Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hello

 

nem tok dönteni 3 teló közül itt vannak a linkek

K850i

http://mobilarena.hu/teszt/sony_ericsson_k850i_nehez_belekotni/bevezeto.html

C902

http://mobilarena.hu/teszt/sony_ericsson_c902_ugyes_szet_huzas/bevezeto.html

C702

http://mobilarena.hu/teszt/sony_ericsson_c702_cyber-gps/bevezeto.html

 

lécci irjatok tapasztalatokat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hellószia

 

Sokat néztem mostanában ezeket a jobb mobilokat és végülis kiváncsi lennék hogy mik a véleményeitek ezekről a telókról:

Samsung F480, Samsung i900 Omnia, Nokia N95 8GB, Sonny Ericsson C902 és C905.

Nos ezek közül választanék és olyanok segítségét várom akik nemcsak olvastak ezekről de esetleg nekik is felsoroltak közüli mobiljuk van.

Lényegében használhatóságra, a hordozhatóságuk kényelmére, kezelhetőségükre és fényképezési ill. kamerázási képpességeikre vagyok kiváncsi. Meg arra hogy van-e magyar nyelv a telefonokra. És végül hogy szerintetek miet vegyek (:

Lehetőleg felhasználók írjanak (:

 

köszii heló

Link to comment
Share on other sites

alapvetően a felsorolt telefonok elég különbözőek(1-2-őt lehet egy csoportba rakni de azért vannak különbségek).Amúgy a nyelv attól is függ hogy hol akarod venni. Árban is van eltérés jó pár telefon között. SE-k közül akkor már csak a c905. Az omnia windows-os telefon ,nem is lehet összehasonlítani pl egy c902-vel. Zenében az összes egy szinten van kb .Egy jobb fülessel bőven élvezhető. Döntsd el hogy elsősorban mire kéne. Bár ahogy olvastam a telókat, tudnál rá szánni egy 100 körüli összeget. Én annyiért egy Samsung Innov850-et vennék.A kamerája a legjobb ,fémes burkolat és symbian rendszer.Az egyik legjobb telefon a piacon.A c905 képe elbújhat mellette. Olvasgass teszteket és szűkitsd a kört, hasonló árú és tudású telefonokra szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Sokat néztem mostanában ezeket a jobb mobilokat és végülis kiváncsi lennék hogy mik a véleményeitek ezekről a telókról:

Samsung F480, Samsung i900 Omnia, Nokia N95 8GB, Sonny Ericsson C902 és C905.

Nos ezek közül választanék és olyanok segítségét várom akik nemcsak olvastak ezekről de esetleg nekik is felsoroltak közüli mobiljuk van.

Lényegében használhatóságra, a hordozhatóságuk kényelmére, kezelhetőségükre és fényképezési ill. kamerázási képpességeikre vagyok kiváncsi. Meg arra hogy van-e magyar nyelv a telefonokra. És végül hogy szerintetek miet vegyek (:

Lehetőleg felhasználók írjanak (:

csak ugyanazt tudnám mondani, amit polip... szerintem hallgass rá ;)

Link to comment
Share on other sites

Robinho11 Mondtam, hogy nem kell a rizsa.

 

Sok Cyber-shot digitális fényképezőgép rendelkezik a továbbfejlesztett arcérzékelés technológiával, hogy biztosan jól sikerüljenek az emberekről készített képei.

A továbbfejlesztett arcérzékelés automatikusan felismeri a mosolygó arcokat a felvétel helyszínén, és módosítja a gép beállításait a tiszta, gyönyörűen exponált portrékért és csoportképekért.

A fókusz, expozíció, vaku és a fehéregyensúly minden beállítása automatikusan módosul az éles és természetes bőrszínnel rendelkező arcokért.

Fotózhat bent, vagy kint mindenhol hihetetlenül életszerű képeket kap.

Link to comment
Share on other sites

egy telefon nem fotózásra való. pont. egy normális fényképezőgép oda-vissza elveri...

mondjuk ha valaki annyira igényes, hogy mindenképp mobillal akar fényképezni (hahh, még hogy fényképezni), attól még nem kéne bedőlni az ilyen Cyber-shot-féle reklámfogásoknak ;) a legtöbb konkurens telefon szebb képeket csinál, ez tény :)

Link to comment
Share on other sites

Én is csak erősíteni tudom az előttem szólókat, nekem Nokia N95 8GB-os telefonom van CarlZeiss optikával, és semmiféle arcfelismerős hülyeség nincs a telefonba amik az ilyen szájbörshát mobilokba benne vannak, de végeredménybe hatalmasat ráver az összes sunyierikszonra a telefonom :)

 

Egy pár ismerősömnek SE telefonja van abból is mind már a komolyabb kamerások, hogy pontosan milyen típus azt ne kérdezzétek mert SE-ben nem vagyok otthon (szerintem az összes ugyan úgy néz ki majdnem), a lényeg a lényeg hogy gépre feltöltve elég ratyi képeket csinálnak, lehet hogy a telefon kis kijelzőjén szép portrékat lehet vele készíteni de akkor válik láthatóvá a különbség amikor a képet amit készítettél feltöltöd gépre és megnézed nagyba. Azok a képek ha már nagyítasz rá szanaszét esnek, elmosódnak, egyszóval **** <_<

Érdekes az N95-ötöt nem fotómobilnak hirdették mégis kegyetlenül alázza az összes SE fotómobilt, nem beszélve a Walkman mobilokról... SE hogy hirdeti hogy a Walkman mobilok milyen egyediek meg hogy mennyit tudnak zenetéren, hát nemazért de az N73-asom is tudta ugyanazokat :D Equalizer, hangszínek, albummegjelenítés, sztereó hangzás... stb

 

Na jó itt megállnék, nem hasonlítgatnám tovább a telefonom az SE típusokhoz, csak azt akartam mondani hogy a SE sokat tesz a reklámra, és ugye bizonyított hogy mindent el lehet adni egy jó reklámmal ;)

Tehát ne dölj be az olcsó reklámoknak, mert ahogy már előttem is írták, semmivel nincs jobban kihegyezett kamerája mint bármelyik másiknak, amiket mondtál azok csak szoftveres programok, amik képesek valamivel javítani a végeredményt, de csodákra nem képesek...

Link to comment
Share on other sites

N82 meg szinte ugyan az tudásra, csak kinézetben más. :)

 

Szóval tanulságot levonva én azt javasolom minden telefonvásárlás előtt lévőnek, hogy inkább gyűjtsön még rá és vegyen egy komolyabb Nokiát, mint hogy egy agyonfényezett (persze a reklámokban) SE telefont vegyen.

Link to comment
Share on other sites

Én is csak erősíteni tudom az előttem szólókat, nekem Nokia N95 8GB-os telefonom van CarlZeiss optikával, és semmiféle arcfelismerős hülyeség nincs a telefonba amik az ilyen szájbörshát mobilokba benne vannak, de végeredménybe hatalmasat ráver az összes sunyierikszonra a telefonom :)

a Carl Zeiss kb. ugyanolyan reklámfogás, mint a Cyber-shot márkanév.. lehet, hogy a SE-t alázza, de még a telefonok közt is vannak messze jobbak a legtöbb nokiás kameránál :)

 

Na jó itt megállnék, nem hasonlítgatnám tovább a telefonom az SE típusokhoz, csak azt akartam mondani hogy a SE sokat tesz a reklámra, és ugye bizonyított hogy mindent el lehet adni egy jó reklámmal

sonyék mégis messze a samsung és a nokia mögött bandukolnak az eladást és a profitot nézve :)

én alapból nem értem az üzletpolitikájukat a külön funkciókra kihegyezett telókról.. fotóstelefon ugye önmagában is elég baromságnak hangzik (az is), normális zenetelefon pedig bármelyik mobil lehet, aminek bővíthető a memóriája és van benne egy korrekt zenelejátszó (erre mi nem képes 10-15 ezer pénz fölött?)... most még kitalálták a snapshot sorozatot (ami még a cyber-shothoz képest is iszonyat égő), illetve kijöttek egy játékmobillal, 3D támogatás nincs, kijelzője nulla, de vannak jobbra-balra gombok, csodálatos!

szóval ennyit a jól hangzó nevekről és reklámfogásokról ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...