Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

Ha nőies telefont akarsz akkor 6500 Classic -ot nézzétek meg vagy a 7373 -at.

A pink színű 5310 -es még nőies :)

 

Minőségre az 53 -asok mind ugyanolyanok, ugyanaz a műanyag és ugyanaz a lakk fekete gombsor.

 

6500 a rozsdamentes acél burkolat miatt minőségibb.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

N73 -makat 30e Ft körül adják a mobilnepperek("használt mobil kereskedők") és kb. 20 -at adnak érte viszont ha meghirdeted valahol akkor nagy eséllyel kaphatsz érte 30 -at, akár 35 -öt is állapottól függően.

 

Újonnan független 5800 -át 90-100e Ft -ért lehet kapni, használtan 70 - 80e Ft körül vannak. Ezért is érdemes mérlegelni, hogy veszel egy újat mondjuk 100e Ft -ért vagy egy használtat 80e Ft -ért aminek ki tudja milyen rejtett hibája van. (már ha van)

Kicsit el vagy tájolva...

5800-t már akár 76.990-ért is tudsz venni 0 percesként.

De ha ragaszkodsz a "normálhoz" akkoris elérhető 81.000ft-ért.

Amúgy érdemes erre szétnézni:

http://www.argep.hu/product_824478.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Mostanság én is telefon szeretnék venni, csak nem tom, h miet:S

az elképzelésem egy nokia 6220 classic lenne, de sajnos abból meg kimaradt a WiFi:S

néztem még az n78-t is 1ezressel drágábban abban már van WiFi is, de ahogy néztem az érintőgombos, de olyat, meg nem szeretnék venni, mert félek a megszokásától, meg úgy hallottam, h azok hamar tönkremennek:S ezért ki tudna nekem vmi olyan mobilt ajánlani( ha lehet nokia-t, a symbian miatt), amiben a WiFi is és gps is található és nem érintőgombos, de 55k-nál több pénzem nem nagyon lenne rá:S

sztetetek melyik a fontosabb a WiFi vagy a GPS, mert ha jól tom a Garminnal, csak úgy lehet GPS-ezni, ha van a telóba beépített vevő (mint a 6220c-ba) vagy van hozzá vmi külső GPS-vevő. Vagy ha van olyan telefonotok amiben vagy csak az egyik van, vagy csak a másik és tudjátok ajánlani, annak is örülnék:)

Meg ha jól tom, utólag nem lehet bele tenni WiFi-t, de javítsatok ki, ha nem így van, én nem értek annyira a telefonokhoz:) azért is kérem a ti segítségeteket/ajánlásotokat:) vagy esetleg van olyan teló, ami mostanság fog kijönni és nem lesz vészes az ára? mertha igen, akk még várok v 1-2 hónapot:D

előre is köszönöm a segítségeteket:)

Üdv. DaWe

Link to comment
Share on other sites

üdv 55böl kijön egy Nokia N82 ha kicsit jobban körbenézel. Csak ajánlani tudom! Nemrég váltam meg töle mert vettem 5800át.

A kamerája mindegyiket alázza a wifije stabil és megbizható az egész telefon ahogy van.

 

 

http://mobilarena.hu/teszt/nokia_n82_uj_merce/bevezeto.html

Link to comment
Share on other sites

Chipi: igen az e51-en is gondolkodtam, de ott van az e65 és abban is van WiFi és az meg még olcsóbb, arról mi a véleményed?

Ch3f: hol lehet venni 55-ért? mert már néztem én is az n82-t, és hallottam arról is, h sokan ajánlják, de annak a gombjai nem érintősek? vagy csak a képek alapján tűnik úgy?

 

köszönöm, a véleményeteket, meg az ajánlásokat;)

üdv. DaWe

Link to comment
Share on other sites

Nekem is E65-ösöm van (nemsokára le szeretném csarélni E66-ra)! 100%ban meg vagyok vele elégedve!

Tud GPS-t, de kell hozzá külső vevő!

Ha kapsz 55 rongyért, akkor azt vedd (Bár az E51 újabb, de szerintem nem sok mindent változtattak a technológián)

Link to comment
Share on other sites

tegnap nézelődtem még, és megláttam az SE G705-t. A gsmline-on és a telefonguru-n is az van írva, h symbian-os, de néztem vagy 2 tesztet és ott nem említették ezt meg, am van benne WiFi is és GPS is. egész jó telónak tűnik. Mi a véleményetek erről? most ez valóban symbianos vagy nem?

sajna jobban nem tudtam még utánanézni, mert még most fogok 1 óra múlva érettségizni földrajzból xD

de ha lesz időm én is utánanézek, de attól érdekel a véleményetek:)

előre is köszi:)

Üdv. DaWe

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm, az eddigi segítségeteket;)

Böngésztem és találtam egy új nokia n95-t 62k-ért:D, még megkérdem, h erről mi a véleményetek:)

nekem egész tetszik, a tudása is a helyén van és a tesztek sem írnak rosszat róla.

A hirdetést itt láttam:

http://www.hasznaltgsm.hu/gsm/bolt/Perfect2

mi a véleményetek erről az üzletről, esetleg vkinek vmi személyes tapasztalat?

előre is köszönöm

üdv. DaWe

Link to comment
Share on other sites

Én is vaciláltam sok telefon között, de végül egy N95 8GB-nál kötöttem ki Decemberben 75-ért vettem.

Új dobozos, minden tartozékkal... papírok nincsenek, mert külföldről lett behozva, de teljesen hibátlan!

 

Én nem adnék 65k-t egy sima N95-ért még akkor sem ha zsír új, akkor már az N95 8GB-ot venném fontolóra és körbenéznék a használt telefon piacon is... hülyegyerekek megveszik újonnan a telefont és 2-3 hónap múlva kitalálják hogy nekik N96 kell vagy valami jobb és eladják töredék annyiért amennyiért vették... sok pancser van, aki nem ért a dolgokhoz, jó üzleteket lehet csinálni ha ügyes az ember és egy kicsit résen van ;):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!!

 

Nem tudom hogy milyen telot vegyek :) Körülbelül 30-40 ezer forintba gondolkodom! Tippeket várnék Nokiákkal szemezgettem 6300 vagy n73 de még a 6220 classic is tetszett! De ha van valami jobb akkor szívesen megnézném!! Válaszotokat előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Haldoklik a P1i-m :( Már jó ideje nem értettem amit nekem mondanak, csak fülhallgatóval lehet vele szinte csak telefonálni, de mára már az én hangom se megy át füles nélkül, szerintem az erősítő lassan beadja a kulcsot. (Hogy a telefon hol csörög, hol nem az mellékes :P )

 

Már egy ideje nézem az utódját de egyelőre nem találtam mi lehet az ideális. A következők lennének az elvárásaim.

- A hangminőség, nem akarok megint a headsettel szórakozni. (Ha a kihangosító is jó, nem hátrány)

- Előlapi 3G kamera. (Ennek már nagy hasznát vettem A P1ben is)

- 2.0 Bluetooth ami a sztereó átvitelt is támogatja.

- Bővíthető memória (de ha van benne minimum 4 giga akkor nem fontos)

- A fő kamera autófókuszos legyen és minimum 2 megapixeles.

- Wifi

- Telefonra telepíthető legyen navigációs szoftver, térképpel mindennel (TomTom, GarminMobileXt ). A P1hez kaptam Bluetooth GPS-t és szretném továbbra is használni.

 

Eddig Nokia E66,5800,5730; SE W960; LG KM900, Kf900, KC910 et nézegettem, de nem tudok dönteni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...