Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

HTC elég jól berobbant a piacra (2-3 éve).

 

amugy mi a progi neve amivel youtubeozol?

 

Én a MobilTubia nevezetű programot használom de van millió1 amivel lehet YouTube-ozni, lehet talán jobbak is vannak, nekem ez bevált :)

 

HTC készülékek tényleg jók, viszont nem lehet úgy bővíteni szoftveresen mint pl a Nokiákat.

Viszont azért a Nokia szerintem már haladhatna ott, hogy egy 150ezer Ft-os telefont úgy csinál meg, hogy legalább a .avi kiterjesztésű videókat lejátsza... <_< Az egy dolog hogy sok mindent le lehet hozzá tölteni, de azért jó lenne ha egy ilyen telefon alapból tudna már egy csomó mindent, nem utólag kéne szoftveresen pimpelgetni, hogy lenyomja a HTC-t... gyárilag nem nagy cucc feltenni rá egy ilyet, de biztos megvan az ok amiért kihagyták, nemhiszem hogy csak figyelmetlenség lenne... vagy mégis? :)

Link to comment
Share on other sites

Hát ez attól függ hogy mire használod, vagy mire szeretnéd használni a telefont.

Ha megelégszel a gyári "tudásával", akkor HTC, de ha szeretnél minden hülyeséget, programot, játékot, témát stb rátenni, akkor a Nokia inkább neked való.

 

Egyik munkatársamnak van egy HTC készüléke, azt is lehet bővíteni Windows Mobile programokkal, de azok szerintem nem igazán hasonlíthatók össze egy Symbian alkalmazással... Az ilyeneket inkább komolyabb üzletembereknek találták ki, míg a Nokiát inkább a fiatalabb, modernebb generációnak szentelték szerintem :)

 

Apropó:

Barátnőmnek szeretnénk venni egy Dual SIM-es telefont, amiben egyszerre 2 SIM-et lehet használni, nézegettük hogy milyenek vannak, találtam egy Iphone klón-t, rákerestem és neten egész jókat írnak róla :) Mármint így szoftveresen... barátnőm nem igazána tudását akarja feszegetni, max képeket nézegetne rajta, zenét hallgatna meg ilyenek....

 

Hallott már valaki a "SciPhone i68" nevezetű készülékről? Esetleg van valakinek valami véleménye / tapasztalata erről a készülékről?

22 ezer Ft-ért láttam neten, nemtudom megérné-e megvenni, a fene se tudja mennyire gagyi ez a készülék...

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355">

 

Egy ilyen videótesztet találtam róla...

Link to comment
Share on other sites

Lehet hogy beleugrunk, találtam egy srácot aki személyesen adja át és nem használt.

Olyat nem mernék venni ami postán jön és a fizetés után várni kell rá 14 napot :(

 

Ha jó akkor megvesszük aztán majd írok róla kritikát hogy milyen :)

Amúgy nem tudu / nem tudjátok hogy lehet az ilyeneket magyarosítani? Mert láttam neten hirdetik hogy 5ropiért megcsinálják, de gondolom nem nagy művészet, hátha én is megtudnám csinálni :)

Link to comment
Share on other sites

Igen én is ott néztem, van aki Magyarosítva árulja és van aki nem.

Amit mi néztünk az angol, barátnőmnek kell a telefon, ő meg inkább annak örülne ha magyar lenne :D

 

Utánakérdezgettem embereket, de mindenki azt mondta hogy kínai telefont ne vegyek, de ahogy néztem ez egy elég korrekt tudású / minőségű koppintás. Reméljük nem lesz vele gond. Mondjuk elvileg 6hó gari van rá. Mondjuk 22-ért mit vár az ember egy ilyen "csoda" telefontól.... :)

Link to comment
Share on other sites

egyértelműen f305. legalábbis amíg tart a vodafone "hozd vissza" akciója, ha szolgáltatónál akarod venni. Egyébként ugyanazt tudja mind2 teló. Csak azért mert walkman, most nem éri meg azt venni: az f305-ben levő lejátszó is nagyjából ugyanolyan, csak nem sárga-fekete, hanem fehér. Nekem tetszik az f305, egyedül a "mozgásérzékelőt" tartom kicsit becsapósnak.

 

szerk.: Amit így hirtelen hozzátennlk, az az, hogyha vodánál veszed/rendeled, fehér f305-öst kapsz, ami szerintem eszméletlen jól néz ki, még ha a képeken nem is látszik. Nem kizárt, hogy ha üzletben veszed akkor van más szín is, de neten csak fehér van.

 

a kamera ilyen képet csinál:

 

F_nyk_p_0031_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Azt szeretném megkérdezni, hogy a két telefon közül szerintetek melyik a jobb. Illetve ha valamelyik telefon van valakinek akkor mi a véleménye róla.

 

LG GT 500

http://mobilarena.hu/teszt/lg_gt500_kicsit_retro/specifikacio.html

 

Nokia 6220 classic

http://mobilarena.hu/teszt/nokia_6220_classic_belviszaly/specifikacio.html

Link to comment
Share on other sites

Én a Nokiát venném meg, eddig 4ilyen márkájú telefonom volt, mindegyiket azért adtam el, mert újabb típust vettem, nem azért, mert elromlott...amúgy LG DVD és CD írom van, 3évesek, tökéletesen mennek...de telefonban tuti nem vásárolnék ilyen márkát!

Link to comment
Share on other sites

helosztok! hamarosan szeretnék venni új telefont a régi már "elég régi" :D mindenféleképpen érintőképernyőset szeretnék és lehetőleg 100e alatt. már nézegettem telefonokat mindegyik jól néz ki, wifit mindenképpen szeretnék bele és azt olvastam h a Symbian op rendszer nagyon jó. légyszi segítsetek ár/érték arányban melyiket éri meg megvenni? és persze nem előfizetéssel szeretném megvenni, előre is köszi a segítséget

Link to comment
Share on other sites

Hali emberek!

 

Megvettem a "SciPhonne i68+" készüléket :)

Tesztelgettem, egész jó :) Minden működik benne amit leírtak, a Shake funkció, a képforgatás stb...

Azért egy Iphone-al nem vetekszik, egy kicsit lassabb meg a kijelzője az ujjérintésekre nem mindíg reagál (cerkára tervezték), de ha belejön az ember már lazán lehet benne szörfözgetni kézzel is :)

A Dual SIM is tökéletesen működik, igaz a képeken csak egy SIM volt benne... Összességében én azt mondommegér ennyit :)

 

Image1366_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Image1367_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Image1369_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

U.i.: Ezt azért írtam ide, mert megígértem ha meglesz akkor írok róla néhány sort :)

+ mellékeltem 3db képet is ;)

 

U.i.: A képeket néha sokáig tölti, mostanában szarakodik a kepfeltoltes.hu :(

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Lassan két éve hogy kiválasztottuk a fórumon a Viewty-t :) Azóta is megy, de már annyi pontom van a T-Mobile-nál, hogy muszály leszek levásárolni (Mert lejár) :D

Szóval a válaszásba két teló esett bele:

 

Apple iPhone 3G (Lehet hogy S de még nem tudom)

Nokia N97

 

Szerintete melyiket érdemes megvenni? Ha csak a technikai hátteret nézzük, (Tudom hogy az iPhone nem ér annyit) és nem az árát. :)

 

Köszönöm előre is :)

üdv.:miszkyy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...