Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Plusz még egy szavazat a SonyEricssonra. K750i, szerintem már nem is gyártják! 4 év "stresszt" kibírt, rendesen le lett amortizálva, több mint 4500 kép lett vele készítve, meg egyéb nyalánkságok. Most megért a cserére, szerintem a C510 vagy K800valahányas vagy valami hasonlóra lesz lecserélve. Nokia is jó, de úgy vettem észre, hogy a név az nagy csak. Na, ennyi elég.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sziasztok!

én is teló vásárlás előtt vok

t-mobilos előfizus most egészjók vannak.persze 24 hónapra :angry:

mindenképpen androidosat akarok,szerintetek melyiket?

 

SamsungGalaxy spica

 

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro

 

T-Mobile G2 Touch

 

T-Mobile Pulse

 

T-Mobile Pulse mini

 

én eggy kicsit a t-mobile pulse mini felé húzok.....

vélemények?

köszi

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

iidavid: Döntsd el hogy mit szeretnél, olvasgass bőséggel teszteket! Ez már olyan kategória amiben magad kell döntened, mindegyik telefon nagyon jó.

 

vgyuszko: olcsó húsnak híg a leve. Samsung galaxy-ra egy szavazat. Talán a G2 touch is jó még. X10 mini menőmanóknak. :)

 

valak: Előfizu(24hó,12hó) vagy domino? nem mindegy ár szempontjából.

 

http://t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/akcios_arvaltozas

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

üdv! egy olyan telefonra lenne szükségem ami legalább annyit tud mint a nokia e52 viszont auto focusos. az ok egyszerű volt ilyen telóm nagyon szuper volt viszont a zh-kat nehezen tudtam vele jól lefényképezni. arra pedig nem mindig van lehetőség hogy több képet csináljak. most 5800-ám van szóval érintőképernyős mobil az nem kell. árban pedig maradjunk ebben a részben ha kérhetem.

Link to comment
Share on other sites

Ezt most írd már le légyszíves értelmesebben mert valahogy én nem tudtam felfogni.

Volt e52-öd ami af-es volt és nehezen tudtad fotózni a zh-kat?

Milyen telefont szeretnél? Olyan tudásút mint az e52, és ne legyen érintős?

 

szerk.: értem-> másik topik

Módosította Daniels
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Samsung S5230 -as készülék vásárlása előtt állok.

http://mobilarena.hu/teszt/samsung_s5230_tudja_hogy_mit_akarsz/bevezeto_csomagolas.html

Azért esett rá a választásom, mert ennyi pénzért szerintem megéri. Eredetileg Nokia N73 -ra fájt a fogam, de szinte ugyan annyi az áruk.

Nekem csak telefonálásra és legfőképpen zenehallgatásra kellene. Headsettel, akár nélküle.

 

Várom az észrevételeiteket a telefonnal kapcsolatban!

Link to comment
Share on other sites

mobiltelefon kellene tesómnak 50-60 forintig. ami fontos az az hogy wifis legyen illetve gyors.most az 5800ám használja amit lassúnak talál ez részben igaz is. szóval olyan kellene ami nem gondolkozik annyit. én nézegettem de nem tudtam eldönteni melyik is jobb mert egyik oldalon ez másikon meg az... kipróbálni mindent meg nincs lehetőség. ja és nem úgy legyen 60e a telefon hogy kis túlzással a lelkem is eladom a szolgáltatónak...

Link to comment
Share on other sites

MGvok: Jó telefon az S5230. De csak jó. A samun csak 2 téma van, piros és zöld. Sokszor lassú a telefon, főleg ha több dolgot csinálsz egyszerre, viszton jó a naptár funkciója, a telefonálás is kellemes, az aksi pedig kitűnő. Mielőtt megveszed, mindenképpen nyomkodd meg valahol(médiamarkt, t-mobile,vodafone,telenor stb...)

 

atis.89: LG GT540 optimus, Nokia X3 touch, Samsung galaxy 3, Samsung wave 723, BlackBerry 8520, esetleg HTC 50-60 körül már van neten. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok.

Szeretnék telefont venni, persze van egy két elképzelésem mi legyen benne meg mien márka legyen meg ilyesmi, csak annyi telefon jelölés van, hogy már nem tudom merre keressem. szoval rövedien az elképzeléseim

-Nokia vagy Sonyericsson jöhet szóba

-érintö képernyős legyen

- tudjon wifit, GPS-t (itt nagyon fontos, hogy ne a google mapet nevezzuk gpsnek mert az nem az!! hanem pl. olyanra gondolok, mint a samsung omnia esetében, hogy képes futattni az igo8 szoftvert.)

- csináljon elfogadható képet, mert néha ez is kell :)

- az nem árt ha fm rádio is van benne, mert sajna néztem olyan tipust amibe nem teszik bele még mindig

 

igazábol nagyából ennyi elvárásom van, tudom, hogy amit itt felsoroltam nem 20 ezer forintos telefonba lesz benne tulajdonképpen annyit várok, hogy típusokat írjatok nekem, mert míg régen SE esetébe meg volt, hogy a W sorozat a walkman mobil a T sorozat a "csucs" pl. t610 régen az SE első kamerás mobilja ahogy nézegettem mostanában nincsneek ilyen egyértelmű jelölések mert inkább neveket adnak nekik. ---> ebböl kiderul az is, hogy hát nem mostanában vásároltam mobil telefont. :)

 

a segítséget előre is köszönöm és várom a típusokat vagy inkább mai mobilos piacot nézve a neveket. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sony Ericsson X8 esetleg feljebb X10, ARC

Nokia N8, X6, mást nemigen tudok mondani eléggé szűkre lőtted a zónát. De ezen kívül:

 

Samsung Galaxy ACE, Galaxy Mini, Galaxy 3 drágábban Galaxy S, Galaxy neo, Galaxy S 2. Bár az iGo 8-al nem vagyok tisztában annyira.

Link to comment
Share on other sites

Most vettem egy X8-as SE-t. Kamera nem egy csúcs, de minden más okés amit mondtál, igo is megy rajta simán, én ajánlom ha pl az X10-et túl nagynak találod. A fülese gyárilag elég gagyi de mivel szabvály 3,5ös jack kell bele ez simán orvosolható. És ami a legjobb 35-40ért simán megkapod újonnan minimum 1 év garanciával+2gbos memkarival.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

 

Egy samsung galaxy Ace-en gondolkozok, a netről rendelem kártyafüggetlenül.

Két lehetőség van: bolti garanciával 45.000 Ft.-ért megtudnám venni.

A másik lehetőség a samsungos garancia ám így 60.000 Ft lenne

 

ti melyiket választanátok?

 

Azért gondolkodok ennyit rajta mert nem tudom hogy ez a telefon milyen meghibásodás terén, és vidéken lakok, ráadásul van a közelbe samsung szervíz. Pestre felcipelni macerás és drága lenne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nekem is most jár le a 2 éves hűségem, így a jövőhét folyamán vennék új telót. 2 készülék között gondolkozok, az egyik a Galaxy Ace a másik pedig a Wave II. Szerintetek? Android vagy Bada?

Kicsit olvasgattam és az androidnak már nem jósolnak nagy jövőt, az igaz, hogy sokkal de sokkal több minden van az android marketen (bár ebből szinte 90% szemét) de a bada még csak most indul be.

Sok az érv és ellenért mind2 készüléknél épp ezért nem tudok dönteni.

Link to comment
Share on other sites

Ez hülyeség.

Ha az Androidnak nem jósolnak nagy jövőt akkor miért minden harmadik készülék azzal az OS-el fut?

És miért mondják a legfejlettebb mobil OS-nek?

 

A Bada meg szerintem egy vicc.Olyan undorító menürendszere van mint a régebbi LG telóknak.

Szóval ha rajtam múlna akkor a Samsung Ace-t venném meg.

Link to comment
Share on other sites

Köszi a válaszokat, viszont bejött a képbe még egy teló, ez pedig a Sony Ericsson Xperia Neo.

Krass: én nem értek hozzá, eddig nem volt okos telóm, csak elég sokat olvasok mostanában és abból ezek jöttek le. Igen, a Bada most még tényleg egy 0, de stabil és mindenki a 2.0-át várja. Az Android a nyerő most, bár a hírek szerint több nagy vállalat is perli a HTC-t (és egyben az Androidot) szabadalomsértés miatt. Meg ugyebár az Android-ot nem CSAK a google fejleszti így akár mikor beüthet a gebasz. Itt nem a holnapra kell gondolni, hanem évekre. Mégegyszer mondom, ez nem az én véleményem, mert fingom sincs ezekről a dolgokról. :)

Link to comment
Share on other sites

Teljes mértékben egyetértek Kr@sstheon1y-val. :)

 

Nekem androidos telefonom van és nem adnám el semmiért... Ez a jelenlegi legjobb, legmegfizethetőbb. A neo egy nagyon jó telefon, talán jobb mint az Ace. Olvasd el a teszteket mobilarénán. Mindkettő fent van!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...