Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Itt van a SE Walkman szériája (zenetelefonok):

http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones?cc=hu&lc=hu#view=phones&cdl=0&s=0&detail=0&cmp=0&acc_cid=0&cid=161465&pid_type=phone&acc_pid=0&pid=326891

 

Ezek közül elég sok jó, ha mást akarsz ezek közül is tudsz válogatni és megnézni az árakat, összehasonlítani ezt-azt.

Link to comment
Share on other sites

utóbbi időben nagyon sokat foglalkoztam mobiltelefonokkal, nézelődtem, kerestem újat, már leakartam mondani a jó minőségről (40 körüli jó minőségről)a dizájnért (v8) erre megláttam maeste a nokia e51-et, h eddig h kerülte el a figyelmem?

lényeg az, h szertintem minden benne van ami csak kellhet egy telefonba, nagyon ajánlott kategória:)

 

Link to comment
Share on other sites

dj bigrod:

Nokia N95:

előnye:

Kameravédő, támogatja a 16Gb-s memkarikat is ;)

 

Nokia N95 8Gb:

előnye:

nagyobb 2.8 kijelző, 80-90mb ram, van a kijelző előtt védő müanyag.

 

Szerintem 8Gb-s, ha elég a 8Gb-s tárhely a számodra :)

B)

Link to comment
Share on other sites

hát nem egy mai darab..de az ára is lent van. Ha egy ilyen típusú telefont szeretnél és se párti vagy,nem akarsz egy nokia féle üzleti telefont akkor simán jó kis telefon lehet.

 

Itt egy tesz:

http://mobilarena.hu/teszt/sony_ericsson_p1i_masrol_szol/bevezeto.html

 

a w960 szintén egy jó kis telefon.Attól függ mire kell. Zenehallgatásra tökéletes ,kamerája közepes,wifi van benne.

Link to comment
Share on other sites

Ez a három telefon eléggé külön kategória ,még ha árban nincsenek távol egymástól. Attól függ mire használnád a leggyakrabban és mi a fontos neked.

A nokia egy üzleti telefon,wifivel és symbiannal . A motorola egy nagyon szép telefon,átlagos tudással. Az se meg szintén egy átlagos tudású ám zenei téren a többinél többet nyújtó telefon. Attól függ mire kell neked . Ha csak néha akarsz zenéthallgatni (napi 1-2 óra)és egy szép telefon kell akkor motorola . Ha sokszor hallgatasz zenét és a többi dolog nem számít igazán akkor az SE. Ha viszont szeretsz több időt a telefonodon ügyködni,progikkal,netezni wifivel és egy okostelefont szeretnél akkor nokia.

Link to comment
Share on other sites

http://www.mobile-review.com/sadm_files/SE_K770i_of.jpg

 

A K770i bemutatkozása nem kavart fel nagy port, pedig ha jobban belegondolunk, lehetett volna így is. Ez egy olyan 3 megapixeles mobil, amely már nem a gyártó csúcskategóriás, legdrágább készülékei közé tartozik, hanem egy picit olcsóbb árfekvésű, amely azt jelenti, hogy ez a kamerafelbontás végre elkezdett legördülni a középkategória irányába.A K770i igazából tökéletesen illeszkedik a jelenlegi Sony Ericsson modellpalettába, pláne, ha kimondottan a Cyber-Shot szériát nézzük. A csúcson ott ül a már tesztelt K850i a maga 5 megapixeles kamerájával, alulról pedig a K550i nyitja a sort egy szerény, 2 megapixeles optikával. A kettő közé furakszik be a K770i, amely gyakorlatilag átveszi a lassan kifutó K800i helyét.

 

 

Szóval arra lennék kiváncsi h szeritetek meg éri e a telefon 22 csoki asszem a T-mobil-nál..Ebből az derül ki h jó telefon..Csak személyes véleményekre vagyok kiváncsi ..Elöre is köszönöm

 

 

Üdv : Backinblack

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Lassan új telefon kellene a zsebembe, ám akkora a választék, hogy nem tudok kiigazodni a kínálaton. Szeretném a segítségeteket kérni :)

Főként Nokia, de jöhet SE is :)

Az ár: 45 fölé nem nagyon szeretnék menni

Nagyjából ezeket szeretném, ha tudná: éles, nagy színmélységű(nagy felbontású) kijelző, jó kamera :)

Nyitott vagyok mindenre :)

Előre is Köszönöm,

Soße

Link to comment
Share on other sites

van HSDPA és wifi a nokiában merg valóban, minden benne van ami csak kellhet, egyetlen egy baj van vele, hogy nem tetszik...

szerintem vanna jó progik sony ericssonra, és elég szép teleofn ez (sőt még egy w302es feketét is vinnék ha nem lenne 35:/) de az a bajom ezzel ,hogy hiányzik a micro sd, meg a normális 3,5-ös jack meg nyafi nyafi, őszintén szólva a fekete w302es már jobban tetszik, pedig télleg rosszabb mint ez a teló

a motorola meg motorola, legszívesebben azt vennék, de a V8asnak kevesellem a memóriáját, a V9est meg drágállom, de télleg ahog ymondtátok, itt a dizájn a lényeg

ma frissítették a gsmline weboldalt, felkerült a ZN5 66ért, lehet h kivárom hátha lejjebb viszik, vagy ha nem akkor újra átgondolom:)

köszi a véleményeket

Link to comment
Share on other sites

p1i-röl tudna valaki regélni egy pár tapasztalatot?

belé estem... kéne vennem

Nekem tetszik nagyon a telefon. Egy hónapja van meg, és én is beleszerettem. Zenelejátszásra tökéletes, kamerája elmegy, kijelzője szép.

Link to comment
Share on other sites

hi!

 

azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy érdemes e az n95 ömet lecserélni n95 8gb -ra. leginkább a navigáció érdekelne. az n95 ömön most garmin van, de nagyon gyengén fog jelet. a szabadban is kell min 2-3 perc, mire mutat valamit. navigáció közben is sokszor megszakad a kapcsolat.

hallottam, hogy az n95 8 gb nek a navigációja jobb. mi erről a véleményetek?

előre is köszönöm.

 

üdv.

Link to comment
Share on other sites

Szóval arra lennék kiváncsi h szeritetek meg éri e a telefon 22 csoki asszem a T-mobil-nál..Ebből az derül ki h jó telefon..Csak személyes véleményekre vagyok kiváncsi ..Elöre is köszönöm

habár olcsó telefon, de ekkora kijelzővel én telefont nem vennék :) akkor már C702, ha mindenképp telefonnal akarsz fotózni...

 

Lassan új telefon kellene a zsebembe, ám akkora a választék, hogy nem tudok kiigazodni a kínálaton. Szeretném a segítségeteket kérni smile.gif

Főként Nokia, de jöhet SE is smile.gif

Az ár: 45 fölé nem nagyon szeretnék menni

Nagyjából ezeket szeretném, ha tudná: éles, nagy színmélységű(nagy felbontású) kijelző, jó kamera smile.gif

Milyen telefonod van most? Csak mert ha 1-2 éves, akkor valami újabbat lenne érdemes venni, ami pár hónapja jött ki, de ha ilyen 4-5 éves, akkor még néhány 2 éve megjelent telefon is szóba jöhet

Link to comment
Share on other sites

polip14: mi akülönbség a két féle garancia között? és hol lehet megnézni a hivatalos gyártó "ajánlatait"?

még jó h szóltál erről, mert ha gáz lehet a boltival akkor felejtős a gsmline

 

törölve minden - felejtős a kocsi,ház,suli pénz; fél milla megy a motorola aurára:D

Link to comment
Share on other sites

polip14: mi akülönbség a két féle garancia között? és hol lehet megnézni a hivatalos gyártó "ajánlatait"?

még jó h szóltál erről, mert ha gáz lehet a boltival akkor felejtős a gsmline

 

törölve minden - felejtős a kocsi,ház,suli pénz; fél milla megy a motorola aurára:D

 

a bolti az nem valami jó garancia mert ott a boltos szerzi hozzá az anyagot,nem tudni honnan,kell-e érte fizetni vagy ilyenek.. a rendes motorola gari meg olyan hogy két évig a motorola szervizben végeznek mindent.

Én majd azt fogom hogy ha már eldöntöttem hogy akkor pár napon belül veszek ,felhívom azokat a boltokat ahol láttam és nincs kiírva a garancia pontosan és megmondják,esetleg megérdeklődöm hogy másfajta garival nem adják-e ... :) gsmline-nál én is néztem de valóban bolti :(

 

a gyártó ajánlatai meg a motobolt.hu oldalon az aktuális árlista résznél lehet megtudni :)

Link to comment
Share on other sites

sbxslade

Nokia 6230 :D szal 4-5 :) De én nem nagyon szeretnék 1-2 éves telót :) Tudsz valamit ajánlani? :)

http://mobilarena.hu/teszt/nokia_3600_slide_atmenetet_kepez/adatatvitel_akkumulator.html

habár kicsit zajos képeket csinál, de szerintem még bőven az elfogadható kategóriában van...

igazából ennyi pénzért ha jó kamerás mobilt akarsz, akkor Samsungot kéne venned, de azt írtad, hogy Nokia vagy SE, hát akkor 3600Slide

Link to comment
Share on other sites

hááát...tényleg meglehetősen zajosak a képek :S viszont az a 16 millió szín frankó lehet...Az a helyzet sbxslade, nagyon nőies telefon hatását kelti, és előről semmi stílusa nincs :S Tudsz esetleg másik modellt mondani? (persze jöhet SE is és ha már így felhoztad, ajánlásodra meglesnék egy samsungot is :) ) És ha 50ig mondanám az ár limitet? :)

Előre is köszönöm!

Soße

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...