Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Én is telefon szeretnék cserélni, igaz majd csak 2-3 hónap múlva, de azért tájékozódom. Én a Samsung Omnia és a Nokia N96 között szeretnék dönteni. Nekem tudásban egyformának tűnnek, annak ellenére, hogy a Samsung már piacon van, s talán a Nokia is, ha jól értesültem. Az Omnia érintőképernyős módja nekem bejön, de hát ugye az nem minden... Szóval szívesen veszek mindent pro és kontra.

 

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

az még nem lenne baj ,ha gyors és nem akar sok programok rárakni .Árban n96 szerintem több lesz .

Attól függ hogy mire akarod használni. Design,zene,néha kamera akkor elég a Samsung is . Van néhány progi ami viszont a fura képernyőfelbontás miatt nem indul el de annyi baj legyen :D

Link to comment
Share on other sites

Nos, amire nekem kellene a sok funkció közül a főbbek: GPS (úgy hallottam, hogy a Samsung-on megy az IGO, ami a Nokián nem), filmnézés, esetleg Tv-nézés, bár ez nem tudom mennyire támogatott a szolgáltatók által. Sokat utazom és olyankor jól jön út közben ha le tudom magam kötni egy ilyen készülékkel. Pl. az sem lenne rossz, ha tudna kikapcsolt állapotból is ébreszteni, mivel a mostani nem tud. Fényképezni én még mindig külön géppel fényképezem, bár lehet csak azért, mert még nem volt jó képminőséget produkáló telefonom. Aztán persze a szokásos dolgok közül jó ha van jegyzetfüzet benne, vagy rakhatok olyan progit rá, amibe a fontos adatok beírva, azt jelszóval levédhetem. Nyilván ezek alapból benne vannak mindkettőben. (Mármint a jegyzet meg ilyesmik.) Azzal sem vagyok tisztában, hogy egy Windows Mobile -os rendszerre mennyire könnyű úgy progikat találni, mint ugye mondjuk egy Nokiára. Az N96 -ról úgy tudom, hogy 140.000.-Ft lesz a független ára, a Samsung most olyan 125.000 körül van. Az érintőképernyő nem mindenáron kitétel , viszont az iPhone funkcionalitásában nem kevesebb, mint a Samsung?

Link to comment
Share on other sites

Coulthard: hát a gps nem tudom mennyire működik rajta. Én talán pár hete olvastam hogy pont a kéeprnyőfelbontás miatt nem futott az IGO rajta. Aztán lehet azóta már az új szoftver megoldotta ezt. Kamerában és gps-ben (ha fut az igo pl.) akkor jobb mint az iphone(bár már állítólag jön iphone-ra is IGO) de egyszerű programok vannak iphone-ra is. És még nagyon sok program fog jönni amit ingyen le tudsz szedni.Az iphone szerintem gyorsabb is (tegnapi szoftverfrissítés után állítólag méggyorsabb lett).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Coulthard,

a mostani piacról én az omniát ajánlanám,"elvileg" a nokia erősebb az ilyesmi szoftverekbe, de ez a 900as omnia egy elég jól összerakott mobil

asbi az iphone egy fos, ráadásul hamar elromlik...

szerintem a három közül messze ez a legrosszabb választás, bár a suliba nagyon menő,a hazsnálhatósága elmarad a többi mögött

amúgy nem nagyon ismerem a nokia navigációs mobiljait, de érdemes utána érdeklődni,és mellé egy jobb mp4et - filmekre (P2est pl.:)) árba kb ugyanaz...

 

Robinho11,

esetleg egy T303?:)))

egy samsung f250-es, az két évig sztem tuti húzza,egészen "minőségi" tulajdonságai vannak, és ezt a darabot kifejzetten dícsérték

amúgy ha ez nem tetszene, és a külső nem számít, a helyedbe én sonyt vennék

Link to comment
Share on other sites

Robinho11,

esetleg egy T303?:)))

egy samsung f250-es, az két évig sztem tuti húzza,egészen "minőségi" tulajdonságai vannak, és ezt a darabot kifejzetten dícsérték

amúgy ha ez nem tetszene, és a külső nem számít, a helyedbe én sonyt vennék

Az SE, amit ajánlottál, nekem gyenge. Most egy K310 van, minimum olyan kellene, ami bővíthető, BT, infra és a hangja is szép legyen.

Link to comment
Share on other sites

50centfan: szerintem se cseréld le. Mindkét telefon régebbi típus.Wifi valóban csak az n80-ban van de az amúgy sem egy jólsikerült telefonja a nokiának.Hamar merül,vastag,gyenge kamera....wifi sem használható valami jól. Ha fontos a wifi ,zene,jobb kamera akkor n82 :) Mondjuk drágább mint az két előző de sokkal jobb.

 

Robinho11:

  • 262 ezer színű kijelző
  • 1,3 megapixeles kamera, 8x digitális zoom
  • 2 GB-ig bővíthető telefonmemória
  • Mobilszélessáv-képes
  • MMS-üzenetek küldése és fogadása
  • Wap-funkció
  • E-mail küldése és fogadása
  • Bluetooth
  • Sztereo FM-rádió
  • Modemként használható
  • Java alkalmazások támogatása
Nokia 3110 classic. Egyszerű kis nokia de jól használható. VAn bt,bővíthető memőria,és tűrhető kamera.

Az ára 19 980 FT.

Link to comment
Share on other sites

Ajánljatok nekem 20-25 ezer között valami "minőségibb" telefont. Fontos, hogy 3 évig használható legyen, nem fontos nekem, hogy csúcsmodell legyen :)

http://mobilarena.hu/teszt/nokia_3120_classic_szintet_lep_2/specifikacio.html

praktikummal 25000ft, én lecsapnék rá, mert nagyon korrekt telefonnak tűnik, a kijelző külön öröm :)

Link to comment
Share on other sites

legjobb az Iphone nekem az van es megvagyok nagyon vele elegedve samsungot= soha nevegyel a kamara az jo de a menu meg a tobbi szar en igazabol nokias meg sonny ericssonos vok nekem a w910i-m eleg jol mukodik es elegjo telefon de en az iphonet javaslom abbol is ha megteheted a 16 gb-st nekem olyan van akarmeik telefont felul mulja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...