Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Nekem fontos lenne, hogy valaki aki ért hozzájuk, az válaszoljon, mert a telefonokhoz egyáltalán nem értek, nem a fő profilom.

Mivel ellopták a készülékem és vele az mp3 lejátszómat, olyan telefont szeretnék a Vodafone-nál venni, ami a kettőt ötvözi. De nem olyan szinten, hogy ha zenét hallgatok, akkor valami kattog a fülemben, hanem tényleg szépen szóljon. Nokia telefon lenne a legjobb, habár, ahogy nézem most már más gyártók is kezdenek az élvonalba jönni. Tehát, összegezve, egy előfizetéssel ellátott, középkategóriás mobil kellene, aminél az mp3 lejátszás van előnyben részesítve.

Link to comment
Share on other sites

köszi, után is nézek akkor most, hogy milyen ez a telefon, symbian addig sem kellett, azután is szerintem megleszek nélküle...

 

https://secure.vodafone.hu/keszulekek/keszulek_kereso/keszulek_kereso_hu.aspx?deviceId=288

 

Ezt találtam, szerinted megér ennyit, mert akkor holnap meg is venném! :)

Link to comment
Share on other sites

Most vettem bele 2500 a Vaterán egy 4GB-os MicroSD kártyát, ha jól olvastam, akkor lassulás nélkül tudja majd használni, úgy meg azért már egy elég ütős mp3-as telefon lesz, nem? :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem egy korrekt készülék az 5310 :) Egyik barátnőmnek volt ilyen telefonja. Ő is csak zenét hallgatott és telefonált vele. Egy jó füles azért lehet hogy tényleg nem árt hozzá ha még jobban élvezni akarod a zenét. :)

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

nekem olyan telefon kéne amibe van beépített WLAN meg GPS. ha lehetne nokiát vennék. de azért sztem számít milyen erős benne a GPS jelfogo meg a WLAN elkapó. ha esetleg van vkinek személyes tapasztalata azokat szívesen olwasnám. :P

 

u.i.:

mindenképpen mobiltelefont szeretnék és nem egy PDAt amibe lehet sim kártyát dugni. szowal nem pda+mobil kombo csak mobil with WLAN+GPS esetleg mp3 lejátszás

Link to comment
Share on other sites

Kellogem: Nokia N95 vagy Nokia N95 8GB :D

Nekem ilyen van és tökéletes :)

 

Más:Szerintetek is szar a Nokia N96?

Gondolkoztam hogy majd év vége fele lecserélem a telefonom, de nem tudom melyik lehetne méltó utódja ennek (N95 8GB). Sokan az N97-est mondják hogy arra cseréljem le, de nekem az annyira nem tetszik :(

Van egy PDA-m, de nekem annyira nem jön be ez az érintőképernyő... szépnek szép, jónak jó, de hogy mindennaposan itt tapogassak ide oda arra nem kell :D

Link to comment
Share on other sites

n97 nekem bejövös.

 

n96 lassú enis nezegettem hogy lecserélem az 5800át.

akarok egy masikat már..

de az n85 jobb az n96nál.

 

 

Kellogem: nokiánál lehet válogatni mert sok wifis GPSes jo telefonja van.

5800 is jo N széria is jó és E széria is jó.

szoval attol függ kb hogy mennyit szánsz rá és hogy ujat akarsz-e vagy használtat.

 

üdv

Link to comment
Share on other sites

Ezt máshova írtam, de ide is tartozik:

 

Ma ugye bementem, hogy vegyek új telefont...a Nokia 5310es 25.000 lett volna előfizetéssel...mivel én már alapban az voltam, azt mondták, hogy 20.000 megkapom...erre megkérdezték van-e rossz, nem használt készülékem. Mondom hogyne lenne...erre bevittem egy 3330-ast, amit már be sem lehet kapcsolni és így 10.000megvettem, a régi havi 3500-ös tarifámmal, amit full lebeszélhetek, igaz két évig nem válthatok, de én imádom ezt a csomagot. Hazaérek, belépek msn-re...van egy lány akivel mostanában sok sms-t váltottam, írja, hogy a tapolcai rendőrség ma felhívta. Megvan a készülék, az mp3 lejátszó...holnap mehetek érte! Szóval ez az én napom... :D

 

Amúgy a rendőrség, hogy kapcsol be egy olyan telefont, ami pint kér? vagy a simet nézték meg?

 

Jah és a régi telóm, Nokia 6234-es, fél éves, papírja nincsen, 512-es SD van benne és Vodás...semmi karc, mennyit kérjek érte?

Link to comment
Share on other sites

TrueMaster: N85 vagy n86 lenne neked jó. Az N86 most a nem érintős csúcs. Gyors,jó kamera,nokia,gps,wlan ...mi kell még ? :D

 

RED 659:Biztos lejjebb megy majd . Talán 10-30 ezerrel mehet lejjebb a gmseknél. A T-mobile nem tudom ,hogy egyáltalán fogja e csökkenteni a 3G árait .Valamennyire muszáj lesz nekik is de elég hülyén szablyák az árakat sajnos.

 

Flóri Bá:A 6234-es telót kb 10-15 környékén tudnád max elpasszolni.Gond lehet hogy nincs papírja és nem független.12 körül lehet kapni használtam és ezen már ugye a boltok haszna rajta van.Szóval 10 körül már jónak mondható üzlet lenne ,a felett meg nagyon jó.

 

A rendőrségnek meg biztos vannak olyan emberei akiknek a mobil és egyéb ilyen kütyü az erőssége :D

Link to comment
Share on other sites

Eddig nagyon jó dolgok derültek ki róla, egy csomó Flash cuccot tettem rá, PDF Reader-t is találtam, szóval felkerül 1-2 tananyag majd! :) Nagyon szépen szól, igaz a hozzá adott fejhallgatót egyből lecseréltem, semmi mélyet nem adott ki magából. A kijelzője nagyon szép színeket mutat, ma vettem bele egy 4 gigás kártyát, most azt töltögetem fel adattal! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Azt alapból nekem se kezeli / kezelte, de feltettem egy progit, ami tökéletesen jó YouTube videók keresgélésére, nézegetésére :)

Én (ha nincs javas tartalom az oldalon) akkor Operát használok. Az nagyon stabil, átláthatóan jeleníti / bontja le az oldalakat... :)

 

De azért a Nokia belehúzhatna már, az a vicc hogy az N97-est összehasonlították valami HTC-vel és sokkal több mindent támogat alapból mint az N97...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...