Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

audrey: Szerintem jó telefon, Neked biztos jó lenne :)

Viszont szerintem is érdemes körbenézni a "használt piacon", mert a GSM boltok rá szoktak rakni egy kis összeget a saját hasznukra és nem mindig jobb mint ha magánszemélytől vennéd.

Az LG-nél mindenképp jobban fogja bírni, mivel ennek nem olyan érzékeny a kijelzője.

Link to comment
Share on other sites

teszveszen tegnap ment el egy jo állapotu 5200ér :) (csak 10perc volt vissza a licitböl és elfelejtettem a jelszom :D )

Érdemes körbenézegetni :)

De szerintem ez jobb is lesz mert helybe van a vétel és ismerem is az illetöt. Ami még jo hir hogy csajtol veszem :)

 

Amugy másod telonak vagy a V3 vagy a Samsung E700 jött szoba nálam :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem 1,5 éve volt egy V3i-m azt egy csajszitól vettem. Hát már megbántam vagy 1000×, mert a hosszú körmeivel szanaszét karcolta a billentyűzetet. (Hozzátenném hogy a V3(i)-nek eléggé dizájnos, csillogó billentyűzete van) Amikor megvettem annyira nem is vettem észre, vagy nem is zavart, de később elég zavaró volt, így túl is adtam rajta.

 

Nekem bejött a teló, tényleg nagyon szép és jó és vékony meg jól néz ki, de sajnos itt meg is áll a dolog, mert ezen felül nem tud semmit :( Nekem meg a Symbianos telefonok után nem kéne holmi Motorola fő telefonnak :D

De másod telefontként amin csak telefonálnék simán el tudnék fogadni egyet ;):)

Link to comment
Share on other sites

Kinézetben, ha jól tudom nagyobb a külső kijelzője és ami lényeges változás / különbség hogy bővíthető memkarival, ellenben a sima V3-al. De ezen kívűl egy és ugyan az :) Van még a V3x, az már teljesen másképp néz ki.

 

3060000000048863_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Kicsit hülyén fényképezte a srác, a bal felső sarokban a bal szélső a V3i, a jobb felső képen meg a jobb szélső a V3i, az alsó képen meg a felső a V3i :) Így már látható a különbség, talán a V3i egy kicsit kicsiszoltabb,m csillogóbb mint a sima V3, meg a külső kijelzője más, a belső is élesebb.

 

A V3x a legutolsó V3-as széria, elvileg ez már 3G-s telefon, de szerintem elég csumpira sikeredett:

 

motorola-razr-v3x.jpg

 

3060000000046715_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nekem meg a Symbianos telefonok után nem kéne holmi Motorola fő telefonnak :D

De másod telefontként amin csak telefonálnék simán el tudnék fogadni egyet ;):)

azt magyarázzátok már el, hogy mi a poén a másod telefonban? csak nehogy azzal gyertek, hogy jól jön, ha az első aksija lemerülne :)

Link to comment
Share on other sites

ha elmegyek valahova es tudom hogy atom készen leszek nemfogok 60ezres telefonnal maszkalni a zsebembe lol.

nekem pl ezért.

a többieknem nemtudom miért.

 

Meg 6ot simán adok egy csillivilli állapotban lévo V3ér ami kisem lett vive a házbol mert 6230i- használja a csaj.

Link to comment
Share on other sites

Nekem már nagyon régóta két telefonom van, mégpedig azért mert két számom van. Az egyik céges, azon az ügyfelek érnek el vagy a munkatársam is és van egy privát amin a barátaim / családom / ismerősök. Kb ennyi röviden és tömören.

 

Szerk.: Bocs az OFF-ért, csak válaszoltam a kérdésre :)

Link to comment
Share on other sites

oké, ez egy jó érv :) mondjuk én nem vagyok az a fajta, aki atom készen szokott lenni, szóval emiatt nem lenne szükségem egy másik telóra :)

 

örülnék ha velem is igy lenne.

Velem sokszor van hogy nemtudom hogykerülök haza. Meg eldobálom a telot veletlen (n82 még nem).

Viszont az E50 potyogott eröteljesen mindenhova. nem részletezném :D

Link to comment
Share on other sites

azt magyarázzátok már el, hogy mi a poén a másod telefonban? csak nehogy azzal gyertek, hogy jól jön, ha az első aksija lemerülne :)

 

pl. jelen esetben én szoktam járni bringázni(terepen,városban stb.)

ilyenkor megvan annak az esélye hogy kiesik a zsebedből, vagy ráesel, ezért inkább török össze egy 15ezres motorolát mint egy 40ezres Nokiát. :)

 

Ch3f: szép darab, mennyi volt?

Link to comment
Share on other sites

3060000000048863_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Egy ilyen V3, vagy V3i-t mennyiért vesztegetnek manapság használtan? Vagy akkor úgy kérdem, mennyiért lenne érdemes venni? Nekem nagyon tetszik, és tudom nem egy mai teló, de még mindig bolondulok érte! :blush: Volt pár ismerősömnek, de ők nem voltak vele megelégedve, állandóan lefagyott, meg a szervízben volt, akksija is egy-két napig bírta. Ti hogy vagytok ezzel, ha birtokoltatok már ilyen telót?

 

Huppsz, most nézem ch3f vett 6 ropiért, az jó ár egy ilyen telefonért? :blush:

Link to comment
Share on other sites

12-14ér megy ilyen állapotu vaterán.

Énis csak bemakkoltam :F -.-'

2 napja van meg ugy kaptam meg hogy félig volt töltve, még mindig félig van pedig telefonaltam mar joparszor :)

 

majd ha teljesen föl lesz töltve az aksi megmondom h mennyit bir :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem asszem 3 hónapig volt meg a V3i-m, aminek eléggé padlón volt már az aksija, mert akitől vettem, annak ilyen családi opciós csomagja volt és úgy beszélt napi több órát telefonon (ingyen), szóval nem is vártam tőle sokat. Nekem naponta kellett töltenem, mondjuk én is sokat telefonáltam, átlag napi 45-50 perc, de még egyszer kihangsúlyoznám hogy az aksija eléggé le volt "lakva" már ennek a telefonnak. De ahhoz képest hogy a gyári adatok szerint a telefon készenléti ideje 200 óra, a beszélgetés meg mindössze 3 óra, úgy ahhoz képest elég jól bírtam még nálam.

 

Nekem nagyon tetszett ez a kis telefon, a V3i sokkal szebb és kidolgozottabb, meg csillogóbb anyagokból van (nekem sötét ezüst, vagy szürke) színbe volt, de nagyon tetszett, csak akkor az volt az "elsődleges" telefonom, így annyira nem voltam megelégedve, a Symbianok után <_< Szóval eladtam és vettem egy Nokiát :)

 

Anno még csináltam róla pár képet, mielőtt eladtam, meg is osztom ezeket Veletek :)

 

v1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

v2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

v3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

v4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tegnap voltam több használt telefon kereskedésben Motorola V3 után kutatva, 12000 alatt sehol nem volt, V3i 17000 V3x 19000 volt. :S Csávónak mondtam, hogy az N73 mellé lenne "másodlagos" telóként (mert magyarázott nekem, hogy a V3-al két képet csinálsz, és betelik a memóriája), ő meg, hogy neki kellene egy N73. Mondom nem eladó, de mégis mennyit adnál érte? Azt mondta 20000, pfff kedves mosoly az arcomon (belül meg elküldtem távolabbi, melegebb éghajlatokra a felmenőivel együtt :D ), és megismételten: nem eladó.

 

Jó, igaz, a V3-at ideadta volna 10000-be, de kinyitottam és tiszta csikarás volt a belső kijelzője. <_<

 

Hogy a nyavalyába lehet kifogni egy V3-at 6000-é, ami még jó állapotban is van? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Nálam ez ugy történt hogy akartam venni vagy egy V3at vagy egy Samsung E700at másodtelefonnak. Körbenézegettem vaterán ittott de nemnagyon volt.

3-4 napra rá látom iwiw üzenöfalon h haverom barátnöje hirdeti h V3, E250, meg 6230i elado. :) Mert akar venni uj telót.

Gondoltam ráirok msnen, erösködött hogy 8ezer stbstb.

mondtam neki hogy max 6 aztmondta nincs üzlet.

Aztán mondtam hogy szoljon ha lement a telo ára 6-ra. Fél óra mulva már irt is :)

Gondoltam hogy nemsokan keresnek V3at szoval 6ba muszaj lesz oda adnia. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...