Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

50 körül olyan nagyon jó kamerával rendelkező telefont nem nagyon fogsz kapni... :(

samsung:g600:5megapixel,240x320 pixeles, 16,8 millió színű, kitűnő display.

se:talán k850 vagy T700(3megapixel)

nokia: talán egy n73 kijön 50-ből de n szériás telókat nem nagyon lehet kapni ennyiért...talán még 7610(3 megapixel és jól is néz ki).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Az a helyzet sbxslade, nagyon nőies telefon hatását kelti, és előről semmi stílusa nincs :S Tudsz esetleg másik modellt mondani? (persze jöhet SE is és ha már így felhoztad, ajánlásodra meglesnék egy samsungot is smile.gif ) És ha 50ig mondanám az ár limitet?

http://mobilarena.hu/teszt/samsung_f400_hey_mr_dj/bevezeto.html

a Madonnás hülyeség miatt ne aggódj, van feketében is, az már férfiasabb darab :)

vagy a polip14 által említett G600 sem egy rossz darab, a kamerája elég korrekt...legdrágábban 45-50 körül találtam mindkét telefont :)

 

se:talán k850 vagy T700(3megapixel)

T700 nekem is eszembe jutott, de annak meg olyan borzasztó hangminősége van, hogy behalsz :D

SE-ból ilyen ár mellett legfeljebb a C702 felelne meg a célnak, de az olyan csúf képeket csinál, hogy az valami szégyen (ja bocs, Cyber-shot...)

Link to comment
Share on other sites

robinho

az n73 úgy szép ahogy van :) a súlya pedig nagyonjól elvan osztva szóval fel sem tűnik ez az énvéleményem

mert ugye mindenkinek megvan a maga vélemény :) (n73 tulaj vok)

 

a kamerája az valami meseszép képeket tud csinálni ( persze biztos van ameik jobbatcsinál de nem nekem xD maajd valamikor )

és hát az n73 az eggy eléggé elterjedt okostelefon mert ennyiért nagyonsokat tud!

csak ennyit akartam mondani

Link to comment
Share on other sites

Soße

pl a Nokia N70 hogy tettszene? :)

Szerintem még mindig elég jó telefon, ahhoz képest ,hogy már több, mint 2 éve kint van, a kamerája elég jó képeket csinál(ha érdekel tudok képet küldeni, amit a teloval csináltam), meg videót is elég jó minőségüt csinál, meg Symbianos telefon :happy:

B)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Megnézegettem a telefonokat, amelyeket ajánlottatok, s közben rábukkantam egy tetszetős Samsungra...Mit tudtok erről?

http://mobilarena.hu/teszt/samsung_u900_nagyot_soul/soul.html

 

Amiket Ti írtatok...húh, az a baj, hogy ha egyszer telefont veszek, akkor olyat szeretnék,ami kihúzza mellettem egy jó darabig! Van amelyik tetszik, de nem tudja azt, ami nekem kellene, van amelyik jó tulajdonságokkal bír, de irtó csúf :S Nagyon szépen köszönöm, hogy foglalkoztok a hülyeségeimmel :)

Ha valaki tud valamit a belinkelt telefonról, az legyen szíves, írjon :) Egyébként ez a szürke szín szerintem csúnyácska, viszont láttam feketében, ami azért már jól néz ki :)

Előre is Köszi,

Soße

Link to comment
Share on other sites

Én is azért nem említettem a Soul-t, mert 50 fölött van. Egyébként én a tapis navigombok miatt sem vennék már ilyent :)

 

Ennyi pénzért már kapsz Nokia 6500slide-ot, vagy még olcsóbban 5610-est...szerintem mindkét készülék nagyon klassz, és talán még belefér az 50ezres keretbe :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Mindenképpen egy szép telefont szeretnék. A heppem a jó és nagy kijelző, na meg a jó kamera :)

Egyébként így utólag megnézegettem ezt az 5610-est, nekem tetszik :) Lehetséges, hogy kiegyezek abban :) Erről lenne is egy kérdésem: Megnéztem az 5610-est 3 oldalon(XXL Gsm, GsmLine, GsmTakács) mindegyiken ~50k Ft-ért árulják...ám egy másik cég(MobilMania) 59k Ft-ért adja...Lehetséges, hogy a leírt 3 oldal nettó árat ír? :unsure: nem értem.

Üdv,

Soße

Link to comment
Share on other sites

a mobilmaniat én nem ajánlanám, a gsmline azt hiszem a fix árat adja (+postaköltség?) de polip14 írta, h bolti garancia van nem gyári, az XXLgsmnél pedig gyára van, és ki volt írva

 

 

Új telefon (nettó): 54 000 Ft.

Új telefon (bruttó)*: 64 800 Ft.

Használt 0 perces (bruttó)**: 49 900 Ft.

Használt (bruttó)**: --- Ft

 

ami nekem nem világos, hogy felhívtam őket egy v8as miatt, és ott csak a használt 0 perces bruttóra volt ár írva, és a srác azt mondta, h a használt 0 perces az egyenlő egy zsír új mobillal tehát semmi tesztkészülék stb, még ki sem volt véve a dobozából, dehogy akko rmért ott van azt már csak sztem személyesen fogom megkérdezni

Link to comment
Share on other sites

hát lehet különbség két eladó között.. meg kell kérdezni mielőtt elindulsz megvenni :) xxl-nél több fajta gari lehetséges sok telefonnál ,pl motorolánál is lehet egy év gyári ami nagy előny a többi bolti garis bolthoz képest.

Link to comment
Share on other sites

:D

Mindenképpen egy szép telefont szeretnék. A heppem a jó és nagy kijelző, na meg a jó kamera :)

Egyébként így utólag megnézegettem ezt az 5610-est, nekem tetszik :) Lehetséges, hogy kiegyezek abban :) Erről lenne is egy kérdésem: Megnéztem az 5610-est 3 oldalon(XXL Gsm, GsmLine, GsmTakács) mindegyiken ~50k Ft-ért árulják...ám egy másik cég(MobilMania) 59k Ft-ért adja...Lehetséges, hogy a leírt 3 oldal nettó árat ír? :unsure: nem értem.

Üdv,

Soße

Melyik oldal érdekel jobban? SE vagy Nokia? SE C902-t ajánlanám, de az ára már meghaladja az 50 ezret (64 ezer).

Link to comment
Share on other sites

Srácok én azon vagyok fennakadva, hogy a Nokia 5610 a nagy szolgáltatóknál (pannon, voda, témobil) egyáltalán nem is kaptható :blink: ezek után már a media markt oldalát is megnéztem, ott kapható is, de nincs kiírva az ár...

 

Robinho11, a C902 az már túl drága lenne, ebben a kategóriában a C702 sokkal ideálisabb lenne, de az bűnrossz képeket csinál...

 

Soße, mgsm.hu-n is megnéztem neked, 2 év garanciával 51ezer...szerintem ha a legtöbb oldalon ennyi, akkor nyugodtan megveheted :)

Link to comment
Share on other sites

Csá!

Én is szeretnék telefont venni de tanácstalan vagyok.Szal segítsetek.

Szempontok: Jó kamera,érintőkijelző,wi-fi,jó bővíthetőség (8GB-).

Én a Nokia 5800-ra gondoltam de ha tudtok jobbat mondjátok minden ötletet szívesen fogadok ;)

Mondhatok '09 első negyedévben megjelenő telefont is!

Link to comment
Share on other sites

én is valami hasonló telefonra pályázok bár érintőképernyő nem muszáj :)

az 5800 nekem nem tetszik :( lehet tudásban elvileg jó de meg kell várni a teszteket. Én most szeretnék karácsony körül. A motorola zn5-öt néztem mert a kamera jó ,wifi is és zenelejátszónak is megteszi csak egyre jobban megy el a kedvem tőle :(:D még iphone 3g-n gondolkoztam de az nagyon drága.. :( samsungot és se-t sosem vennék lg-t sem szóval marad a nokia vagy valami pda de azok meg drágák :)

Link to comment
Share on other sites

zn5-nek jobb kamerája van mint bármelyik nokiának a mostani piacon :D 3g nekem nem kell ,wifi meg ugyan olyan mint a nokiákban, szóval ilyen szempontból nekem egyik nokia sem tud jobbat nyújtani mint a zn5.

n82-őt én is néztem még motorola előtt. Úgy volt hogy olyat veszek de vártam és aztán nem jött be annyira végül. Symbian nekem nem fontos.

Link to comment
Share on other sites

Amugy n95 8 gb mennyibe kerül használtan?

karácsony körül szeretnék telefont venni és nemigazán tudom hogy milyet válasszak.

60-70 e Huf bol kikelle jojjön nembaj hogy használt stb.

legyen benne wifi, nagy kijelzo, nemárt egy jobb kamera de nemfontos annyira, azsem baj ha érintős. természetesen még mp3 bluetooth blabla..

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

abel13, én sem értem ezt! Ha megtudnál valamit, kérlek jelezd! :)

Robinho11, Nokiában jobban bízok! :)

sbxslade,köszi az oldalt, tanácsodra elolvastam az 5610-es tesztjét! Nekem tetszik a teló :) Főleg az ára :) U900 is nagyon megtetszett, de azért 60-ba nem szeretnék beleugrani :(

Link to comment
Share on other sites

http://mobilarena.hu/teszt/motorola_zn5_erre_vartunk/eloszo_a_doboz_tartalma.html

ez alapján nekem nem tűnik rossznak :) gyors,mindent tud ami nekem kell.

 

Soße: az 5610 tényleg jó kis telefon :)

de én szerintem még várok. Valahogy kibírok még egy pár hónapot hát ha kijön olyan telefon amire azt mondom hogy na igen ez kell és 2-3 évig meg is tartom. :)

Link to comment
Share on other sites

zn5-nek jobb kamerája van mint bármelyik nokiának a mostani piacon :D 3g nekem nem kell ,wifi meg ugyan olyan mint a nokiákban, szóval ilyen szempontból nekem egyik nokia sem tud jobbat nyújtani mint a zn5.

n82-őt én is néztem még motorola előtt. Úgy volt hogy olyat veszek de vártam és aztán nem jött be annyira végül. Symbian nekem nem fontos.

Telekom és Chip szerint nem lett annyira jó.Mobilarena azt írja hogy a világ egyik legjobb kamerája figyel az N82-ban.

 

Link to comment
Share on other sites

iphone 3g kéne csak nagyon drága a T-mobile-nál és a gsm-ben meg pláne :( pedig netezni nagyon jó,kamera annyira nem fontos mert az ember úgyis digitális fényképezőt hord akkor ha tudja hogy fotózni megy. :) a kamera nekem annyira amúgy nem fontos ,inkább hogy egszerű legyen,jó érzés legyen használni,legyen benne wifi . :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...