE-t nem sosem vennék :) (na jó persze ha tényleg olcsón és valami jó kis teló lenne és persze más gyártónál nem találnék megfelelőt akkor talán) Apple,Nokia és Motorola telók azok amelyeket bírok. Nokia azért mert a mobilpiac királycége és nagyon jó telefonjaik vannak. Motorola talán azért mert valahogy megfognak a telefonjai(z8,v9,v3,....)és minden telefonom nokia volt kivéve az elsőt ,egy motorolát . Az Apple meg két sok buta hibát tartalmazó de felhasználóbarát és profi telefont készített eddig. Várom a 3.-at :D

Link to comment
Share on other sites

....Szerintem megvárom az érintőképernyős nokiák első pár darabját...

 

Én már láttam érintőképernyős "N95"-öt, sőt "N73"-at is :lol:

De ez eddig csak a kínaiaknak jutott eszébe hogy csináljanak érintőképernyő "Nokiát" :)

 

 

most majd egy Nokia 5310-es telót akarok venni . Szerintetek megéri megvenni ?

 

Ha nincsenek nagy igényeid tudás szemszögéből akkor szerintem megéri!

Egyik ismerősöm is ilyet vett, én egy Symbianos Nokiát ajánlottam neki, de ő sose használná ki a Symbiant, meg nem is nagyon ért hozzá szóval bőven jó neki ez a telefon. Zenehallgatás, fényképezés, telefonálás... ha csak ezeket használod és szeretnél egy vékony szép kijelzős telefont, akkor neked találták ki! ;)

 

 

Nokia 5310 teszt:

http://mobilarena.hu/hir/nokia_5310_xpressmusic.html

Link to comment
Share on other sites

TrueMaster: a Batman filmben meg megcsodálhatod augusztusban is az új nokiát(igaz pár másodpercig :D ) és még az időn kijön az első pár teló. Az 5800 Xpresz Média lehet az első amit elvileg felső-középkategóriába sorolhatnánk mivel 3,2-es kamera,wifi,gps és még jópár dolog lesz benne de a nokia szerint még lesznek ennél bőven jobb telók is a felsőkategória számára ,sőt nem rég olvastam hogy az alsóbb szinteken is szeretnének érintős telót bevezetni jövőre. Most kezdtem telóra gyűjteni és karácsony környékén fogom megvenni. 3 gyártó jöhet szóba nálam . A Motorola(Zn5,és lesz még egy új érintős) ,Nokia(érintős),Apple(iPhone 3g). Igazából motorolát szeretnék mert nem tudom miért de a kedvenc gyártóm a nokia mellett. :) A zn5 nem egy nagytudású készülék és nem is érintős viszont ami nekem kell az benne van(wifi,5megapixeles kamera,viszonylag nagy kijelző ,jól néz ki ,és mp3lejátszónak is jó). Szeptembertől kezdik árulni 80 körül az karácsonyra legalább egy 10-est ugrani fog . Október-November környékén jön az érintős nokia és valamikor akkor az érintős motorola . Megvárom a tesztjeiket és ezek közül fogok választani. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ha mindenképpen ez a két teló közül kéne választani akkor szerintem w610i. A kamerája nagyjából ugyan olyan mint a másiké ,autófókuszos és két megapixel. Zenei téren nem is kétség hogy melyik a jobb más extrát amivel nagyon elverné az egyik a másikat nem tartalmaznak.Még az ár lehet döntő.

Link to comment
Share on other sites

 http://mobilarena.hu/teszt/se_v640i_tobbet_elegansabban/bevezeto.html

itt egy kis teszt ha többet meg akarsz róla tudni. Nem tudom milyen árban van most de én nem vennék ilyen telót . Persze lehet más az igényünk (sőt biztos) :D Végül is középkategória alsó része.

Link to comment
Share on other sites

 http://mobilarena.hu/teszt/se_v640i_tobbet_elegansabban/bevezeto.html

itt egy kis teszt ha többet meg akarsz róla tudni. Nem tudom milyen árban van most de én nem vennék ilyen telót . Persze lehet más az igényünk (sőt biztos) :D Végül is középkategória alsó része.

Köszi.

Most olcsó nagyon ez a teló,19 980,és nekem ennek a tudása pont elég.

Ehhez adnak USB-kábelt?

Link to comment
Share on other sites

vodafone-nál csak annyit írnak hogy szinkronizálható a számítógéppel. Szerintem adnak hozzá de aztán ki tudja :D max pár ezerért veszel hozzá egy kábelt .

 

Vans: nem kérdés hogy K850i :D

 

Olvasd el a tesztet,főleg a multimédia részét. Sok dolog nagyon hasonló vagy ugyan olyan mint a walkman mobilban és a többiben meg veri .

 

http://mobilarena.hu/teszt/sony_ericsson_k850i_nehez_belekotni/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...