Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

Hello!

 

Háát nem tudom. Samsung HD jó lenne, csak nem lehet T-Mobile-nál kapni még, vagy rosszul tudom? :)

Amúgy én is egyre Nokia felé húzódok, nem tudom még, de lehet az lesz a végén. :D

Ha valaki tud még ajánlani hasonlókat, szívesen várom :D

 

üdv.:miszkyy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sziasztok!

Telefonváltás előtt állok, "táccs szkrínes"-re gondoltam, méghozzás Samsungra!

3 Telefon jött szóba:

Első,és egyben legjobb: I8910 HD - Elég drága, de szerintem megéri az árát, vagy várjak még??

Másik: Samsung Jet (S8000) - Tesztek szerint elég lassúcska, és ahhoz képest elég drága

Harmadik: Omnia (i900) - Kicsit régi cucc, de tudja amire szükségem van

 

Mi a véleményetek?? érdemes esetleg várni, hogy esnek az árak, fejlesztenek esetleg valami új szoftvert (pl: a Jet-re!!!)

Link to comment
Share on other sites

Mennyit szánnál rá Chipi?

ha van elég pénzed akkor mehet a HD...

ha nincs elég, érdemes várni 2-3 honapot a HDra :)

az I900 sem túl gyors, ajánlottak az 5800.ér de nem mentem bele a boltba.

inkább n95 8gb lett belöle.

 

Viszont a HD tényleg jó (jól kezeli a 3D-t és nem lassu)

nem mellesleg indiában 1 Ghz-s procival mutatkozott be, ami igencsak érdekes mert europában 600Mhz-s procival van. Ha igaz ez az indiai hir akkor lassan ide is eljut és arra érdemes lesz várni tényleg.

 

Csak samsung érdekel?:)

HTC sem rossz minöség pl.

 

Meg természetesen felhivom a figyelmeteket hogy jövöhéten lesz a Nokia World...

bemutkozik sok uj készülék, köztük n97 mini is :)

olcsobb lesz mint a sima.

Link to comment
Share on other sites

Azaz igazság, hogy nem tudom mennyit szánnék rá!!

Ha 300Ft-ért kapnék értelmes telefont akkor annyit!!

Most E65-öm, van azt kellene cserélni, gondoltam E66-ra, de jobban bejönnek az éritősők, illetve én mindig úgy vettem telefont hogy Nokia utána Samsung, ezt a hagyományt akarom folytatni :)

Szerintem akkor még várok a HD-ra!

 

Köszönöm a segítséged!!!

Majd még jelenkezem, mert gondolom addig még kiadnak 8-10 új telefont is, és hátha lesz jobb!!!

Link to comment
Share on other sites

Hi !

 

Nekem legutóbb egy Nokia 6233-as /ha jól emlékszem, egyébként céges/ adta be a kulcsot / 4-szer romlott ell, mindíg szoftver frissítéssel javították, a negyedik alkalommal kértem egy új készüléket, Samsungot/ . Az új Samsungal is vannak gondjaim, időnként elveszek a térben, azaz nem hallanak. Régebbi tapasztalatom, hogy anno Ericsson és Motorola mobilokkal nem volt gondom. Konklúzió > az említett márkákból fogok választani a legfapadosabb verziót.

Nekem az a lényeg, hogy tudjak telefonálni minden megkötöttség nélkül, a többi nem érdekes.

 

 

Üdv.: Dadus

 

/gondolom most sok ember felszisszen, akiknek a sok, időnként felesleges és nem használt szolgáltatás is lényeg, de nekem az alapszolgáltatás a legfontosabb, hogy kielégítően működjön/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

3250, N95, N82,N81, E51,E66 stb...

 

eléggé sok ilyen telefont tudok...

 

====

 

Nem hiszem hogy lesz V3-am, a hülye csaj akitől veszem ragaszkodik az 5rugóhoz, de 4 éves telefonért nem adok csak 3 v 4 ezret...kitudja mikor lesz szalagkábeles...nem is beszélve arról hogy votkás...

 

Ma láttam 15-ért V3i-t, és 12-ért 5200-t szerintetek megéri?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
...Nem hiszem hogy lesz V3-am, a hülye csaj akitől veszem ragaszkodik az 5rugóhoz, de 4 éves telefonért nem adok csak 3 v 4 ezret...kitudja mikor lesz szalagkábeles...nem is beszélve arról hogy votkás...

 

Ma láttam 15-ért V3i-t, és 12-ért 5200-t szerintetek megéri?

 

 

Ha nagyon tip-top állapotba van akkor megéri :) De annál többet biztos nem adnék érte.

De én azt mondom mindenképp V3i a sima V3 szerintem sz@r.

 

A másik meg hogy csajtól nem veszek még egyszer telefont, pont a V3i-met vettem egy csini lánytól, aki a műkörmeivel szétküldte a billentyűzetet :(

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Nagyon nézegetem az LG KM900 Arena-t. Mi a véleményetek róla? Azt írják, hogy jó kis telefon, csak a fényképezője nem a legjobb, bár ez nem érdekel. Meg írják azt is hogy jó teló, de LG-t soha nem vennének. Nem szeretnék befürödni vele, úgy mint az SE K850-el. Tele gyári hibákkal. <_<

Illetve itt van még a Nokia 5800, amiről szinte semmit nem tudok. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

s5230 helyett inkabb már F480 ha samsungot akarsz, és sztem kb egy árban is van..

 

ugye wifi ilyenek nincs benne de szerintem F480 tetszetösebb :)

 

 

RED 659

 

az android valoban jo választás a következö nekem is azlesz!

viszont sok gyárto fog kidobni androidos telót nemcsak HTC. Motorola LD stb Acer..

 

a motorola droid elég jonak tünik amugy :)

 

most egy winmobilom van, ezsem rossz.

Link to comment
Share on other sites

Daniels!

 

A Samsung S5230 ról annyit hogy én is ezt akartam megvenni de semmi különlegeset nem tud.Érintőképernyő és ennyi.

 

 

Barátnőmnek 3 napja van S5230, újonnan vettük. Megnéztem, nekem bejött. Kis aranyos és jópofa telefon :) Igaz tényleg nem tud valami sokat, de szép a képernyője, szépen szól, fülese is elég jó. Képeket is szépen kezeli, de sajnos a beépített kamerája nem valami nagy szám. Nem csinál valami szép képeket :(

 

Mondjuk barátnőmnek tökéletes, ő úgysem használna k ennél több tudást :)

 

 

Én meg vettem másodlagos telefonnak egy Motorola V9-et az N95 8GB mellé.

Tehát most van egy okos és "mindent tudó" telefonom, és egy csillivilli de elég szegényes tudással rendelkező telefonom :)

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Köszi az infokat a Samsungról, közben lett két új esélyes:

 

-Nokia N95 használtan

-Sony Ericsson C510

 

A sony viszont nagyon bejön, pedig nem szeretem, érdekes hogy valami új van benne, ami még engem is-mint nokia fant- megfogott. :) Elegáns telefon.

 

c510.jpg

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

Szerintetek melyiket lenne érdemes megvenni? (nem muszáj ezek közül de ár az kb 70-80e, nem lenne rossz benne bluetooth, wifi, (gps), 2-3 vagy több megapixeles kamera (fényképező <_< ))

Ilyenekre gondolok: (symbian-os vagy windows mobile-s nem lenne rossz, nem tudom mi a vélemény róla)

Samsung GT-S8000, Samsung SGH-I900, (Sony Ericsson W960i), Samsung SGH-i8510, (SonyEricsson XPERIA X1)

Link to comment
Share on other sites

mennyit szánnál telora?

 

kb. 40ezret, sajnos nincs most több... :)

 

Egyébként a Samsung kiesett, ma néztem osztálytársamét, öcsém egy 800kb-os képet 10mp-ig nyitott meg a telefont...gyors! :D

Marad a Sony C510, de van még pár jobb féle Nokia is pl. 2700,2730...de nemhiszem h ilyen telefonom lesz

szerintem marad a Sony C510, és mellé a Nokia N70 másodlagosnak.

Nagyon leharcolt állapotban van, azért szeretnék egy olyat ami többet is tud és elegáns is. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nos én két telefon között hezitálok. mind kettő nokia az egyik 5800 a másik N95 8Gb. csak azt nem tudom melyik lenne a jobb. föleg a wifi miatt fogok váltani(jelenlegi telómba nincs). nagyjából mind a kettő ugyan azt tudja. van benne gps, kamera egyiknek se rossz az egyik 8gb a másikhoz adnak annyit. szóval nem igazán tudok dönteni. akinek esetleg volt már mind a kettő az jó lenne ha segítene. mondjuk akinek csak az egyik van vagy volt az is leírhatná véleményét.

Link to comment
Share on other sites

Hát nekem a KP502 nem nagyon jön be, a Samsung kérdésesebb nálam is...

 

Jelenleg nálam a Sony C510 vs Samsung S5230 csata zajlik...nemtudom melyik legyen! :(

Kicsit érdekes ez a vacilálás, látván, hogy a másik topicba ahol felhördült a nokia vs samsung, hogy ott a samsung ratyi és 2 hónap alatt tönkremegy (mellékes, hogy nekem 2,5 éves samsung e250-em van), de szerintem az S5230-al rosszul nem járhatsz, én is azt veszek, és még nemhalottam felőle nagy mértékű hibát, csak azokat amik egy érintő képernyősnél megvannak (sérülékeny, de 1 tokkal semmi baj nem lesz).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...