Jump to content
PirateClub.hu

Milyen telefont vegyek?


Thomas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5300 teszt-ben olvastam : " A videót jobb nem is említeni, a QCIF felbontás (176x144) "

egy másik test : "Mozgóképet csak QCIF felbontásban rögzíthetünk, ami kicsit harmatos."

 

Mobilaréna összegzése:

 

"Összegzés. Az 5300 érdekes modell. Igazából tök jó, hogy én is marhára fiatalos legyek, cool, trendi, meg minden. A formaterv megszokás kérdése, a tudás azonban korrekt. A zenei képességek leginkább akkor domborodnak ki, ha félretesszük a gyári fülest, de tényleg tud egy csomó olyan hasznos apróságot, ami megkönnyíti a használatot."

 

szerintem ha nem kell egy csúcskamerás teló és fontos a zene és a megbízhatóság akkor jó kis vétel . :)

Link to comment
Share on other sites

Figyelj ez a videó dolog nézőpont kérdés!

Most arra jó hogy amit felvettél megmutasd a haveroknak, de hogy utána DVD-re kiírva nézegesd vagy gépen azt felejtsd el! De az összes javas Nokia ilyen felbontásban veszi fel a videókat. Ez egy telefon, nem egy digitális kamera!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello!

 

Szerintetek megérné a mostani K750i-met egy LG KU990 Viewty-ra leváltani?

Mert jó az meg minden (5Mp, full érintő, kézírás felismerő, 120fps DivX video felvevő stb...), de nem volt még tapasztalatom ilyennel.

Ráadásul ha nem egy nagy pukk, "feleslegesen" nem adnák ki rá ennyit. Kártyafüggetlenül 149e.

szóval szerintetek?

Köszi a választ előre is!

Link to comment
Share on other sites

5700-hoz hol lehet hozzájutni??? Szolnokon van nokia bolt??? Ha igen mennyiért?????

 

Cím: Kossuth Lajos u. 18.

Település: Szolnok

Irányítószám: 5000

Telefon: 56 / 789-654

Fax: 56 / 789-654

Nyitva tartás: Hétfő-péntek: 10-18 h, Szombat: 9-12 h

E-mail cím: nokiaboltszolnok@chello.hu

További információ: A Nokia mintabolt könnyen megközelíthető. A bejutást nem nehezíti lépcső. Parkolni az üzlet mellett lehet.

 

pontos árat nem tudok, de kb. 80 körül lehet.

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Szerintetek megérné a mostani K750i-met egy LG KU990 Viewty-ra leváltani?

Mert jó az meg minden (5Mp, full érintő, kézírás felismerő, 120fps DivX video felvevő stb...), de nem volt még tapasztalatom ilyennel.

Ráadásul ha nem egy nagy pukk, "feleslegesen" nem adnák ki rá ennyit. Kártyafüggetlenül 149e.

szóval szerintetek?

Köszi a választ előre is!

nekem Pradam van, de ezentúl nemlessz érintőképernyős telón kívül más telefonom :D

Áprilisba gondolkozom én Viewty-ra váltáson.

Am. 150 kicsit sok érte, majdnem feléért megveszem am. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Köszi a válaszokat!

Most úgy alakul, hogy tényleg olcsóbban meglenne. :D

De még annyit szeretnék kérdezni, hogy maga az LG milyen "márka" telefonokban? Mennyire megbízható?

Elég strapabíró, vagy óvatosan kell vele bánni az érintők. miatt. Meg ilyesmik...

 

Köszi a választ előre is!

Link to comment
Share on other sites

Hát őszintén nekem sosem volt lg telóm ,de tény hogy az lg nem kifejezetten mobilgyártó cég és ugye a nokia a mobilok király. A samsung csak azért van a 2. helyen mert sok olcsó csúsztathatós telót dobtak ki és a szegényebbek veszik,meg a sok akció... . A motorola még nagyon is jó de nem fejlesztenek . (bocs a kitérőért ,de ebből is látszik hogy az lg nincs benne a top 3 mobilgyártóba).Talán csak azért mert nincs sok készülékük .Vigyázni természetesen kell rá ,a képernyője biztos nem olyan strapabíró mint az iphone-é ,de nem fog a kezedben szétesni . Ha 90 körül 1-2 év garival megtudod venni akkor ajánlható kis teló .Nekem csak a wifi hiányzik belőle és az hogy nem nokia vagy motorola ( de ez én vagyok ) :D

 

Mielött megvennéd gondolom úgyis kipróbálod , mert ugye embere válogatja.

 

Egy teszt amiből sokat megtudhatsz:

 

http://mobilarena.hu/teszt/lg_ku990_viewty-beauty/bevezeto.html

Link to comment
Share on other sites

Köszi a válaszokat!

 

Ha minden jól megy, holnap megyek érte. :)

Annyit még viszont kérdeznék, hátha tudja valaki, hogy T-Mobile-nál adnak-e hozzá memóriakártyát?

 

Szerk:

 

Na azóta változott a helyzet! :rolleyes:

Szerintetek a Viewty vagy egy N95?

 

Köszi a válaszokat előre is!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...